Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 110010000010011001

Nowosci Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Wyswietlacz dokładnie ten sam teraz Casio zacznie wiecej zegarkow nareszcie wypuszczac z tym ekranem MIP.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko tam wsadzili kwadratowy ale to dobry znak bo wkoncu cos nowego/innego od tych zwyklych segmentowych LCD.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie u nas miał być koniec kwietnia/poczatek maja bo byłem w stałym kontakcie z ZIBI i innymi sklepami. Teraz to już pozytywny test na korona byłby lepszą informacją niż to :unsure: A czytałem o tej informacji o miesiecznym anulowaniu sprzedaży zegarków przez Casio kilka dni  temu.

Matej już miał tego dziada do testów :)


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jakoś umknął mi ten filmik teraz to się jeszcze bardziej zdolowalem bo ja też chcę.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar wiekszy niż GPR bo 63.0×55.0×20.4mm/101g

Wielkość to tam "ciul" - bo to nie jest EDC tylko bardziej zegarek treningowy, czyli do biura raczej nie bardzo a jak zakładasz "na chwilę" to... wysokościomierz albo komputer do nurkowania jest większy - dla mnie dyskwalifikującym minusem jest: "Zegarek w trybie monitorowania aktywności ma wytrzymać 14 godzin bez ładowania." co prawda dalej piszą że w szufladzie ma wytrzymać rok i : "Dane te ponoć nie uwzględniają doładowywania za pomocą panelu słonecznego."

 

https://www.spidersweb.pl/2020/02/g-shock-g-squad-gbd-h1000.html

 

GPR też tak ma z baterią w czasie aktywnego użytkowania?

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Obawiam się, ze niestety zegarek gbd-h1000 jest tylko dla biegaczy. Tzn do ćwiczeń fizycznych tez go reklamują. Ale każdy trening musisz zaplanować z góry. 

Edytowane przez szumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę mu się pomyliło z tymi niby stoperami. To moduły do planowania ćwiczeń i interwałów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To normalny Timer tylko inaczej nazwany i bardziej rozbudowany.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pulsometr był włączony na filmie?

Nie widziałem ... ?

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym filmiku jest porównanie wielkości GBD-H1000 z kilkoma G, m. in. GWG-1000 czy GWN-Q1000

 


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te nowe filmiki mnie wykoncza nerwowo bo juz nie umiem wytrzymac do konca maja.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś puściło, po obejrzeniu filmu Mateja.

Zegarek fajny, ale... jako treningówka nie oferuje więcej niż "zwyklak" za kilkaset złotych, a jako G jest trochę mało rasowy.

GPW-1000 może być spokojny ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chce bo to cos nowego dla mnie .Jest inny ekran, BT, powiadomienia, krokomierz, solar no i cena akceptowalna jak za tyle ficzerow.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... za 1200 to pewnie bym kupił, chociaż nie potrzebuję tych bajerów :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, ShoRtie napisał:

A ja chce bo to cos nowego dla mnie .Jest inny ekran, BT, powiadomienia, krokomierz, solar no i cena akceptowalna jak za tyle ficzerow.

Co do akceptowalności ceny to bym raczej polemizował - tak jak @Sol napisał za te bajery można zapłacić sporo mniej - co do zasilania solarnego - cóż Ci z niego jak przy korzystaniu z zegarka na ful jego możliwości bateria Ci 14 godzin wytrzyma - Garmin czy Suunto w dużo korzystniejszej cenie da Ci to samo albo nawet więcej... Druga sprawa to sam sens "krokomierza" i innych "ficzerów" o których wspominasz jest... hmmm... mocno "środowiskowy" - w sensie że w określonym środowisku jest to "ficzerem" a w innym nazywa się nieco inaczej... niestety określenie to nie nadaje się do zamieszczenia w poście... ;) Poza tym krokomierz może przysporzyć potężnych problemów w pracy; pewnego razu jedna "taka Pani" ode mnie z pracy powiedziała że nie pójdzie załatwić sprawy która leży w zakresie jej obowiązków bo "już dzisiaj zrobiła ponad 750 kroków a jest dopiero 11-ta, a ona nie ma płacone od kilometra..." wypowiedzią swoją wprawiła w stan kompletnego osłupienia wszystkich którzy jej słuchali - nic więcej ciekawego nie powiedziała do końca okresu wypowiedzenia... a jakby nie miała krokomierza to może pracowała by do dzisiaj, tak że i tego "ficzera" trzeba umieć używać i nie zawsze się nim chwalić... ;):) 

Mnie osobiście ciekawi wyświetlacz i jego czytelność - wygląda dość ciekawie i wydaje się wyraźny prze każdym świetle, jak jest naprawdę chętnie bym sprawdził, kształt samego zegarka też jest całkiem ciekawy, w wersji czarnej mógłby być nawet nawet... no chyba że nie :):)

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam bardziej na kostkę, a wyświetlacz ten sam a one same w negatywie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, satanic napisał:

Ja tam czekam bardziej na kostkę, a wyświetlacz ten sam a one same w negatywie.

Myślisz że będzie? Bo jak tak to też wolałbym kostkę :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daito - 750 kroków do 11.00?

To ona sypia w biurze? ? :D

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.