Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
sergserg

Oceanusy łączcie się

Rekomendowane odpowiedzi

Ech ... ciągle te same modele (i egzemplarze) ... a nawet te same foty ale w tym możesz czuć się usprawiedliwiony bo nowych nie masz ja zrobić
Kiedy jakikolwiek zegarek wraca Ci na nadgarstek ?


no dobra, to choć model się zmieni, bo egzemplarz już znany;-)

df5253a1c1776d78b71300404b6e806a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


no dobra, to choć model się zmieni, bo egzemplarz już znany;-)

df5253a1c1776d78b71300404b6e806a.jpg&key=ed24702b6bb8678f75a0bbcc5e5977794bcc0bc0a8d792008f276b7720544941

Wrzucaj częściej, bo zacny i ciągle siedzi z tyłu głowy.. A jak ci się znudzi czy coś to wiesz.. Informuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, p.r.p. napisał(-a):


No nie tylko bułki, bo wcześniej młodszą do szkoły zaprowadziłem, więc ogólnie i tak mogło się trafić po drodze. emoji16.png Mówi się trudno. Już na szczęście bliżej jak dalej. emoji106.png

...ale bułki były pośrednią przyczyną tego że teraz nie możesz założyć zegarka :) chyba bym się na nie obraził i przez 2 miesiące nie jadł jak on takie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, p.r.p. napisał(-a):


Wrzucaj częściej, bo zacny i ciągle siedzi z tyłu głowy.. A jak ci się znudzi czy coś to wiesz.. Informuj! emoji16.png

skoro są prośby, to proszę (choć to tylko na szybko robione) :)
a jak mi się znudzi, to wiem 😉

 

20210316_073025.jpg

20210316_080613.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę bo T200 rzadko tu gości 😆

IMG_20210328_184103.thumb.jpg.a9b4f559dda15ee8604b60fe06b2614c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem nic lepszego niż https://www.chrono24.pl/

Wpisz w wyszukiwarkę "oceanus" i zobacz wyniki.

Ja już kupiłem po krótkiej dyskusji z innym kolegą.

Może przepłaciłem, ale jeśli już, to chyba niewiele

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz przyzwoitą cenę. Kurs teraz nie jest korzystny.d5db7a6208c4739659a62a61987cfbcc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem, że DHL ma mi dostarczyć w poniedziałek i że będzie potrzebny podpis.

Zastanawiam się, czy to możliwe? Nie będe musiał jeździć do jakiegoś Urzędu Celnego, czy czegoś w tym rodzaju?

I jeszcze delikatna sprawa. Nigdy nie nosiłem zegarka z bransoletą i nie wiem jak mi się to spodoba.

Czy to będzie wielka herezja, jeśli zamówię pasek np. w firmie Pattini (jakies inne propozycje?) i zastąpię nim bransoletę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się dowiedziałem, że DHL ma mi dostarczyć w poniedziałek i że będzie potrzebny podpis.
Zastanawiam się, czy to możliwe? Nie będe musiał jeździć do jakiegoś Urzędu Celnego, czy czegoś w tym rodzaju?
I jeszcze delikatna sprawa. Nigdy nie nosiłem zegarka z bransoletą i nie wiem jak mi się to spodoba.
Czy to będzie wielka herezja, jeśli zamówię pasek np. w firmie Pattini (jakies inne propozycje?) i zastąpię nim bransoletę?
Do tego zegarka to polecałbym na wymiar od paskoroba jakiegoś z forum. Cena podobna, a dobrze wycieniuje pasek przy teleskopach :)

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, protron napisał(-a):

I jeszcze delikatna sprawa. Nigdy nie nosiłem zegarka z bransoletą i nie wiem jak mi się to spodoba.

Czy to będzie wielka herezja, jeśli zamówię pasek np. w firmie Pattini (jakies inne propozycje?) i zastąpię nim bransoletę?

Herezją to nie będzie bo to tobie ma się podobać i być wygodnie aczkolwiek T200 na oryginalnej bransie wygląda najlepiej (a i wygody jej nie można odmówić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, protron napisał(-a):

Właśnie się dowiedziałem, że DHL ma mi dostarczyć w poniedziałek i że będzie potrzebny podpis.

Zastanawiam się, czy to możliwe? Nie będe musiał jeździć do jakiegoś Urzędu Celnego, czy czegoś w tym rodzaju?

I jeszcze delikatna sprawa. Nigdy nie nosiłem zegarka z bransoletą i nie wiem jak mi się to spodoba.

Czy to będzie wielka herezja, jeśli zamówię pasek np. w firmie Pattini (jakies inne propozycje?) i zastąpię nim bransoletę?

