Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
cepeen

Okulary przeciwsłoneczne

Rekomendowane odpowiedzi

To właśnie

W dniu 16.09.2021 o 21:36, Hogg napisał(-a):

Wayfarery rozmiar L odesłałem - za duże. Dziś przyszły M-ki i są ok.
Pytanie: wiem, że to cecha charakterystyczna tego konkretnego modelu, ale ktoś wie, dlaczego soczewki są pod kątem? Jakiś konkretny zamysł konstruktorski czy po prostu kwestia wyróżnienia się? Klasyczne wayfarerery zawsze tak miały?

Hogg
 

 

To właśnie cecha charakterystyczna Ray Banów... poza tym taka ciekawostka ... rozmiar L ma innych kształt soczewek niż M-ka... wg mnie L jest bardziej kobieca.

Mam ten sam model w wersji Tortoise i wg mnie o niebo lepiej się prezentują niż standardowe czarne. Ja kupowałem swoje 3 lata temu za 350 zł w answear.com, ale widzę , że teraz są powyżej 500 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To takie pytanie: czy np w rozmiarze właśnie L są różne długości zauszników?

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.
Przychodzę z prośbą. Mianowicie zepsułem oprawkę w moich dotychczasowych okularach Superdry. Szukałem identycznych, lecz niestety są raczej nie osiągalne.
Próbuję szukać coś na kształt tych Superdry, lecz na okularach się nie znam. Cena około 400 zł, szkła niebieskie lustro.
Znalazłem takie oto okulary:
1. Ray Ban - https://www.rajsoczewek.pl/ray-ban-justin-rb4165-622-55
2. Polaroid - https://allegro.pl/oferta/okulary-przeciwsloneczne-polaroid-2098-s-d51-5x-10988800879
3. Uvex - https://allegro.pl/oferta/okulary-przeciwsloneczne-uvex-lgl-39-black-blue-s3-11085593268
4. Oakley Hoolbrook - https://www.eyerim.pl/oakley-holbrook-oo9102-f5-175516/

Czy mam parzyć na określone firmy i cechy danych modeli czy w tej cenie kierować się względami czysto wizualnymi?


5a9dd71fff4e3bfb11bcd6341f3a75aa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, haker napisał(-a):

Witajcie.
Przychodzę z prośbą. Mianowicie zepsułem oprawkę w moich dotychczasowych okularach Superdry. Szukałem identycznych, lecz niestety są raczej nie osiągalne.
Próbuję szukać coś na kształt tych Superdry, lecz na okularach się nie znam. Cena około 400 zł, szkła niebieskie lustro.
Znalazłem takie oto okulary:
1. Ray Ban - https://www.rajsoczewek.pl/ray-ban-justin-rb4165-622-55
2. Polaroid - https://allegro.pl/oferta/okulary-przeciwsloneczne-polaroid-2098-s-d51-5x-10988800879
3. Uvex - https://allegro.pl/oferta/okulary-przeciwsloneczne-uvex-lgl-39-black-blue-s3-11085593268
4. Oakley Hoolbrook - https://www.eyerim.pl/oakley-holbrook-oo9102-f5-175516/

Czy mam parzyć na określone firmy i cechy danych modeli czy w tej cenie kierować się względami czysto wizualnymi?


5a9dd71fff4e3bfb11bcd6341f3a75aa.jpg

 

Przyjrzyj się może modelom Renegades i Classics od SUNGOD: https://www.sungod.co/

 

Kiedyś na jeden z ich modeli (właśnie z linii Classics się zdecydowałem i jestem bardzo zadowolony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś temat słabo widoczny to podbijemy okularowo zegarkowo😇

Cartier, drewno to (jeśli się nie mylę) palisander, Made in France. 

OI000990.jpg

OI001003.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, eye_lip napisał(-a):

Coś temat słabo widoczny to podbijemy okularowo zegarkowo😇

Cartier, drewno to (jeśli się nie mylę) palisander, Made in France. 

 

 

 

Ciekawe, poproszę fotkę en face

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko:

OI001331.jpg

OI001328.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie, napisz Pan po kolei co to jest :) Dobra kolekcja

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Hogg napisał(-a):

Panie, napisz Pan po kolei co to jest :) Dobra kolekcja emoji1303.png

Hogg
 

 

Dzięki 👊 Od lewej strony, na końcu Rudy Project Defender, na szkłach fotochromatycznych. Niżej Oakley Sutro Vented, z linii Heritage, ze starym logo. Najbliżej Oakley Sutro S. Od prawej, na końcu, Rudy Project Spinshield, niżej Oakley Radar Path EV, w edycji TDF i najbliżej Rudy Project Cutline. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio odkryłem niesamowity model Dunhilla z acetatu, made in Japan, z pięknymi złotymi detalami i wykonaniem.

