Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 110010000010011001

Nowosci Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie ze DC najładniejszy :)

Wszystko jest dogadane... w TT byl na stanie i oczywiscie przy zamowieniu informowalem ze macanego sobie nie zycze :) ma być nowka sztuka z magazynu. Poczekamy zobaczymy :)

 

Tomasz u mnie od pomyslu do realizacji to jest chwila :) nie potrafie wystudzić tej półkuli co jest odpowiedzialna za zakupy :)

Jasnowidz czy jak :D

No ma chłop dar... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri

Fajny ten MRG, ale chyba bym miał kaca giganta po wydaniu takiej kwoty na G-shocka  :P musi mi wystarczyć MTG i tak przekroczyłem próg wszelkiej przyzwoitości w zakupach  :o

Edytowane przez Capri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile Cie wyniesie ten MRG jeśli to nie tajemnica :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Negocjacje były burzliwe :) ale w koncu z jedym ze sprzedawców osiągnelismy konsensus :) Sprzedawca prosił abym nie upubliczniał uzyskanej ceny i chce to uszanować. Powiem jedno napewno warto rozmawiać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od Casio trzymałbym się z daleka.

Miałem swego czasu, tak z rok temu zegarek sterowany falami radiowymi.

Po gwarancji wskazówka sekundnika stanęła, zegarek dobrze czas pokazywał.

W końcu mnie to zdenerwowało i oddałem do serwisu Casio. Zegarek wrócił z informacją, że nie da się go naprawić, bo nie ma części. Co najciekawsze, z serwisu wrócił już niesprawny zupełnie, nie tylko sekundnik nie chodził, zegarek był martwy.

Więc jeśli ktoś lubi wrzucać pieniądze w błoto, niech sobie kupuje szmelc Casio, przez dwa lata się pocieszy, a potem trzeba wydać kolejne pieniądze na zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od Casio trzymałbym się z daleka.

Miałem swego czasu, tak z rok temu zegarek sterowany falami radiowymi.

Po gwarancji wskazówka sekundnika stanęła, zegarek dobrze czas pokazywał.

W końcu mnie to zdenerwowało i oddałem do serwisu Casio. Zegarek wrócił z informacją, że nie da się go naprawić, bo nie ma części. Co najciekawsze, z serwisu wrócił już niesprawny zupełnie, nie tylko sekundnik nie chodził, zegarek był martwy.

Więc jeśli ktoś lubi wrzucać pieniądze w błoto, niech sobie kupuje szmelc Casio, przez dwa lata się pocieszy, a potem trzeba wydać kolejne pieniądze na zegarek.

Bo to pewnie był GG, albo GA, trzeba mieć świadomość co się kupuje. Koledzy w większości nie narzekają na swoje G, chyba :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz jaki model miałeś.

 

Przez moje ręce przeszło około 10 zegarków Casio i nigdy nie miałem z nimi problemów. W pierwszych egzemplarzach zespsuly mi się przyciski (plastikowe) ale poźniej nie było już z tym problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz jaki model miałeś.

 

Przez moje ręce przeszło około 10 zegarków Casio i nigdy nie miałem z nimi problemów. W pierwszych egzemplarzach zespsuly mi się przyciski (plastikowe) ale poźniej nie było już z tym problemów.

Nie pamiętam

Kosztował ok 1000 zł

Kosztował ok 1000 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenna informacja ☺

Edytowane przez kubol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się Casio popsuło to znaczy że jesteś tym wyjątkiem 1 na milion :D

A jak wiadomo wyjątek potwierdza regułę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to, że się popsuł, tylko o to, jakie jest podejście firmy do napraw.

Firma produkuje szmelc, który po dwóch latach traci wartość, bo nie warto go naprawiać. Jest tyle innych firm oferujących w tych samych cenach lepsze produkty, że szkoda gadać. Jeśli jesteście tak gorącymi zwolennikami marki Casio, to życzę powodzenia. Ja być może stanę się zwolennikiem marki Citizen. Według mnie to lepsza firma robiąca zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri

Niestety mimo że jestem miłośnikiem G-shock, muszę się z tym zgodzić  <_<   Zegarki te bardzo rzadko ulegają awarii, ale naprawienie skomplikowanego analoga jest praktycznie nie możliwe, serwis wymienia cały moduł. Co innego starsze modele w wyświetlaczem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę przesadzasz z tym szmelcem a nawet śmiem twierdzić że brednie głosisz, liczbie sprzedanych zegarków mogą zazdrościć najlepsi w branży.

A Ty ile miałeś zegarków Casio że wystawiasz taką opinię?

Ja miałem kilkadziesiąt przez ostatnie 4 lata, niektóre krótko a jeden taki mam od 12 lat i żaden się nie popsuł ani mnie nie zawiódł.

I nie trzeba być zwolennikiem marki aby to dostrzec.

Może to dla Ciebie niewyobrażalne ale można też posiadać inne marki a nie zamykać się na jedną. Mam Citizena, Seiko, Hamiltona, Orienta i inne marki i nie śmiem pisać o jakiejś że to szmelc.

Po prostu Ty jesteś tylko użytkownikiem a nie pasjonatem i tego nie zrozumiesz. Nawet nie wiesz jaki zegarek miałeś, modelu nie pamiętasz. Może nawet to nie było Casio :D

A serwis w Polsce to inny temat, nie tylko Casio w tym temacie kuleje.

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie zegarki Casio zawsze kojarzyły mi się z niezawodnością, więc to chyba o czymś świadczy :)  tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie zegarki Casio zawsze kojarzyły mi się z niezawodnością, więc to chyba o czymś świadczy :)  tyle w temacie.

 

,..a ja już od szczeniaka wiedziałem, ze casio zawsze sa ponadczasowe, technologicznie przodujące wśród całej reszty towarzystwa czasomierzy, tyle roznych funkcji jakie maja Gshocki i Protreki nie znajdziesz się u nikogo, każdy z G-shock jest wyjątkowy i niepowtarzalny,nawet te wydawaloby by się najprostsze prostymi nie sa, i tyle w temacie, amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri

O żesz Ty

Normalnie mnie zatkało w tej chwili

Edytowane przez Capri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzili :o


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obym się mylił, ale teraz pewnie będzie sporo takich genetycznych eksperymentów, a na coś nowego i fajnego przyjdzie długo poczekać.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.