Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Nagib

Rolex - czy warto?

Recommended Posts

poszukam w ksiazkach ale na wstepie - werk jest w stanie oplakanym - ustawienie balansu - i ogolnie czystosc,

robiona tarcza,

kopreta powinna miec sygnatury rolexa

pozr

Rafal

Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

Adam Wisniewski - Snerg

Dzięki Rafale - koperta ma tylko wytartą próbę 800.

Zazwyczaj było: RWC Ltd , Rolex lub firmy Dennison (przy złocie 375 - 9k) - tutaj nic.

Guest kaido2

Nie jestem specem w rolkach, ale widzialem kilka sztuk z tego okresu i ten wyglada mi na skladaka.Tarcza lewa/robiona , niepasujaca stylistycznie.Zreszta pierwszy raz widze taka tarcze w rolku.Koperta srebrne w rolka byly 925 i raczej proste bez ozdob ,sygnowane tak jak wyzej podali koledzy, nie spotkalem sie z 800-ka.Wskazowki chyba jakies dokladane,minutowa wylazi za indeksy,wygladaja jakby byly dorabiane/docinane(wystarczy spojzec na ich zakonczenie).Rezcywiscie regulator jest na maxa co moze byc spowodowane zasyfieniem/suchota werku jak rownierz krzywym wlosem i wtakim ustawieniu zegarek wogole chodzi.Werk ogolnie nie wyglada za fajnie nawet na tych kiepskiej jakosci zdjeciach.Ja bym sie w niego nie pchal.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.