Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Encanto

ile lat mają Wasze najstarsze nadal sprawne i używane modele CASIO ??

Rekomendowane odpowiedzi

nurek, jak i marlin 450tka, to fajne dziadki, ale nierokujące na dłuższą metę, widuje się głównie bez tego mini bezela frontowego, który prędzej czy później się rozsypie, chyba że kiedyś jakiś brazylijczyk je też zacznie dorabiać (na drukarce 3d?)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nurek, jak i marlin 450tka, to fajne dziadki, ale nierokujące na dłuższą metę, widuje się głównie bez tego mini bezela frontowego, który prędzej czy później się rozsypie, chyba że kiedyś jakiś brazylijczyk je też zacznie dorabiać (na drukarce 3d?)...

Myślę o tym od trzech lat, ale nigdy nie ma czasu na realizację. Nos-ów nie posiadam niestety. Wydaje mi się, że chyba prosta sprawa, bo tworzywo raczej zwykły twardy plastic. Ciekaw jestem czy te drukarki wydrukują gumę - bo do starych g-shock - tu już pole do popisu jest nieskończone.

DW-1000 bliźniak - więcej lustra i czerwony pasek obwoluty, w oryginale na gumie chyba. Lustereczko powiedz przecie, który casiok najładniejszy na świecie?  B)

 post-98917-0-75115800-1561278628_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal żyje :)

 

IMG_9940.jpg


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tw-7000. Ładny egzemplarz.

Szukam od dłuższego czasu jego bliźniaka z panelem solarnym tw-7100 jakby ktoś miał chętnie taki odkupię. Ale od roku poszukiwań na eBayu i innych zagranicznych aukcjach cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

// edit:

Tarmangani możesz tego tw-7000 w wolnej chwili zważyć? Chciałbym sprawdzić czy jest duża różnica w wadze tego akurat modelu titanium z np moim dw-2000, który kopertę, dekiel i bransoletę ma ze stali nierdzewnej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazio Edifice :)

post-74783-0-79867900-1563393794_thumb.jpeg

post-74783-0-40791000-1563393847_thumb.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F105 - ten egzemplarz japan, ale widziałem również egzemplarz made in malezja. Druga połowa lat 90-tych na module 1275; bliźniaczy moduł  to 1572 oraz 3298 w niebieskiej wersji. Można kupić nowy w niebieskiej wersji, czyli chyba jeszcze produkują. Wg. mnie jeden z najlepszych casio w swojej klasie. Prosty, trwały moduł. WR w zupełności wystarcza na amatorskie kąpiele ze skakaniem na główkę włącznie :). Moduł stosowany również w "bliźniaczych"  W86 i W741. Koleżanka nosząca różne modele Baby-G stwierdziła, że ten chociaż nie G jest dla niej najwygodniejszy do pracy - "mały, lekki, cienki, wygodny". 

post-98917-0-35322700-1563830691_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie 40-tka w przyszłym roku  czyli chyba 1980 rok.  F-310 -  dwa przyciski - nic oprócz czasu, daty i stopera ale ma światełko i świeci  :D .

post-98917-0-97473900-1567983174_thumb.jpg

Edytowane przez Tarmangani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:)

post-74783-0-31594200-1568103379_thumb.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 lata, działa jeszcze na drugiej baterii. Jedynie co mnie boli to, że przy wymianie pierwszej, kawałek śrubki utkwił w bezelu i trzyma się na teraz na trzech. Od tamtej pory nie widział wody i już raczej wiedzie szufladowy żywot.

post-36112-0-27411100-1572203893_thumb.jpg


Jutro to dziś - tyle że jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie 1977 rok. Światełko jak na tamte lata bajka. Niestety pogoda jest jaka jest i nie oddaje w pełni koloru szkiełka. 

post-98917-0-44004000-1573307654_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie przywaliłeś :wub:


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare MRG, klasa zegarki.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.