Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
sergserg

Oceanusy łączcie się

Rekomendowane odpowiedzi

2022-02-06-115107.jpg&key=9e2661b1b97394212f4b2efb847b72f89499396038b79ff7c6543f7043b14ff4
2022-02-06-140002.jpg&key=612fb928921c49879e06209797a2d197fcfd6fd873dd0f71c0d7ae22808246a9

Piękny ten s3000.. Swego czasu marzył mi się z kolei S2000-1AJF poniżej. A dziś praktycznie go nie ma..
dfee4879ccd9388cfdfa02d802f8e263.jpg&key=d381b3a2009f00705256f9bda059f013dcfc19d0dba1234a800d131b7ece0250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do znawców Oceanusa. W zeszłym tygodniu pierwszy raz odważyłem się na zakup zegarka z Japonii (ale akurat Citizen a nie Casio), a ponieważ zakup i transport przebiegły super sprawnie i bezproblemowo, to zacząłem się zastanawiać nad jeszcze jednym zegarkiem JDM (dlaczego, och dlaczego najpiękniejsze modele są dostępne tylko w Japonii 😥)? Tym razem strasznie kusi mnie Oceanus. Wczoraj spędziłem długie godziny czytając wszystkie 113 stron tego wątku i jakieś kilkadziesiąt stron wcześniej ktoś wspominał, że S100 nie jest już produkowany i to co jest w sklepach to po prostu jeszcze wyprzedające się zapasy. Ale to był wpis sprzed kilku lat i jak widać nadal można kupić ten model, na stronie Casio też nadal jest w ofercie. A może w międzyczasie faktycznie przestali go produkować, a potem wrócił do oferty? Macie jakieś informacje na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko do znawców Oceanusa. W zeszłym tygodniu pierwszy raz odważyłem się na zakup zegarka z Japonii (ale akurat Citizen a nie Casio), a ponieważ zakup i transport przebiegły super sprawnie i bezproblemowo, to zacząłem się zastanawiać nad jeszcze jednym zegarkiem JDM (dlaczego, och dlaczego najpiękniejsze modele są dostępne tylko w Japonii )? Tym razem strasznie kusi mnie Oceanus. Wczoraj spędziłem długie godziny czytając wszystkie 113 stron tego wątku i jakieś kilkadziesiąt stron wcześniej ktoś wspominał, że S100 nie jest już produkowany i to co jest w sklepach to po prostu jeszcze wyprzedające się zapasy. Ale to był wpis sprzed kilku lat i jak widać nadal można kupić ten model, na stronie Casio też nadal jest w ofercie. A może w międzyczasie faktycznie przestali go produkować, a potem wrócił do oferty? Macie jakieś informacje na ten temat?

Ja kupiłem rok temu, nówkę sztukę. Więc chyba jeszcze można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że można kupić to wiem, bo namierzyłem bez problemu sklep, który ma na stanie. Chodzi mi bardziej o to czy to są leżaki magazynowe z akumulatorem, który już ma kilka lat, czy jednak pogłoski o zaprzestaniu produkcji były przedwczesne i kupić można świeże sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak :)

 

IMG_20220214_092714_cr.jpg

Edytowane przez Słoik
Zmiana zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może ktoś mnie poratować jednym ogniwem i pinem do ocw s100. Oczywiście nie za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, może ktoś mnie poratować jednym ogniwem i pinem do ocw s100. Oczywiście nie za darmo.

Pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cicho tu jakoś...

My się co prawda za bardzo nie polubiliśmy z T3000 ale dzisiaj wylądował na nadgarstku zamiast na bazarku :)

 

IMG_20220223_152507-01.jpeg

IMG_20220223_152541-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wciąż uważam, że te najprostsze ocki są najładniejsze, chociaż cała seria to sztos:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wciąż uważam, że te najprostsze ocki są najładniejsze, chociaż cała seria to sztos:p

tak, tak... te-dwusetka na ten przykład
ef325d3ad7bc96d7d15ccc185cbcf1a5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie S100 i T200 mi się najbardziej podobają, osobiście mam S100 przez rozmiar, tytan i styl bardziej Casio, ale to te dwa moim zdaniem wyglądają najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A te nowości już tu były?
 
 
img4.jpg.b96d9790038af363aa72025efcfbfdd5.jpg

Były, wrzucałem. Ten po prawej podoba mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, p.r.p. napisał(-a):


Były, wrzucałem. emoji6.png Ten po prawej podoba mi się. emoji41.png

 

To przepraszam, umknęło mi.

 

Mi też ten prawy podchodzi...

img4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Louis Cypher napisał(-a):


51931768976_ce68cf6704_o.jpg

 

 

te trzy przedmioty o walcowatych kształtach to latarki :) ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, unadarek napisał(-a):

te trzy przedmioty o walcowatych kształtach to latarki :) ? 


 

536CA7E9-A825-4185-8034-F3602443F962.jpeg

1DD58681-B946-4C09-839A-E2CFCD0DA85A.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, sghizo napisał(-a):

Cześć, to mój pierwszy post na forum :)
Zarejestrowałem się żeby podziękować Wam za pomoc w wyborze nowego zegarka którą uzyskałem czytając wątki na forum.

Jak możecie się domyślić wybór padł na Oceanusa  (s100) :D

 

Tak jak pisało wiele osób przede mną, zegarek na żywo prezentuje się naprawdę fajnie i ciężko oddać to na zdjęciach.

Warto dodać, że zależnie od oświetlenia jego wygląd potrafi mocno się zmieniać.

Szafir mimo wewnętrznej powłoki anty-refleksyjnej dość mocno odbija światło. W połączeniu z ciemną, jednorodną tarczą powoduje to, że zegarek nabiera koloru otoczenia.

Dlatego przy sztucznym świetle w biurze nie rzuca się bardzo w oczy, a na zewnątrz niebieskie akcenty nabierają mocy.

Przy czym wbrew temu co sugerują zdjęcia zwykle nie cierpi na tym czytelność. Oko trochę inaczej łapie ostrość niż aparat i nawet przy mocnym odbiciu otoczenia wskazówki są łatwe do zauważenia.

 

spacer.pngspacer.pngspacer.png

 

 

 

Bardzo fajny początek i zegarek. Gratuluję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dalej T3000 czeka na nowego właściciela...... A skoro tak to dzisiaj wskoczył na nadgarstek.... Kurcze te wiszące indeksy mogliby robić też w innych modelach :)

IMG_20220314_110957-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.