Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

RUSKI

Krzaczki po otworzeniu tematu

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram temat i klikam prawym klawiszem na otwórz w nowej karcie i wyświetlają mi się takie krzaczki na całą stronę ????????}?v9???? 4?]???$J??

Też tak macie/mieliście. Jeżeli ktoś uporał z takim problemem to proszę o pomoc.


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam nie wyskakuje nic ale za to dziś, jak chciałem pisać na pw i klikałem na wyślij wiadomość prywatną to mi Error jakiś wyskakiwał !!

tzn przekierowanie na inna strone która oznajmiała że serwer się poszedł kochać ! Ajj dzieje się coś niedobrego z tym forum naszym :angry:

Da się zawirusować serwer z forum ?? może to Ci wszyscy sprzedawcy Brajtlingóf i RolniXsuf się po nas mszczą za te aukcje z allegro . Jakby nie patrzeć, powiedzieć komuś żeby nie kupował na allegro zegarka za 9000 tys bo do fake ? Taka kasa kolo nosa przeszła - to się mszczą !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.