Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 110010000010011001

Nowosci Casio

Rekomendowane odpowiedzi

No i co teraz?

Sorry, ale loża jest już pełna :P


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś gdzie znajdę najnowszą GW-B5600MG-1JF? Jakość tak słabo dostępna nawet w JP. Ale ja sklepów za dużo nie znam. 🤣
c596a7771dfbdae10c3f98c37daf0aef.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Sol napisał(-a):

No i co teraz?

Sorry, ale loża jest już pełna :P


Rozumiem kolorowe jarmarki w najtańszych seriach dla młodych odbiorców… ale żeby MTG tak umalować?

A Wy, towarzysze, to drzecie łacha ze wszystkich nowych wypustów - więc gdzie mi tam do loży 😀

 

 

3 godziny temu, p.r.p. napisał(-a):

Nie wie ktoś gdzie znajdę najnowszą GW-B5600MG-1JF? Jakość tak słabo dostępna nawet w JP. Ale ja sklepów za dużo nie znam. 🤣


Łap linkę:  https://www.ippojapanwatch.com/collections/casio-g-shock/products/casio-g-shock-gw-b5600mg-1jf-gw-b5600mg-1-solar-drive-20-bar-watch

 

Brałem od nich już 2 zegarki - sklep sprawdzony.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Paweł! Chociaż prawdę mówiąc jak obejrzałem filmik jak on "na żywo" a nie na zdjęciach, wygląda to jakoś czar prysł.. 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Noodles napisał(-a):

Oczy mi wypaliło 🤯

...przesadzacie, a co ma być plastykowy ?  Prawdziwy Samuraj !!!  Fajny zegarek - żeby nie ta cena co zapewne będzie :) to niezła sztuka się szykuje !!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, clusca napisał(-a):

A tu cos dla koneserów złocistego trunku: Budweiser x G-Shock DW5600BUD20 The King of Beers Collab

https://www.g-central.com/budweiser-x-g-shock-dw5600bud20-the-king-of-beers-collab/

 

W naszych barwach narodowych ;)

 

 

DW5600BUD20.jpg

 

ale otwieracza i czujnika ilości otworzeń z wyświetlaniem graficznym mu nie dodali  !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni dawać do tej kostki odpowiedni zapas tego złocistego trunku co by można zapić żal po wydanych 200 dolcach za tak nijaki model.

Inna "alkoholowa" kostka (Jim Beam) wyszła im nieco lepiej (czyżby dlatego że zacniejszy trunek ?).

15-29-33-s-l400.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, yacajackowski napisał(-a):

Tego Jim Beam to bym się napił, tzn nosił. Tak, nosił.

Ja również ale z nieodłącznym gadżetem 😁 :

IMG_20210504_205318.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, widziałem, widziałem, I do tego wówczas żółty LCD... 🤣 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie kostki i dwa 69 "inspirowane stale zmieniającymi się letnimi krajobrazami morskimi".

Sposób "formowania" pasków i bezeli daje indywidualny wygląd (ponoć nie ma dwóch identycznych).

 

DW-5600WS-1

IMG_20210515_181307.jpg

DW-5600WS-4

IMG_20210515_181256.jpg

DW-6900WS-1

IMG_20210515_181243.jpg

DW-6900WS-2

IMG_20210515_181232.jpg

Edytowane przez GTB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, GTB napisał(-a):

Sposób "formowania" pasków i bezeli daje indywidualny wygląd (ponoć nie ma dwóch identycznych).

Jak ponosisz zegarek kilka miesięcy to  sposób "formowania" rys oraz zadrapań na bezelu i pasku również daje indywidualny wygląd i nie ma dwóch identycznych modeli...

W sumie znowu wyjdzie że zrzędzę ale czy ostatnio Casio wypuściło jakąś nowość w której byłoby więcej nowości? toż to przypomina odgrzewanie tego samego kotleta tyle że pleśni za każdym razem jest więcej...

 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Daito napisał(-a):

W sumie znowu wyjdzie że zrzędzę ale czy ostatnio Casio wypuściło jakąś nowość w której byłoby więcej nowości? toż to przypomina odgrzewanie tego samego kotleta tyle że pleśni za każdym razem jest więcej...

 

A no wyszedł - smartwatchowy dziwoląg GSW-H1000 ale to raczej nie model skierowany do grupy klientów twojego (i mojego) pokroju. A co do odgrzewanych kotletów - jest na nie wzięcie to je klepią , Casio to firma a głównym jej zadaniem jest generowanie zysków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Daito napisał(-a):

Jak ponosisz zegarek kilka miesięcy to  sposób "formowania" rys oraz zadrapań na bezelu i pasku również daje indywidualny wygląd i nie ma dwóch identycznych modeli...

