Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 110010000010011001

Nowosci Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej musiałbyś dołożyć drugie tyle.

Ostatnio miałem na ręce MR-G z lat 90 i muszę przyznać, że jeśli g-shock to tylko plastikowy (bezel + pasek), szkoda trochę stalowego, bo szybko się zniszczy.

Ewentualnie stalowa koperta z plastikowym bezelem. ;)

 

Widziałem na wus zdjęcia kilkuletniego MRG w tytanie z TIC. Wyglądał jak nówka. Tylko że kosztuje... :o 


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie,, W "tylko,, Z" tytanu B).Sory, ale stosowanie literki ,,W" w takich przypadkach jak np auto W kombi czy zegarek W złocie lub spodnie W brązie budzi mam nadzieję,że nie tylko u mnie  odruch wymiotny :ph34r:

 

A co do MRG,Cóż ,za dobrą robotę trzeba  dobrze zapłacić

Edytowane przez sapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie stalowa koperta z plastikowym bezelem. ;)

 

 

 

To właśnie miałem na myśli, żeby ostatnią warstwą ochronną był plastik.

 

 

Dokładnie tak , mtg może MRG naskoczyć :P

Selphy ; chcesz powiedzieć ,że plastik wytrzyma więcej od szlachetnej ,twardej stali lub jak to jest w obecnych MRG tytanu powleczonego powłoką ?? litości.W przypadku stali w razie jakiś rysek pozostaje w ostateczności polerka . Plastik jak to plastik ,tani detal i wymiana na nowy ,ot cała ekonomia i tajemnica .

 

Nic takiego nie napisałem, na stali o wiele szybciej będzie widać wszelkie ślady używania, lepiej jakby na stal był plastikowy bezel w celu dodatkowej ochrony zegarka.

Nie sądzisz, że kupując zegarek za taką kwotę, wolałbyś żeby wyglądał jak nowy ? Przykład, GW-5000, jest stalowy, a dzięki plastikowemu bezelowi praktycznie będzie bez zarysowań.

 

Poza tym g-shock w swojej idei ma służyć jako zegarek super wytrzymały, obecne ceny wyższych modeli są CHORE !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, kilkuletni GW-5000 trochę rysek na deklu będzie miał, mimo powłoki DLC. ;)

 

Ale tak jak mówisz - G-shock to ma być zegarek EDC, ryski są nieodłączną częścią takich zegarków. ;)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Mam odmienne zdanie, otoz obecnie nie tylko w serii G zegarki sa produkowane bez zakrecanych dekli tzn. dekiel to kawaleczek stali i 4 srubki, chyba ostatnio cos w serii Oceanus znowu powrocono do zakrecanych dekli bez srubek, no ale teraz taki modny marketing ;)  zegarkow z plastiku zakrecanych na 4 srubki.

Lubie plastikowe G, ale jednak ostatecznie wole stal, moj kilkoletni Giez ma sie wysmienicie i nie mam zamiaru sie z nim rozstawac, mam do niego w zapasie 2 paski oraz kilka kompletow bezelkow.

 

giez217_zps853b7989.jpg

Edytowane przez 0.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie plastikowe G, ale jednak ostatecznie wole stal, moj kilkoletni Giez ma sie wysmienicie i nie mam zamiaru sie z nim rozstawac, mam do niego w zapasie 2 paski oraz kilka kompletow bezelkow.

Też się tak wyposażyłem na przyszłość i chociażbym musiał trzeci raz odsyłać mojego 1150 do serwisu, to i tak zostaje u mnie na zawsze. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screwback to esencja G-shocka. Nie wyobrażam sobie powrotu do plastikowych G. ;)

Dokaladnie.

Dodatkowo mając 'Screwback' dostajemy kopertę wykonaną ze stali a nie z plastiku!


Kolekcja: TAG Heuer CV-2110.BA0787; Atlantic SEAHUNTER; casio DW: 5000C 5600C 5600E 6900K 1500; Citizen DQ-7511

Na sprzedarz: Casio G-Shock: DW-001 Jason;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już mogę przestać o nim myśleć. Riseman to max, co mogę włożyć na przegub bez wrażenia, że noszę wazon, a Rangeman jest znacząco od Risemana większy.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jakiś takiś odpustowy lub za czasów kiedy to w kioskach ruchu można było ,,montany" kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba, w tej chwili to jeden z raptem kilku G na mojej liście życzeń. :) Żałuję czasem, że nie kupiłem szarego G-5500TS, kiedy były w bardzo niezłych cenach, ale w tym modelu za bardzo irytowałoby mnie to durne podświetlenie...

 

269272d1269263199-help-me-choose-5500-bl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o tym modelu?

To też jakaś reaktywacja, czy nowy model?

Podobny do 5510 ale jednak troszkę jakby atrakcyjniejszy.

post-65592-0-28707000-1380784885.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o tym modelu?

To też jakaś reaktywacja, czy nowy model?

Podobny do 5510 ale jednak troszkę jakby atrakcyjniejszy.

A  fajny, fajny .. zwłaszcza ,że mam  go i używam  od kilku lat Tak więc my tu korzystamy z goglarki i z zawartości forum, by nie zapychać niepotrzebnie serwera B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy model. Ta modułowa koperta to taki powiew świeżości. Czekam na jakieś pierwsze zajawki użytkowników.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Bardzo ładny ale cena powala i to stanowczo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.