Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 110010000010011001

Nowosci Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Full metal Casio oak. W końcu. Filmik na YT ->



Foty
af1cd84da2c82625eb126db91aabd576.jpg
Czarny GM-B2100BD-1, wg mnie najładniejszy.
5a9dd92db686e52d5e174b52a88b1bbb.jpge9438584faf3bd591c8e638ff6a592c8.jpgb3db29078a16d2bd6a090cd51cb25a0c.jpg

9f495bd993e1b32dfa35337923a84abc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne

 

Jedynie wskazówka trybów mogłaby być bardziej subtelna

Edytowane przez MariuszA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jaja,

i teraz powstanie pierdyliard wersji kolorystycznych wskazówkowca fullmetal !

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samego złotego będą ze 4 wersje :D


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, najpierw tytanowy GM-B2100TX za 8k, a potem dopiero MRG-B2100 za 20k ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.07.2022 o 13:07, Sol napisał(-a):

Samego złotego będą ze 4 wersje :D

Te wskazówkowe fullmetale jednak średniej urody. Ciekawe czy bransy będą pasować od wersji digi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.07.2022 o 19:01, Burns napisał(-a):

Te wskazówkowe fullmetale jednak średniej urody. Ciekawe czy bransy będą pasować od wersji digi.

 

Będą pasowały. Prezentowany na powyższych zdjęciach GMB2100D-1A ma dokładnie ten sam model bransolety co mój GMW-B5000D-1ER.
Potwierdzenie znalazłem też na More GM-B2100 details by Planning & Development Division (g-central.com).


Jurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubranko fajne, ale negatyw będzie czytelny jak Trybuna Ludu nocą ;)

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że Casio obrało kierunek produkcji zegarków jednorazowych. Zintegrowane bezele i paski, brak solara, w wielu modelach dostęp do wnętrza przez szkiełko, co skutecznie będzie powstrzymywało domorosłych mechaników przed samodzielną wymianą akumulatora. Zaczyna mi to trochę trącić tandetą, czego nie powiedziałbym nawet o najprostszych starszych modelach G-Shock, np. DW-5600E.

No i ta wtórna stylistyka: kręcące się "coś" (śmigiełko, ośmiokąt, czy inna "szczałka") oraz przekątny wyświetlacz wielkości paznokcia w negatywie. Aż się boję premiery kolejnej odsłony MRG. Quo vadis Casio? ;)

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kombinują jak zrobić coś co chwyci jak GA-100/110 czy Casiooak, ale żeby tak trafić to trzeba naprodukować różnych dziwactw trochę, nie da się codziennie zaprojektować czegoś nowego co za każdym razem będzie złotym strzałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, clusca napisał(-a):

Mam wrażenie, że Casio obrało kierunek produkcji zegarków jednorazowych. Zintegrowane bezele i paski, brak solara, w wielu modelach dostęp do wnętrza przez szkiełko, co skutecznie będzie powstrzymywało domorosłych mechaników przed samodzielną wymianą akumulatora. Zaczyna mi to trochę trącić tandetą, czego nie powiedziałbym nawet o najprostszych starszych modelach G-Shock, np. DW-5600E.

Nie jesteś w tym wrażeniu osamotniony - ja posunąłbym się nawet nieco dalej... wniosek może być dwojaki, albo się Maćku starzejemy i przestajemy rozumieć "nowoczesność" albo tylko się starzejemy :D  Ja zdecydowanie podtrzymuję swoje zdanie że od czasu GW-9400 Casio nie wypuściło na ryenk żadnego g-shocka, którego chciałbym mieć na łapie, a najlepszym i najbardziej udanym g-shock'iem jest GW-M5610 z najlepszym stosunkiem jakości do ceny.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Panowie: psy szczekają, Casio idzie dalej ;)

 

PS. GBX-100 daje (nawet bardzo) radę.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, jestem_w_shocku napisał(-a):

 

 

Widzę, że jestes w szoku. :D


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MTG na 40 lecie Gshock oraz żaba na 30 lecie Frogmana. Żaba na świecie pojawi się w październiku. Cena około 600€ 

TxPwdlM.jpg

EYNMmOE.jpg

21nqLpU.jpg

xZADJAY.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JbXG4UY.jpg

mmuWEFl.jpg

 

mQaepK8.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co Marcin@murcins , już wiesz, na co swoje TLC wymienić?
Ale mam nadzieję, że ten pasek obok zdjęcia dekielka Mudmastera, to jednak od MTG-B3000 jest, bo jak do Mudmastera dali pasek z jednym rzędem dziurek, to tak, jakby sobie w stopę strzelili. Moim zdaniem przynajmniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, TomG80 napisał(-a):

To co Marcin@murcins , już wiesz, na co swoje TLC wymienić? emoji6.png
Ale mam nadzieję, że ten pasek obok zdjęcia dekielka Mudmastera, to jednak od MTG-B3000 jest, bo jak do Mudmastera dali pasek z jednym rzędem dziurek, to tak, jakby sobie w stopę strzelili. Moim zdaniem przynajmniej.

Jak go wreszcie sprzedam to może  😅 póki co nie zapowiada się.. tak pasek od mtg ;)

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.