Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 110010000010011001

Nowosci Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Był już taki edifice, który miał moduł z ga-110 ale koperta była na prawdę ze stali


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega jest


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Red out fajne:))

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby miał radio i solar to też bym brał... ale nie ma więc mam spokój... :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Radia nie słucham, słońca nie lubię

 

Wysłane z Google Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Radia nie słucham, słońca nie lubię

 

Wysłane z Google Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

 

Nie przypuszczalbym ze spodoba ci sie plastikowy wypust od Casio :) 

-milo ze trafil w Twoj gust :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Dwa pierwsze z lewej sa znakomite..co do froga to nie rozumie kroku w tyl,jezeli chodzi o modul.

Ale nie narzekam bo moj GWF1000BS bedzie dluzej utrzymywal cene :)

 

podoba mi sie ten z tym ''kolem wpisanym w kwadrat''... ladnie by sie prezentowal na polce w poblizu jakiegos kwadratowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakręcana kostka to zawsze dobre rozwiązanie.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casio GBA-800 Bluetooth ma niedługo w PL się pojawić. 001f83dba9f9a0d5d83e54f992dbf5af.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze coś takiego Casio wypuści, Mudmaster GWG-1002077a22b38c0a190ef28404fcebbe9c0.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten moduł z GBA-800 ciekawie się zapowiada, ale te Mudmasterki to porażka. Jak podróby wyglądają.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi te Mudmastery całkiem się widzą. Fajnie, gdyby te modele były mniejsze od reszty z tej serii. A trochę na takie wyglądają.

 

Edit: No dobra sprawdziłem - nie będą mniejsze od GG-1000, ale od GWG-1000 już tak. Ponadto będzie też wersja GSG-100 bez funkcji Multiband 6. 

Edytowane przez Flaming

"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co prawda to wskazowkowce, czyli jak dla mnie odpadają z klucza, ale pozwole sobie na własne zdanie. Mundki stylistycznie sa ciekawe,natomiast nie wiem co takiego nadzwyczajnego jest w module GBA800 czyzby ten blututek?? to znana sprawa, eeee...zdecydowanie jako calosc 8-setka  nie porywa,wiec za wygląd i styl jeden wielki minus, hektary czarnego plastiku i dwie wskazówki, to jest to co pierwsze rzuca się w oczy i zniecheca..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że jest ciekawy, a nie nadzwyczajny. Jeśli cena nie będzie przesadzona to będzie całkiem fajny zegarek np. do biegania. Napis na tarczy sugeruje, że dzięki BT będzie miał jakieś pomocne w planowaniu treningu funkcje.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że G-Shock zaczyna myśleć o ludziach uprawiających sport wkładając do zegarka chociażby krokomierz na dobry początek.

Sam używam od 2 tygodni Samsunga Gear S3 Frontier i to co oferuje to urządzenie to kosmos. Może nie wygląda jak rasowy G itd (ja akurat fanem G jestem i pozostanę) ale ilość informacji, jakie wyświetla mi Gear S3 bardzo uzależnia, motywuje i wciąga.

Myślę, że Casio będzie kierowało się w tę stronę, bo rynek dyktuje takie warunki. Ludzie chcą żyć zdrowo, chcą to monitorować i chcą się tym dzielić - to przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie tam od marca 2018

d0f2c6a8c9997d85med.jpg

73aa8a6d7f81ff51med.jpg

86cd04414468da23med.jpg

Edytowane przez michas

pozdrawiam Darek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe ProTreki PRW-60 czyli to samo co wyżej ale mniejsze i moim zdaniem brzydsze. Mogli by zrobić PRW-6600 z pozytywnym wyświetlaczem i można by się nad takim zastanowić.

PRO-TREK-PRW-60.jpg

 

 


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe ProTreki PRW-60 czyli to samo co wyżej ale mniejsze i moim zdaniem brzydsze. Mogli by zrobić PRW-6600 z pozytywnym wyświetlaczem i można by się nad takim zastanowić.

 

Ja tam się zastanawiam nad PRW-6600 z negatywem, tylko ten rozmiar. Nie ma na razie gdzie przymiarki zrobić. Natomiast te PRW-60 to widziałem na jakimś filmiku reklamowy i faktycznie chyba będą brzydsze, ale nie namierzyłem informacji jakie mają wymiary koperty. Na stronie producenta też info o tym modelu brak. Na filmiku widać, że w środku jest mod. 5578, ale instrukcji brak.

Edytowane przez michas

pozdrawiam Darek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiar koperty jest podobny jak w 3000/3100 

 

The PRW-60 measures 50.5 x 47.2 x 13.3 mm which is significantly smaller but a little thicker than the PRW-6100’s 58 x 51.6 x 12.8 mm.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O PRW-60 znalazłem coś takiego

https://www.casio-watches.com/basel/en/product/protrek/prw-60.html


Wymiar koperty jest podobny jak w 3000/3100 

No to faktycznie rozmiar 50,5x47,2x13,3mm to cud miód w porównaniu do PRW-6600 51,6x51,6x13,6mm. Następny kandydat do zastanowienia się nad zakupem. Swoją drogą to tak się zastanawiam (po przejrzeniu różnych instrukcji) dlaczego w modelach PRW nie alarmu z funkcją drzemki.

Edytowane przez michas

pozdrawiam Darek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.