Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 110010000010011001

Nowosci Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 110010000010011001

]post-29642-0-11194200-1331338206.png<

post-29642-0-17740600-1331338204.jpg

Edytowane przez 110010000010011001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRW-5000T fajowy, ale czy te wskazówki nie psują idei Protreka, jako zegarka "górskiego" (czytaj praktycznego i czytelnego)?

Owszem, czytałem na forumach, że ludziki w USA potrafią Protreka jako miejskiego zegarka używać, więc prawdopodobnie jakaś grupa odbiorców jest.


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo wiele osob uzywa tych zegarkow na codzien, zeby nadac sobie charakter outdoorowy. tak jak kupuje sie jeepa wranglera do miasta.

 

zegarek bedzie dostepny w polsce od konca marca.

cena to 1599 za pasek i 1999 za bransolete tytan.

 

wskazowka sekundnika dziala tez jako wskaznik w kompasie czy pokazywanie tendencji zmian cisnienia itd. w sensie ze nie jest to tylko sekundnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 500t i nadaje klimatu :( te powyzej sa jeszcze wyrazniejsze i za***iste :angry:


SEIKO RULEZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NETRUNNER

 

Czekam na następcę CASIO DW 6600...

Czy coś o "GW 6600" już wiadomo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Protreki są nieortodoksyjne, ale bardzo fajne. Porównanie z Jeepem celne, ja widziałem nawet Protreka noszonego do garnituru ;)


pozdrawiam - Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified
ja widziałem nawet Protreka noszonego do garnituru

Wyrazy współczucia dla właściciela, zrobił na pewno niezłe wrażenie ;)

A co do tego Pr0, miło widzieć zmianę stylu na bardziej sportowy. Zegarek rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile to monstrum ma średnicy? Nie mogę nigdzie tej informacji znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stoi w opisie: Wymiary 56.8 x 49.3

 

czyli prawie 5cm


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nastepca DW-6600 na razie sie nie szykuje. z wazniejszych nowosci teraz to PRW-5000, EQW-M710, GA-100, GW-3000, BGA-111, MTP-1303L. Nastepne poznam dopiero w maju. Wiem natomiast ze na jesien nie bedzie rewelacji w Edifice. Beda zachowawcze modele, dobre, ale nic nowego, na szczescie w przyzwoitych cenach. Niestety wciaz brak paskow skorzanych.

Generalnie na moim blogu staram sie umieszczac wszystkie nowosci, a przynajmniej te wazne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek bardzo fajny, podoba mi się. Gdyby ProTreki miały jeszcze szersze i równoległe bransolety to byłyby idealne. A nie tak że przy uszach są szerokie i w kierunku zapięcia się zwężają.


GW-1400DU, GW-7900B, GLX-5600, DW-6900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 110010000010011001

]post-29642-0-42593900-1331339076.jpg[

Edytowane przez 110010000010011001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość nowości Casio można zobaczyć na www.javys.com.

 

 

 

 

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GA-100_Art.jpg

 

 

nowy G jakos na marzec. Generalnie mi sie nie podoba, ale ta fota zmienia oblicze tego G, no ale to tylko fota dobrze oswietlona itp.:-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GA-100_Art.jpg

 

 

nowy G jakos na marzec. Generalnie mi sie nie podoba, ale ta fota zmienia oblicze tego G, no ale to tylko fota dobrze oswietlona itp.:-))

 

 

fota swietna, jak jakis czolg czy inny pojazd. chetnie zobacze w realu jak sie pojawi w pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamietajcie ze nie wszystko co na javys sie pojawia jest dostepne w polsce i odwrotnie.

 

GA-100 wyglada super. Juz jest w sprzedazy. Na teraz tylko wersja ze zdjecia czyli czarna z negatywem. Za tydzien pozostale. Pisalem o nim na moim blogu jakis czas temu.

 

baby-g nie bedzie, przynajmniej przed jesienia.

 

AE-1000 i AE-2000 juz jest (o jednym pisalem pare dni temu na blogu)

 

Edifice gold label nie bedzie. wersje z rozowym zlotem sprzedaja sie slabo pomimo zanizonej kalkulacji (czyt. tansze niz powinny byc). Nie ma sesnu ich rozwijac w polsce, ani w calej europie.

 

generalnie chcecie poznac nowosci, to zapraszam na mojego bloga gdzie glownie to przedstawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajna ta stronka z nowościami;) Jak znajde sobie dziewczyne to kupie jej czarnego Baby-G z tą dużą gwiazdą na cyferblacie albo białego AW-590L-7B, są świetne :)


GW-1400DU, GW-7900B, GLX-5600, DW-6900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 110010000010011001
post-29642-0-28629600-1331339168.jpg<

post-29642-0-42817300-1331339153.jpg

post-29642-0-56222200-1331339154.jpg

post-29642-0-67843500-1331339155.jpg

post-29642-0-81644000-1331339156.jpg

post-29642-0-46198300-1331339159.jpg

post-29642-0-58526500-1331339160.jpg

post-29642-0-07516400-1331339162.jpg

post-29642-0-03308600-1331339163.jpg

post-29642-0-33626300-1331339164.jpg

post-29642-0-66109700-1331339165.jpg

post-29642-0-95676300-1331339166.jpg

Edytowane przez 110010000010011001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii nowinek, to jest aktualnie jeden egzemplarz G-Shock GIEZ GS-1200B-1AJF do kupienia w dziale Sprzedam. Jeśli jest ktoś chętny, to zapraszam.


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

Netrunner, czy taki plakat tego g-shocka bedzie gdzieś w sklepach do dostania?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te lotnicze są bardzo fajne, zwłaszcza ten z mapą świata, cena wyjątkowo przystępna.

 

Mutli-kolorowy GA-110F-2JR wymiata. Najlepiej założyć go dla draki do jakiegoś poważnego szarego garnituru :)


pozdrawiam - Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba ten red bull racing, ile będzie kosztował???


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te lotnicze są bardzo fajne, zwłaszcza ten z mapą świata, cena wyjątkowo przystępna.

 

No tak, tylko dlaczego przystępna?

Bo z tego co widzę, tam niczego nie ma jeśli chodzi o technologię. Brak Tough Solara, Waveceptora, o Tough Mvt nie wspominając. Więc pewnie cena będzie na poziomie 400zł.

Fakt, że wygląd trochę nawiązuje do Citizena Air Promastera, ale jeśli chodzi o zawartość, to nie ma porównania. A szkoda.


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko dlaczego przystępna?

Bo z tego co widzę, tam niczego nie ma jeśli chodzi o technologię. Brak Tough Solara, Waveceptora, o Tough Mvt nie wspominając. Więc pewnie cena będzie na poziomie 400zł.

Fakt, że wygląd trochę nawiązuje do Citizena Air Promastera, ale jeśli chodzi o zawartość, to nie ma porównania. A szkoda.

 

 

nie przesadzajmy zegarek nie musi mieć solara, waveceptora, mam i z takimi funkcjami i bez, jakiejś wielkiej różnicy nie widzę, one i tak jak sa na baterie to ile robią różnicy na miesiąc , 10 sekund?? Kto to zauważy...

 

co nie zmienia faktu ze wave to fajna funkcja;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.