Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Encanto

ile lat mają Wasze najstarsze nadal sprawne i używane modele CASIO ??

Rekomendowane odpowiedzi

:o  Doczekał się dziad zainteresowania , imo początek lat '70 , od lat po szufladach poniewiera się ...

 

post-4044-0-36639800-1371733682_thumb.jpg

 

post-4044-0-68804300-1371733727_thumb.jpg

 

ps. hihi , ciekawe ceny ( nosy ) w sieci B)


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kk7115

Mojej Casio ALT=6000 kupiony około 1993?? i GW-6700 kupiony w 1998 roku. Owszem koperta skruszona. Ale działają do dzisiaj. Bransoleta nałożona na ręke , wskazują dokładnie temp. barometr i wysokość. Mam teraz na ręko kompletny GW-9200 ale to nie jest zegarek. To już tylko zabawka!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie szukać takich starszych modeli stalowych zegarków jak te ze zdjęć powyżej? Nie koniecznie Casio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już temat został odgrzebany to wklejam swojego staruszka. Prawdopodobnie ma około 26-27 lat. W-50U

zdjcie1623n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Casio AQ-180W ze mną już jakieś ponad 8 latek,prawdziwy młodziak :)

post-64980-0-48526000-1378547511_thumb.jpg

Edytowane przez Starsky001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje Casio 110QS-37 pamiątka po Tacie (kupiony w Libii na przełomie 79 - 80) w całości oryginalne.

 

post-62679-0-97938500-1378550818_thumb.jpg

 

post-62679-0-72850100-1378550988_thumb.jpg

 

Item specifics

Condition:

Used: An item that has been previously worn. See the seller’s listing for full details and description of ... Read moreabout the condition

Gender: Men's Features: TIME/DAY/DATE/CHRONOGRAPH/LIGHT. Brand: Casio Type: Battery Model: CASIO/JAPAN LCD 110QS-37. Casing: ST. STEEL BACK. Watchband Material: ST. STEEL Power Source: Battery Display Type: Digital Casing Material: ST. STEEL BACK AND BASE METAL Functions & Features: AM/PM DIGITAL TIME WITH SECONDS., START STOP/LAP RESET/ST. READ., Chronograph, Day & Date, Light Display: Digital Movement: Quartz: Battery Watchband: ST. STEEL. Age: Vintage (1971-1983)

Edytowane przez RTK-WGM

Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu wrzucam zdjącia mojego Casiotrona.

post-42865-0-58811000-1387133544_thumb.jpg

post-42865-0-06159900-1387133563_thumb.jpg

post-42865-0-06106400-1387133575_thumb.jpg


GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam Casio g 350L 4av od maja 2005r, może stary to on nie jest ale cały czas śmiga na oryginalnej baterii :)

post-67571-0-81381900-1387149465_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casio CA 53-W z kalkulatorem:).Niedawno obchodzil 18 urodziny.Smiga jak nowka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casio W-94H. Dostałem na komunię w 2002 roku, czyli niedługo będzie miał 12lat. Trochę zajechany, ale jako dziecko nie uważało się na takie rzeczy jak zegarek i dostał w kość. Dwa razy wymieniana bateria. Raz oddając go na wymianę baterii do "zegarmistrza" (celowo w " ") otrzymałem go zepsuty, i byłem namawiany na zakup nowego. Oddałem go chwilę potem do znajomego i oczywiście wszystko sprawne. Ot taka historyjka z nim związana :)

post-67999-0-70103400-1388149753_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki ma około 20 lat a nawet więcej i wciąż działa i cieszy oko ostatnio mu wymieniłem pasek i bateryjke

Edytowane przez KRISTOF_KON

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już będzie jakieś 15 lat od kiedy mam swojego AW-43. Mam do niego spory sentyment, z kolei na chodzie jest dlatego że zabieram go zwykle na przebieżki ;)

 

6d7b09d37395.jpg

Edytowane przez dunaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrloren

Niestety,nie moge przedstawić zdjęcia,ale w 86 roku,dostałem od ojca model F21W.pamietam,że kosztował w niemczech 20 marek.potem miałem różne inne zegarki,ale ten wciąz trzymałem przez sentyment.najprostrzy chyba,plastikowy model.wymieniałem paski i baterie i wciąż działał.niestety,5 lat temu sym kupił sobie szczura.i niestety...został przez zwierze poważnie pogryziony.ale i tak działał ponad 20 lat i pewnie działał by do dziś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrloren

Mój ojciec do dnia dzisiejszego ma i cały czas nosi mode aq28w z czarną tarcza.zegarek kupiony w 86 roku.zmienia paski i baterie i zdejmuje go tylko na noczegarek ma 28 lat i nie ma z nim żednych problemów.sam chciałem od niego ten zbytek "wyrwać",nawet mu proponowałem ze kupie mu nowy, podobny,ale sie nie zgodził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam W-59 kupiony w chyba w 1995. Ukruszyło mu się ucho przy teleskopie. Stało się to niedawno bo nosiłem go do pracy. Zegarek towarzyszył mi wszędzie, pływał, pracował. Sprawował się bez zarzutu.

Edytowane przez michalc13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja swojego casio wv-105h mam około 10 lat. W porownaniu do waszych to młodzieniec. Jednak przeszedł wiele wstrząsów, otarć i uderzeń. Działa nadal super, można powiedzieć prawie jak g-shock.

Edytowane przez myslu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam G-Shock'a DW-003 z 1996 roku po pelnej renowacji.

Na dzisiejsze czasy perełka jakich mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.