Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 110010000010011001

Nowosci Casio

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.09.2021 o 16:37, unadarek napisał(-a):

..ja z Melodyjkami to tylko Montana !!! 

Zgadzam się z Darkiem😉 dlatego mam i sobie słucham😎

38BA7CAE-215C-4265-B25C-CAC0F64630F6.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.09.2021 o 12:33, Sol napisał(-a):

Mam wrażenie, że Casio odcina kupony od czego się da zamiast wypuścić coś zupełnie nowego i innego. Popatrzcie na stare modele wyposażone w pilot do TV, dyktafon itp. gadżety. Brakuje mi tego. Niby wszystko jest w komórce i nikomu to nie jest potrzebne, ale mogliby się bardziej postarać. Nosiłbym dla samej radochy jak lata temu nosiłem kalkulator :)

Taaak. Dlatego ja cały czas szukam i kupuję modele tego typu 😁

large.TSR-100.jpg.febd1c29e814d2a8e0b3018c6682b5a8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co sprzeczać o preferencje, bo one są indywidualne i każdy ma prawo czego innego oczekiwać.

Lubię mieć zegarek dokładny, chociaż nie jest mi to do niczego koniecznie potrzebne.

Z drugiej strony mam zegarki, które tak lubię, że wybaczam im niedokładny chód.

 

18 godzin temu, przemekw napisał(-a):

Taaak. Dlatego ja cały czas szukam i kupuję modele tego typu 😁

 

 

Wiem. To jedyne rozwiązanie, ale wiesz jak jest z zabytkami. Do codziennego noszenia raczej się nie nadają <_<

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawodobniej nowy GWG czyli GWG 2000

 

 

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudo ta nowa tytanową kostka.. Jak nie zmiażdżą (a pewnie tak będzie..) ceną to będzie moja! No chyba, że na żywo będzie ujowa.. 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, murcins napisał(-a):

TIkLDKh.jpg

mlNyrzO.jpg

MwrTVa7.jpg

xBes6Ai.jpg

pobrane.jpeg.d33082ce99ec40cfce90d827a44a9167.jpeg

 

Oczywiscie dlc 

 

Jak sądzicie 10k będzie mało? 

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@p.r.p. @eddi87 Podobno 1640€ ;) 

Co zrobić? Trza brać! :D 


Tak btw, to pierwsze skojarzenie jakie z nim mam to GW-S5600 🤨

 

Edytowane przez MShR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FANTASMAGORYCZNY :)

Wiadomo w jakiej ilości sztuk będzie wyprodukowany? Zastanawiam się, czy od razu zamawiać, czy czekać, aż cena nieco spadnie ;)

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, clusca napisał(-a):

FANTASMAGORYCZNY :)

Wiadomo w jakiej ilości sztuk będzie wyprodukowany? Zastanawiam się, czy od razu zamawiać, czy czekać, aż cena nieco spadnie ;)

 

bierz i nie zastanawiaj się - fajny jest :) potem będziesz albo żałować albo się cieszyć !!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem naprawdę bardzo ciekawy, biorąc pod uwagę ceny GMW-B5000 w tytanie, co Casio wymyśli, jeśli chodzi o nowe MRG-B5000, których cena ma oscylować w US w okolicach 3,5-4k USD. Sam napis MRG nie jest chyba wart ponad 2k USD ;) Może szafir będzie miał przekonać do ich zakupu, bo zdaje się ostatnie tytanowe kostki wykastrowali z niego na rzecz zwykłego szkiełka. Nigdzie nie mogę znaleźć, czy w tym nowym będzie szafir, czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, MShR napisał(-a):

@p.r.p. @eddi87 Podobno 1640€ ;) 

Co zrobić? Trza brać! :D 


Tak btw, to pierwsze skojarzenie jakie z nim mam to GW-S5600 🤨

 


G-shock za tyle kasy? To za tyle wybieram Oceanusa…

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GMW-B5000TVA-1ER

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest tak popaprany, że ma cos w sobie - gdyby zamiast ceny w walucie to byłoby zł brałbym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ceny w USD, czy EUR były zamiast tego w PLN, to miałbym już wszystkie "tytany", które wypuścili ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, gdyby cena była w zł, można by było rozważyć zakup.

Podoba mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie stalowa kość to kamień milowy w dziejach istnienia G-Shock. Chwała Casio, że nie poprzestali na 10szt LE ze szczerego złota i jest wersja dla Kowalskiego. Natomiast ten zegarek ma chyba więcej przeciwników niż zwolenników i nie jest talk doceniany jak przeze mnie.

Tym bardziej nie rozumiem wzdychania do wersji w tytanie za wyśrubowane pieniądze, gdzie poza stopem metalu (raczej niepożądanego w zegarkach) niewiele się zmienia (trochę waga i szafir).  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie bardzo cenię swojego stalowego G, ale jak zakładam go po MRG-B1000, czy Citizenie w tytanie, to jednak czuć go bardziej na nadgarstku niż bym chciał.

Wczoraj nawet zważyłem MRG i GMW, bo byłem ciekaw jaka jest różnica, że aż tak bardzo to czuć. GMW-B5000GD ze zdjętymi dwoma ogniwami to 162 gramy, a MRG-B1000B również z bransą dopasowaną do mojego nadgarstka (w sumie to powinienem już zdjąć kolejne ogniwo, bo trochę spadam na wadze w ostatnim czasie) to 126 gramów. Niby 36g różnicy, ale jest to naprawdę odczuwalne. Stąd tytanowa kostka - 110g z pełnej długości bransą jest naprawdę kusząca :)

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem naprawdę bardzo ciekawy, biorąc pod uwagę ceny GMW-B5000 w tytanie, co Casio wymyśli, jeśli chodzi o nowe MRG-B5000, których cena ma oscylować w US w okolicach 3,5-4k USD. Sam napis MRG nie jest chyba wart ponad 2k USD  Może szafir będzie miał przekonać do ich zakupu, bo zdaje się ostatnie tytanowe kostki wykastrowali z niego na rzecz zwykłego szkiełka. Nigdzie nie mogę znaleźć, czy w tym nowym będzie szafir, czy nie.

Na pewno TB-1 ma szafirowe szkiełko..
e93134b802b6c72805524d9e47e57ecc.jpg&key=55a66325ee5d539f81cb1522874d2a6cc357afb46b6c225bca4cd511befa0ba0
A ta nowa kostka podoba mi się jak cholera! Wiem, pisałem już, ale..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TB-1 i camo tak, ale już te fioletowe, miedziane i niebieskie camo nie mają, z tego co pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TB-1 i camo tak, ale już te fioletowe, miedziane i niebieskie camo nie mają, z tego co pamiętam.

Nie sprawdzałem, ale jeśli to prawda to lipa.. 🤣 Cena chora a szafiru poskąpili? Na TB-1 i TCM tylko im starczyło? To cena też powinna być jak za zwykłe GMW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, p.r.p. napisał(-a):


Na pewno TB-1 ma szafirowe szkiełko.. emoji4.png
e93134b802b6c72805524d9e47e57ecc.jpg&key=55a66325ee5d539f81cb1522874d2a6cc357afb46b6c225bca4cd511befa0ba0
 

 

Jakiś teścik, czy nas nie okłamujesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.