 

Herezją byłoby, gdybyś chciał zamienić bransoletę na pasek w S100 ;)

Kolega wyżej słusznie prawi, zamów pasek z forum - będzie dokładnie taki, jaki sobie zażyczysz. Co do Pattini, to paski w sumie mają dobrej jakości, ale ZTCW, to niestety wszystkie super grube, co niekoniecznie musi do tego  Citka  Ocka pasować :)

 

Jeśli zaś chodzi o przesyłkę DHL, to chyba zawsze tak było, że opłaty robisz u kuriera, albo przelewem online i nie musisz się szlajać po urzędach ;) Powinieneś dostać maila z informacją o opłatach i linkiem do ich uiszczenia.

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, clusca napisał(-a):

... do tego Citka pasować.

Czyżby głodnemu chleb na myśli ... i jakiś Citek chodzi po głowie ? 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo mi te Citki chodzą już po głowie, zarówno T200, jak i S100. Niestety zbyt dużo innych zakupów było i odpuściłem temat... na jakiś czas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Długo mi te Citki chodzą już po głowie, zarówno T200, jak i S100. Niestety zbyt dużo innych zakupów było i odpuściłem temat... na jakiś czas

Ocki Maćku, Ocki... 🤣
Tak dla przypomnienia, to jest ocek. Powtarzaj za mną.. S100... S100
e9cf24f972ebfe933cf5d7f97883fb37.jpg
26a79dc4a7a0f17291c75b88539d1f77.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, p.r.p. napisał(-a):


Ocki Maćku, Ocki... 🤣
Tak dla przypomnienia, to jest ocek. Powtarzaj za mną.. S100... S100

S100 ... S100 ... S100 ... T100 ... Eureka T200 😁

IMG_20201219_162604.thumb.jpg.712768cc3e7800193ba0ec65009e71d1.jpg

 

25 minut temu, clusca napisał(-a):

na jakiś czas ;)

I tego się trzymajmy.

Edytowane przez GTB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, p.r.p. napisał(-a):


Ocki Maćku, Ocki... 🤣
Tak dla przypomnienia, to jest ocek. Powtarzaj za mną.. S100... S100

 

Patryk, dopiero skumałem aluzję Tomka ;) Ha ha... tyle się dzieje w tematach Citizena, że jakoś tak mi się omyłkowo napisało.

Oczywiście, że Ocki :)

 

Za karę 100x napiszę Oceanus:

 

Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus,

Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus,

Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus,

Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus,

Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus,

Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus,

Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus,

Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus,

Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus,

Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus, Oceanus.

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Vonziej napisał(-a):

Do tego zegarka to polecałbym na wymiar od paskoroba jakiegoś z forum. Cena podobna, a dobrze wycieniuje pasek przy teleskopach :)
 

 

No dobra, wiem, że powinno się najpierw przejrzeć forum, ale litości, samo to o Oceanusach to juz 94 strony.

Coś bliżej o jakimś "paskorobie"? Please.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, protron napisał(-a):

 

No dobra, wiem, że powinno się najpierw przejrzeć forum, ale litości, samo to o Oceanusach to juz 94 strony.

Coś bliżej o jakimś "paskorobie"? Please.

 

Ludzi, którzy robią paski na forum jest pełno. Zerknij do działu dot. tego tematu i tam znajdziesz bez problemu. Ja nie polecam nikogo, żeby nie było na mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak łatwo na tym forum paskowym, ale nie poddaję się.

Na razie nie mam żadnej swojej fotki do wklejenia więc wrzucę link https://imgur.com/a/xtMig2D do stronki "Oceanus Strap Show".

Wprawdzie jedyny który mnie zaciekawił to ten wyglądający na sailcloth, cokolwiek to znaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nie panikuj. Poczekaj na zegar, bransoleta jest w nim naprawdę wygodna. Jeśli się nie spodoba kup sobie jeden, dwa tańsze paski na jakiś wyprzedażach lub "darmowym bazarku" i jak się już będziesz wiedział czego oczekujesz wtedy napisz do któregoś z paskorobów, koledzy napewno doradzą i wykonają ten jedyny, właściwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.04.2021 o 19:43, mmaniek napisał(-a):

Tu masz przyzwoitą cenę. Kurs teraz nie jest korzystny.d5db7a6208c4739659a62a61987cfbcc.jpg

Dzięki za podpowiedź. Czy ten sklep jest sprawdzony? 

Wysyłka gratis + należy doliczyć cło i vat 25-30% ceny, rozumiem, że powinno wyjść poniżej 2200 zł w sumie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep pojawia sie w kilku wątkach zegarków japońskich podobnie jak Sakura Watches. Sam byłem bliski zakupu u nich T200 ale pojawił się u nas na bazarku. Niemniej jednak warto zawsze zastosować dodatkowe środki ostrożności typu PayPal. Sklepy mają też często swoje konta na ebay czy chrono24. Opłaty masz gwarantowane, poszukaj na forum tematu o opłatach i zerowych kosztach trasportu, może warto poprosić sprzedającego o wpisanie kilku usd na rachunku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.