Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Encanto

ile lat mają Wasze najstarsze nadal sprawne i używane modele CASIO ??

Rekomendowane odpowiedzi

Casio podobno przez ograniczony czas (zapisy od listopada do stycznia) oferuje firmową renowację starych DW-5000c i dw-5600c.

Cena kosmiczna (150$), nie ma o czym mówić, ale wynika z tego że produkują nówki bezele do tych modeli.(w ograniczonych ilościach)

 

003.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można wysłać zgłoszenie?


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja wrzucę swojego Kazia, kupiony jakieś 15 lat temu za pierwszą w życiu wypłatę, człowiek zaszalal :) u mnie ma dożywocie

post-74783-0-24308900-1543951898_thumb.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny model. Ponosiłbym :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny model. Ponosiłbym :)

Dzięki Sol :) lubię go nosić niby kwarc ale ma to coś


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casio MTA 1000 - ok. 19, 5 lat. Wiem, że zegarek brzydki i nieprzystający do większości prezentowanych modeli, ale ja jestem pod wrażeniem jego wytrzymałości. Kosztował bardzo mało, a nadal jest w dobrym stanie (jedyny problem, to bardzo ciężko chodzące przyciski; zmiana godziny na wyświetlaczu to spore wyzwanie), choć nigdy nie był oszczędzany - oprócz codziennego noszenia ma za sobą też np. obozy harcerskie, wyprawy w góry, czy wycieczki rowerowe po zabłoconych lasach.

 

IMG-20181209-113423.jpg

Edytowane przez qubdon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casio MTA 1000 - ok. 19, 5 lat. Wiem, że zegarek brzydki i nieprzystający do większości prezentowanych modeli, ale ja jestem pod wrażeniem jego wytrzymałości. Kosztował bardzo mało, a nadal jest w dobrym stanie (jedyny problem, to bardzo ciężko chodzące przyciski; zmiana godziny na wyświetlaczu to spore wyzwanie), choć nigdy nie był oszczędzany - oprócz codziennego noszenia ma za sobą też np. obozy harcerskie, wyprawy w góry, czy wycieczki rowerowe po zabłoconych lasach.

Wcale nie jest brzydki. Sympatyczna, klarowna tarcza. Niczym nie odstaje od innych tu prezentowanych.

Edytowane przez krajcarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby z taśmy wczoraj zszedł, leżał w pudle czekając na swoją kolejkę. Myślałem cały czas, że to TRN a tu niespodzianka  :huh:. Przedstawiam Casiotron S15 z modułem nr ..... 18. Chyba 1976 rok, ale nie mam wiarygodnych danych.

 

post-98917-0-59649100-1547364378.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qubdon, sprawę przycisków można łatwo rozwiązać - najpewniej zebrał pod uszczelkami jakąś ilość brudu, po rozebraniu i oczyszczeniu będzie działać jak dawniej. 


BTW ktoś dysponuje linkami do jakiejś ładniejszej kolekcji katalogów Casio? Szukam i nic nie mogę znaleźć, chętnie obejrzałbym swojego TICa w katalogu :)

Edytowane przez StarTrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna sztuka :wub:

Ponosiłbym z przyjemnością


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, niezłe sztuki trzymasz :blink:

Ale mnie bardziej rusza Tactician.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zazdrością patrzę na te cacuszka. Ja mam dbc-610 na chodzie ale koperta styrana. Jakby ktoś wiedział albo miał to chętnie odkupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cosmo phase - przełom lat 80-tych, dokładnie nie powiem obstawiam 90?, 91?  - brak katalogów   :( (czteropak za info, krata za katalog  B) ). 

 

attachicon.gifkmziz cosmo.jpg

Co prawda plastikowa wersja, ale jest w katalogu 1991/10.

https://page.auctions.yahoo.co.jp/jp/auction/b365298313

A tak de facto, to trochę tego kosmosu było:

reloj-casio-cosmo-phase-cgw-500-en-excel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekstra jest. Kupiłbym w dobrym stanie. On pokazuje realnie te planety ?

ja też mam tego Cosmo Phase w swoich małych zbiorach. Te planety to chyba taka ozdoba bardziej. Poza tym tam zawarta jeszcze jest planeta Pluton, która już nie należy do układu słonecznego.

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazio już dawno pełnoletni :)

post-74783-0-31314200-1551802624_thumb.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1984r DW-2000 z paskiem od dw-1000. Oryginalnie był z bransoletą, którą mam w zestawie. Pierwsze solary casio z lat 80tych jak w-16, w-600, w-850, tw-7100

post-57579-0-13060600-1555928532_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.