Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Stary

Omega Panowie pomóżcie!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu sięgam głęboko do waszej znajomości rynku i wiedzy na różne tematy. Zbieram na Omegę którą przetrzymuje dla mnie mój zegarmistrz, manualna z lekko przybrudzoną złota tarcza ale problem prawdziwy jest w kopercie ,jest strasznie podniszczona na bokach w miejscu styku z powierzchnia ciała, a właściwie to są tam znaczne przetarcia, niemalże widać uszczelkę jednak rant posiada jeszcze spory zapas czy można to gdzieś uzupełnić, ktoś się tym zajmuje, nadlewają i złocą koperty? kto?, gdzie? i jaki szacowany koszt takiej usługi? kontakt? cokolwiek? oczywiście zdaję sobie sprawę że do każdego egzemplarza jest to podejście indywidualne, ale chodzi mi o przybliżone koszty takiej renowacji! Ponieważ jeżeli nie uda mi się znaleźć takich fachowców nie zakupię takiej omegi choć cena jest dość przystępna 500 złotych tak mi się wydaje co wy na to? Jakieś rady propozycje ;)


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz taką możliwość - najlepiej zrób dokładne zdjęcia tej Omegi i wrzuć na forum. Kolegom łatwiej się będzie wypowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja rada - kup inny egzemplarz. Omeg jest mnóstwo i nie ma sensu kupowac czegoś, co Cię nie będzie cieszyć. Skoro tarca przybrudzona i koperta z z wadami, to odpuść. Swoją drogą, skad niby takie wytarcia w stalowej kopercie? Moze to w ogóle jakaś lipa?


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja rada - kup inny egzemplarz. Omeg jest mnóstwo i nie ma sensu kupowac czegoś, co Cię nie będzie cieszyć. Skoro tarca przybrudzona i koperta z z wadami, to odpuść. Swoją drogą, skad niby takie wytarcia w stalowej kopercie? Moze to w ogóle jakaś lipa?

chrono po wstępnych oględzinach wydaje mi się że koperta jest wykonana z mosiądzu i pokryta warstwą złota jak w niektórych modelach atlantica ze stalą ta koperta to na pewno nie ma nic wspólnego :) ale masz racje jeszcze jej nie kupiłem myślałem że uda mi się jej przywrócić dawny blask małym kosztem, cały czas myślę, na pewno nie w tym miesiącu ;)


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzialem nigdy Omegi z mosiezna chromowana koperta - ale moze malo widzialem...

 

Jesli zlocona, to zlocenie z lat 50-60-tych po prostu nie ma prawa sie przetrzec. Z lat 70-tych natomiast - owszem (cienko zlocone gold-plated).


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.