Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

omegasss

Omega Grand Prix

Rekomendowane odpowiedzi

Warta bardzo malo,tarcza w oplakanym stanie,brak wskazowek,szkielka.Chodzi to to?


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no działa, tylko że brakuje tych wskazówek i szkiełka. A mógłby ktoś napisać coś dokładniej o tym zegarku(rocznik itp), i poprosze o dokładniejszą wycene, ile mniejwięcej mógłby kosztować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widze numerow na mechanizmie,a to zle rokuje.Jakbys znalazl,to bede mogl orientacyjnie podac Ci rok produkcji.Te z koperty nie maja znaczenia,licza sie tylko te z mechanizmu.


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na obrazku widać numery:

4133938

 

i jeszcze jest coś takiego: 17 D

 

Ale gdzie mam szukać tych numerów z mechanizmu?

 

i ile to może być warte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

Na obrazku widać numery:

4133938

 

i jeszcze jest coś takiego: 17 D

 

Ale gdzie mam szukać tych numerów z mechanizmu?

 

i ile to może być warte?

 

Google-numery seryjne omega,omega serial numbers

szukajka forum- numery seryjne, a jak nie to pogrzebac troche i w dziale szwajcarskie jest takie cos:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/26011-numery-seryjne-i-rok-produkcji-niektorych-marek/

 

Mechanizm to 18-ka,a jego dane techniczne powinny byc takie same jak tego:

 

http://www.ranfft.de/cgi-bin/bidfun-db.cgi?10&ranfft&0&2uswk&Omega_18SPB

 

Numer jezeli nie ma go kolo kola naciagowego,to bedzie pod tarcza.Na foto jest numer koperty, a to ma sie nijak jezeli chodzi o identyfikacje,koperty byly zamawiane,produkowane w innych partiach ,werk moze byc przekladany(skladak)....etc,pod tarcza bedzie wlasciwy numer.W/g mnie jest to skladak.Najstarszy jest werk z przed 1900 i numery beda pod tarcza,tarcza blaszana(powinna byc porcelanka) z omegi z lat 20-tych,koperta z omegi z lat 1907-12,wskazowka z jakiegos innego zegarka. W werku brak regulatora i w tym stanie z przeznaczeniem jako dawca dla kogos kto ozywia kieszonkowe omegi z roznego okresu, to przedzial jaki mozna zawolac jest w okolicach 80-90pln.

 

Reszte info w dziale vintage.Sa tam z 3-4 takie omegi, a jak nie to szukajka z fraza omega,omega grand prix,omega 1900.......,podobniez google(omega pocket watch)...To jest pospolity zegarek i info jest naprawde sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę dać za nią 9 dych plus przesyłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.