Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 110010000010011001

Nowosci Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, p.r.p. napisał(-a):



Zajefajna nowa kosteczka!
Nawet ostatnio sobie tak myślałem, że mogło by Casio wypuścić takie GW-S5600, ale ciut większe, z nowszym modułem, a tu proszę! emoji7.png
I do tego stalowy, matowy bezel i dwa fajne paski!

Edyta: a niee, d*pa, moduł stary, bez TS i MB6.. emoji17.png

Sympatyczna tylko szkoda , że to ta pseudo metalowa 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojechali z kolorami. GMW-B5000TR-9:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak średnio bym powiedział. Widać, że kombinują już na siłę, zaczyna brakować pomysłów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak średnio bym powiedział. Widać, że kombinują już na siłę, zaczyna brakować pomysłów.

Ja bym poprosił np. stalową, POZYTYWOWĄ, całą bladoniebieską kostkę. Lub takie GMW-B5000G-1, ale z matowym całym bezelem, ładnie komponującym się paskiem. O, i już mamy dwie fajne kostki. 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wciąż mam nadzieję na wypuszczenie takiego GW-B5000 czyli koperta i bebechy standardowego full metal opatulone plastikowymi ciuchami (w pozytywie z grafiką szkła jak w Spike DW-5000) i jest kostka idealna 🥰

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem pisać, że też chętnie bym takiego G powitał w pudełku. A najlepiej GMW-B5000 z matowym bezelem plasticzanym i bransoletą kompozytową w kolorze zielonym/khaki. Może być w negatywie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
24 minuty temu, GTB napisał(-a):

GW-B5000 czyli koperta i bebechy standardowego full metal opatulone plastikowymi ciuchami (w pozytywie z grafiką szkła jak w Spike DW-5000

Na kompozytowej bransolecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ogólnie takie ulepszone GW-5000?
0c58f649bae925794ccc3cd75a93ef4f.jpg
6b5cf310285ec0257f71e3feabb18d5f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe wersje GBX-100.

GBX-100NS-1JF (Black) i GBX-100NS-4JF(rose gold)

IMG_20210310_173736.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech zrobią Black pozytyw to wezmę.. 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk , ale w nim jest  MIP (lepszy niż STN) tak więc negatyw ma tu jak najbardziej uzasadnienie , nieporozumieniem jest dla mnie ładowanie "blusrucza" bez wspomagania solarem 😖

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku wiem, te nowe MIPy są faktycznie mega czytelne, ale jakoś wolę czarne cyferki/literki na jasnym tle, a nie na odwrót. ;)

Na szczęście pojawiła się nadzieja.. :D

 

GW-B5600MG-1

 

G-SHOCK-GW-B5600MG-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, p.r.p. napisał(-a):

Niech zrobią Black pozytyw to wezmę.. 🤣

 

I sprzedasz szybko - możesz mi wierzyć ;)

 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, p.r.p. napisał(-a):

Tomku wiem, te nowe MIPy są faktycznie mega czytelne, ale jakoś wolę czarne cyferki/literki na jasnym tle, a nie na odwrót. ;)

Na szczęście pojawiła się nadzieja.. :D

 

GW-B5600MG-1

 

G-SHOCK-GW-B5600MG-1.jpg

Ale gdzie ceptor? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, p.r.p. napisał(-a):

Tomku wiem, te nowe MIPy są faktycznie mega czytelne, ale jakoś wolę czarne cyferki/literki na jasnym tle, a nie na odwrót. ;)

Na szczęście pojawiła się nadzieja.. :D

 

GW-B5600MG-1

 

G-SHOCK-GW-B5600MG-1.jpg

oczywiście ze te powinny być  pozytywy - negatywy to porażka na całej Lini  - ludzkie oko jest przyzwyczajone do czytania czarnego na białym - od czasów paleolitu dolnego kiedy to pojawiły się pierwsze G-Shocki człowiek korzystał tylko z pozytywowych LCD. Negatywy powstały tylko aby zrobić Desing dla zegarka  czyli ogólnie poprawić wygląd kosztem komfortu bo faktycznie nie wszystkim zegarkom pozytywny wyświetlacz pasuje - ale....... jest rozwiązanie i nie wiem dlaczego go nie stosują - firma fińska ma zegarki w których można zmieniać kontrast to w jedna to w druga i tu powinno to zaistnieć dla wybrednych  - negatyw prawdopodobnie także ma wyższe zużycie energii co jest istotne przy zasilaniu bateryjnym - tak jest np w urządzeniach pomiarowych gdzie takie wyświetlacze są bardziej prądożerne .  Dobry Pozytyw nie jest Zły  jak mawiali Japończycy z Dorzecza Kongo !!!  a to przykład zegarka z przestawianym wyświetlaczem::) To napisałem Ja: unadarek :) 

 

zegarek-suunto-traverse-graphite-gps-SS022226000-porownanie-wyswietlaczy.jpg.cc9906f0a63b6d6a93e18a7ddc0ded65.jpg

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulacja kontrastu w Suunto to nie jest taki miód, w moim core all black zwiekszenie kontrastu sprawia, że na wyświetlaczu widać wszystko - nawet wskazania, które nie są aktywne 😜 Ale to bardzo fajne zegarki. Ja chcę kostkę mega kontrastową z wygodnymi przyciskami. I to pobożne życzenie nie jest wcale takie proste do spełnienia.

Edytowane przez tomaszzt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, tomaszzt napisał(-a):

Regulacja kontrastu w Suunto to nie jest taki miód, w moim core all black zwiekszenie kontrastu sprawia, że na wyświetlaczu widać wszystko - nawet wskazania, które nie są aktywne 😜 Ale to bardzo fajne zegarki. Ja chcę kostkę mega kontrastową z wygodnymi przyciskami. I to pobożne życzenie nie jest wcale takie proste do spełnienia.

Sondy lądują na Marsie - a tu kostki ze zmienny wyświetlaczem nie mogą zrobić .... znaczy ktoś nas oszukuje albo nasa  albo casio :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suunto Core ma inny wyświetlacz, niż Traverse powyżej. 

 

Jednak MIP stosowany m.in. w Casio jest najczytelniejszym negatywem w historii. 

 

Coś o tym wiem, bo akurat mam je wszystkie.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, clusca napisał(-a):

GBX-100

nie ma ani radyjka ani konsumpcji promieni słonecznych - bateryjka przy BT - toż on wchłania tą bateryjkę -przynajmniej ten  wyświetlacz ma obniżone pobory mocy :)  ale negatyw -  ło matko :) co oni z tymi negatywami jakieś nadmiary produkcyjne ... :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy G-Steel - GST-B400

Na uwagę zasługują kompaktowe wymiary (46.6 x 49.6 x 12.9).

GST-B400-1A

IMG_20210317_221106.jpg

GST-B400AD-1A4

IMG_20210317_221045.jpg

GST-B400BD-1A2

IMG_20210317_221034.jpg

GST-B400D-1A

IMG_20210317_221024.jpg

Edytowane przez GTB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.