Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Nagib

Rolex - czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie: co uważacie o tym egzemplarzu.

 

http://www.allegro.pl/item914581999_rolex_meski_lata_20.html

 

Czy jest to składak (stary werk do wolnej koperty)? Srebro 800 - widziałem Rolexy w srebrze ale zawsze koperty były

sygnowane...czekam na Wasze opinię.

 

pozdrawiam Nagib

 

ps - proszę o przeniesienie do subfora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukam w ksiazkach ale na wstepie - werk jest w stanie oplakanym - ustawienie balansu - i ogolnie czystosc,

robiona tarcza,

kopreta powinna miec sygnatury rolexa

 

pozr

Rafal


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Rafale - koperta ma tylko wytartą próbę 800.

 

Zazwyczaj było: RWC Ltd , Rolex lub firmy Dennison (przy złocie 375 - 9k) - tutaj nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

Nie jestem specem w rolkach, ale widzialem kilka sztuk z tego okresu i ten wyglada mi na skladaka.Tarcza lewa/robiona , niepasujaca stylistycznie.Zreszta pierwszy raz widze taka tarcze w rolku.Koperta srebrne w rolka byly 925 i raczej proste bez ozdob ,sygnowane tak jak wyzej podali koledzy, nie spotkalem sie z 800-ka.Wskazowki chyba jakies dokladane,minutowa wylazi za indeksy,wygladaja jakby byly dorabiane/docinane(wystarczy spojzec na ich zakonczenie).Rezcywiscie regulator jest na maxa co moze byc spowodowane zasyfieniem/suchota werku jak rownierz krzywym wlosem i wtakim ustawieniu zegarek wogole chodzi.Werk ogolnie nie wyglada za fajnie nawet na tych kiepskiej jakosci zdjeciach.Ja bym sie w niego nie pchal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.