Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest 110010000010011001

Nowosci Casio

Recommended Posts

GA-400 , oglądałem w sklepie, porażka  :unsure: . Wygląda jak tania podróba i w tym kierunku idą te zmiany  :( .

Potwierdzam że tylko Mudmaster godny uwagi ale jak zwykle cena zaporowa  <_< .

Edited by tomaliusz

Ja żałuję dlaczego nie ma nowych wersji kolorystycznych GX-56 i GD-350. Poza tym za dużo analogów serii GA-100 i GA-110 oraz GD-X6900 (w sumie jest już 28 kolorków do wyboru).

GSTS nawet fajne, taka budżetowa wersja droższych aviatorów.  

pozdrawiam, Piowa

Jakich wymiarów +/- będą zegarki z serii g-steel?

GSTS100D-1A4 ma wymiary 52.4 x 59.0 x 16.2 [mm]

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł niesioną prądem Wszechświata.

Puki co to chyba gw-9400 jest najbardziej optymalnym G ma świetny i wygląd i przystępną cenę. Mudmaster też mi się widzi ale chyba nie chcę znać ceny. Tak jak kolega Waldzior napisał ciężko będzie im coś nowego stworzyć. Zwłaszcza  co przebije Rangermana zarówno pod względem wyglądu funkcji i przede wszystkim  ceny. Kiedyś G-shocki były dala mas teraz co fajniejsze robią się  cenowo zegarkami ekskluzewnymi.  :( 

Szkoda, że  zegarkowo poszedłem w inną stronę - ten nowy Mudmaster bardzo przypadł mi do gustu i pewnie zastanawiałbym się nad zakupem. :)

Pytałem w zibi kiedy bedzie dostepny bo mam na niego chec :) dostałem informacje ze koniec sierpnia poczatek wrzesnia. Co do ceny poinformowali mnie ze sa na etapie negocjacji...

I to jest świetny pomysł GB + Solar.

GBD-H1000-1ER,GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER,GD-400-4ER 

G-Nowości i ich targety. Ktoś może mnie oświecić, czym się rózni linia "boys" od "men"?

112274105_waepaww.jpg

Oczywiście 8-)

Edited by piowa

Ktoś może mnie oświecić, czym się rózni linia "boys" od "men"?

112274105_waepaww.jpg

Oczywiście 8-)

Może tym, ze jedne G noszą japońce w czepeczkach a drugie bez czapeczek ?  :):) :):) :):

PS

Dokąd to G zmierza ????????

Edited by tomery

Boy to kolekcja dla młodzierzy ;)  a men dla facetów z życiowym doświadczeniem i kasą ;))) tylko dlaczego na zdjęciu boy dłubie w nosie a men gryzie pasek ?? cóż japońskie klimaty

Edited by Leszko

Ten nowy SGW1000 to tańsza wersja PRG270 ale za to negatywowy SGW 100 coś by mnie kusił oraz ten drugi jak by nie miał parcianego paska.

Casio-OutGear-SGW-100-photo-3.jpg

Fajnie, że linia SGW nie umarła. 8-)

Kiedyś miałem model 100 i bardzo mile wspominam. 

pozdrawiam, Piowa

Jak dla mnie to SGW100 jest najbardziej udany z tej rodziny i przypomina ProTreka a teraz ta linia dostała TripleSensor i już w niczym nie jest gorsza od ProTreka. Poczekamy na real photo i ceny wtedy się oceni.

dla mnie sgw 100 od strony funkcjonalnej to nieporozumienie, poza podroznikami i marynarzami, komu potrzebny jest  w miesicie kompas?

osobiscie wybralem sgw300 barometr jest bardzo przydatny, a w polaczeniu z termometrem /dokladnym do dzieisiatej czesci/ mam mini stacje pogodowa, z tym ze biorac pod uwage estetyke i  wygode noszenia, to cala seria sgw100/300/400 jest super, nosze na przemian z dw5600.

Ja też uważam za nie potrzebne dodawanie kompasu co tylko podwyższa cenę zegarka np do GA 1000 ale  seria SGW to taki tańszy ProTrek czyli dla aktywnych w terenie więc tam ta funkcja jest jak by uzasadniona.

dla mnie sgw 100 od strony funkcjonalnej to nieporozumienie, poza podroznikami i marynarzami, komu potrzebny jest w miesicie kompas?

.

Nie podrozujesz za duzo za granicami, co? Tak z mapa, gdzie roamng jest drogi, nie koniecznie chcesz lazic ze smartfonem? A slonca nie widac spomiedzy budynkow czy z za chmur?

Bylem w wielu miejscach, w wielkich miastach i w dzikich ostepach i wiedzac, ze tam pojade zawsze biore zegarek z kompasem i czesto go uzywam.

I nie koniecznie nazwalbym siebie podroznikiem.

Mam tez kolege, ktory gubi sie na wlasnym osiedlu. Rozne sa sytuacje :)

Edited by zer0

just can't get enough