W sumie znowu wyjdzie że zrzędzę ale czy ostatnio Casio wypuściło jakąś nowość w której byłoby więcej nowości? toż to przypomina odgrzewanie tego samego kotleta tyle że pleśni za każdym razem jest więcej...

 

od zrzędzenia jestem ja :)  ale w 100 % się zgadzam -  powiew nowości wbrew pozorom dają te smartwatche casio - ale nie każdy je lubi :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, GTB napisał(-a):

Casio to firma a głównym jej zadaniem jest generowanie zysków.

 

Ja to rozumiem, ale żeby od razu jak im słoik z farbą do kadzi z polimerem wpadnie i mieszalnik się zawiesi krzyczeć że to nowość? Ja tam byłym zadowolony jakby dokładniejsze moduły robili - GMW - jak się wyłączy synchronizację jest  mniej dokładny od większości moich automatów i to tych tańszych... ;) "Stare" g-shocki jakoś dało radę tak wyregulować że miały odchyłkę kilka sekund na rok to te nowe można by było przynajmniej podciągnąć do kilku na miesiąc...

Jakość Casio zeszła drastycznie na psy (nie urażając czworonogów), Seiko się posypało jak cukier z rozprutego wora i byle chińczyk za 100 - 200$ w stylu Seiko jest lepiej zrobiony i wyregulowany niż oryginał, Citizen wali ceny z kosmosu - chyba będzie trzeba iść w szwajcarskie zegarki :) :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Daito napisał(-a):

 

Ja to rozumiem, ale żeby od razu jak im słoik z farbą do kadzi z polimerem wpadnie i mieszalnik się zawiesi krzyczeć że to nowość? Ja tam byłym zadowolony jakby dokładniejsze moduły robili - GMW - jak się wyłączy synchronizację jest  mniej dokładny od większości moich automatów i to tych tańszych... ;) "Stare" g-shocki jakoś dało radę tak wyregulować że miały odchyłkę kilka sekund na rok to te nowe można by było przynajmniej podciągnąć do kilku na miesiąc...

Jakość Casio zeszła drastycznie na psy (nie urażając czworonogów), Seiko się posypało jak cukier z rozprutego wora i byle chińczyk za 100 - 200$ w stylu Seiko jest lepiej zrobiony i wyregulowany niż oryginał, Citizen wali ceny z kosmosu - chyba będzie trzeba iść w szwajcarskie zegarki :) :)

normlanie jakbyś mi to wyjął z klawiatury -jak Seiko przeglądnąłem to ludzie pisali że ten sam model potrafi się różnić w wykonaniu - to do czego to doszło :)  citizeny przynajmniej jeszcze w promocji można wyczaić :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i będzie coś dla bardziej konserwatywnych. 

<<Pod hasłem „Love the Sea And The Earth” angażujemy się w działania mające na celu przekazywanie piękna przyrody za pomocą delfinów i wielorybów oraz wspieranie projektu „Eye Search Japan”, który w 2021 roku obchodził 30-lecie istnienia>>

 

GWX-5700K-2JR:  https://www.casio.com/jp/watches/gshock/product.GWX-5700K-2/

Frogman GWF-A1000K-2AJR https://www.casio.com/jp/watches/gshock/product.GWF-A1000K-2A/

 

W sumie to tylko nowa wersja kolorystyczna, ale zawsze coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, petruss napisał(-a):

No i będzie coś dla bardziej konserwatywnych. 

<<Pod hasłem „Love the Sea And The Earth” angażujemy się w działania mające na celu przekazywanie piękna przyrody za pomocą delfinów i wielorybów oraz wspieranie projektu „Eye Search Japan”, który w 2021 roku obchodził 30-lecie istnienia>>

 

GWX-5700K-2JR:  https://www.casio.com/jp/watches/gshock/product.GWX-5700K-2/

Frogman GWF-A1000K-2AJR https://www.casio.com/jp/watches/gshock/product.GWF-A1000K-2A/

 

W sumie to tylko nowa wersja kolorystyczna, ale zawsze coś...

 

hhehehhe Japończycy dbają o wieloryby - hhehehehehehehehehehehhe a równo je tępią do restauracji jako jedyny kraj na świecie i jeszcze twierdzą że w celach naukowych  :)  Dobre Bajki z tymi motywami :) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to takie... zastąpienie naturalnego wroga

 

5422d1b45c7ce2d737f314bef22b970d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
hhehehhe Japończycy dbają o wieloryby - hhehehehehehehehehehehhe a równo je tępią do restauracji jako jedyny kraj na świecie i jeszcze twierdzą że w celach naukowych    Dobre Bajki z tymi motywami  

Nic dodać nic ująć. 🤣

Pierwsza nowość łeee.. A druga bleee.. 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.