Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest 110010000010011001

Nowosci Casio

Recommended Posts

Raczej musiałbyś dołożyć drugie tyle.

Ostatnio miałem na ręce MR-G z lat 90 i muszę przyznać, że jeśli g-shock to tylko plastikowy (bezel + pasek), szkoda trochę stalowego, bo szybko się zniszczy.

Ewentualnie stalowa koperta z plastikowym bezelem. ;)

Widziałem na wus zdjęcia kilkuletniego MRG w tytanie z TIC. Wyglądał jak nówka. Tylko że kosztuje... :o 

Screwback.

Nie,, W "tylko,, Z" tytanu B).Sory, ale stosowanie literki ,,W" w takich przypadkach jak np auto W kombi czy zegarek W złocie lub spodnie W brązie budzi mam nadzieję,że nie tylko u mnie  odruch wymiotny :ph34r:

A co do MRG,Cóż ,za dobrą robotę trzeba  dobrze zapłacić

Edited by sapek

Ewentualnie stalowa koperta z plastikowym bezelem. ;)

To właśnie miałem na myśli, żeby ostatnią warstwą ochronną był plastik.

Dokładnie tak , mtg może MRG naskoczyć :P

Selphy ; chcesz powiedzieć ,że plastik wytrzyma więcej od szlachetnej ,twardej stali lub jak to jest w obecnych MRG tytanu powleczonego powłoką ?? litości.W przypadku stali w razie jakiś rysek pozostaje w ostateczności polerka . Plastik jak to plastik ,tani detal i wymiana na nowy ,ot cała ekonomia i tajemnica .

Nic takiego nie napisałem, na stali o wiele szybciej będzie widać wszelkie ślady używania, lepiej jakby na stal był plastikowy bezel w celu dodatkowej ochrony zegarka.

Nie sądzisz, że kupując zegarek za taką kwotę, wolałbyś żeby wyglądał jak nowy ? Przykład, GW-5000, jest stalowy, a dzięki plastikowemu bezelowi praktycznie będzie bez zarysowań.

Poza tym g-shock w swojej idei ma służyć jako zegarek super wytrzymały, obecne ceny wyższych modeli są CHORE !

No, kilkuletni GW-5000 trochę rysek na deklu będzie miał, mimo powłoki DLC. ;)

Ale tak jak mówisz - G-shock to ma być zegarek EDC, ryski są nieodłączną częścią takich zegarków. ;)

Screwback.

Guest 0.1

Mam odmienne zdanie, otoz obecnie nie tylko w serii G zegarki sa produkowane bez zakrecanych dekli tzn. dekiel to kawaleczek stali i 4 srubki, chyba ostatnio cos w serii Oceanus znowu powrocono do zakrecanych dekli bez srubek, no ale teraz taki modny marketing ;)  zegarkow z plastiku zakrecanych na 4 srubki.

Lubie plastikowe G, ale jednak ostatecznie wole stal, moj kilkoletni Giez ma sie wysmienicie i nie mam zamiaru sie z nim rozstawac, mam do niego w zapasie 2 paski oraz kilka kompletow bezelkow.

giez217_zps853b7989.jpg

Edited by 0.1

Lubie plastikowe G, ale jednak ostatecznie wole stal, moj kilkoletni Giez ma sie wysmienicie i nie mam zamiaru sie z nim rozstawac, mam do niego w zapasie 2 paski oraz kilka kompletow bezelkow.

Też się tak wyposażyłem na przyszłość i chociażbym musiał trzeci raz odsyłać mojego 1150 do serwisu, to i tak zostaje u mnie na zawsze. :D

Screwback to esencja G-shocka. Nie wyobrażam sobie powrotu do plastikowych G. ;)

Dokaladnie.

Dodatkowo mając 'Screwback' dostajemy kopertę wykonaną ze stali a nie z plastiku!

Kolekcja: TAG Heuer CV-2110.BA0787; Atlantic SEAHUNTER; casio DW: 5000C 5600C 5600E 6900K 1500; Citizen DQ-7511

Na sprzedarz: Casio G-Shock: DW-001 Jason;

To już mogę przestać o nim myśleć. Riseman to max, co mogę włożyć na przegub bez wrażenia, że noszę wazon, a Rangeman jest znacząco od Risemana większy.

Screwback.

Dokładnie jakiś takiś odpustowy lub za czasów kiedy to w kioskach ruchu można było ,,montany" kupić

A mi się podoba, w tej chwili to jeden z raptem kilku G na mojej liście życzeń. :) Żałuję czasem, że nie kupiłem szarego G-5500TS, kiedy były w bardzo niezłych cenach, ale w tym modelu za bardzo irytowałoby mnie to durne podświetlenie...

269272d1269263199-help-me-choose-5500-bl

A co powiecie o tym modelu?

To też jakaś reaktywacja, czy nowy model?

Podobny do 5510 ale jednak troszkę jakby atrakcyjniejszy.

post-65592-0-28707000-1380784885.jpg

A co powiecie o tym modelu?

To też jakaś reaktywacja, czy nowy model?

Podobny do 5510 ale jednak troszkę jakby atrakcyjniejszy.

A  fajny, fajny .. zwłaszcza ,że mam  go i używam  od kilku lat Tak więc my tu korzystamy z goglarki i z zawartości forum, by nie zapychać niepotrzebnie serwera B)