 

Model Caine nawiązujący do okularów Michaela Cainea z lat 60/70. Imponująco wygląda czarny acetat na bokach i prześwitujące złote elementy patrząc z góry i od wewnątrz. Acetat niesamowicie pięknie wykończony i polerowany. Tutaj unikatowe są szkła Cat 1 ( prawie przezroczyste) ale mam też kilka par (czarne jak te i acetat tortoise) z klasycznymi ciemnymi cat 2.

 

Co ciekawe samo skórzane opakowanie jest zrobione jak za parę stów, ręcznie, z pięknymi detalami. 

OI001451.jpg

OI000882.jpg

OI001452 (1).jpg

OI001447.jpg

OI001449.jpg

OI001450.jpg

OI001453.jpg

OI000871.jpg

OI000878 (1).jpg

OI000879.jpg

OI000880.jpg

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, eye_lip napisał(-a):

Ja ostatnio odkryłem niesamowity model Dunhilla z acetatu, made in Japan, z pięknymi złotymi detalami i wykonaniem.

 

Model Caine nawiązujący do okularów Michaela Cainea z lat 60/70. Imponująco wygląda czarny acetat na bokach i prześwitujące złote elementy patrząc z góry i od wewnątrz. Acetat niesamowicie pięknie wykończony i polerowany. Tutaj unikatowe są szkła Cat 1 ( prawie przezroczyste) ale mam też kilka par (czarne jak te i acetat tortoise) z klasycznymi ciemnymi cat 2.

 

Co ciekawe samo skórzane opakowanie jest zrobione jak za parę stów, ręcznie, z pięknymi detalami. 

OI001451.jpg

OI000882.jpg

OI001452 (1).jpg

OI001447.jpg

OI001449.jpg

OI001450.jpg

OI001453.jpg

OI000871.jpg

OI000878 (1).jpg

OI000879.jpg

OI000880.jpg

 

No petarda 👌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam Panowie dobrych okularów do samochodu. Co moglibyście polecić ? Czy coś z marek tj. Ray Ban, Persol, Solano( może coś innego ?)znajdzie się ?Mam obecnie jakieś tanie chińczyki z aliexpress i gdyby nie słaba jakoś wykonania to bym ich nie zmieniał. Soczewki są typu day&night, jasne i dzięki temu bardzo dobrze prowadzi się w nich auto. Chętnie wysłucham waszych propozycji Panowie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Ariel napisał(-a):

Szukam Panowie dobrych okularów do samochodu.

 

obojetnie jakie byle z filtrem polaryzacyjnym


Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.04.2022 o 21:46, Ariel napisał(-a):

Szukam Panowie dobrych okularów do samochodu. Co moglibyście polecić ? Czy coś z marek tj. Ray Ban, Persol, Solano( może coś innego ?)znajdzie się ?Mam obecnie jakieś tanie chińczyki z aliexpress i gdyby nie słaba jakoś wykonania to bym ich nie zmieniał. Soczewki są typu day&night, jasne i dzięki temu bardzo dobrze prowadzi się w nich auto. Chętnie wysłucham waszych propozycji Panowie. 

Ja kupiłem w tamtym roku 

 

https://shogla.com/polaroid-pld-2102-s-x-807-m9

 

Cena była dużo korzystniejsza ale bardzo sobie chwalę. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moje Oakley chainlink 9247 niestety szlag trafił. Ktoś jest na tyle w temacie żeby doradzić :

- czy jest aktualny model odpowiadający kaszataltem i rozmiarem chainlinkom  ( chyba był mainlink , ale na oficjalce widze tylko mainlink xl, zgaduję ze ten model też już wychodzi/wyszedł z oferty)?

- może ktoś polecić jakiś sklep z fajnymi cenami/promocjami na Oakley?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio odkryłem niesamowity model Dunhilla z acetatu, made in Japan, z pięknymi złotymi detalami i wykonaniem.
 
Model Caine nawiązujący do okularów Michaela Cainea z lat 60/70. Imponująco wygląda czarny acetat na bokach i prześwitujące złote elementy patrząc z góry i od wewnątrz. Acetat niesamowicie pięknie wykończony i polerowany. Tutaj unikatowe są szkła Cat 1 ( prawie przezroczyste) ale mam też kilka par (czarne jak te i acetat tortoise) z klasycznymi ciemnymi cat 2.
 
Co ciekawe samo skórzane opakowanie jest zrobione jak za parę stów, ręcznie, z pięknymi detalami. 
OI001451.thumb.jpg.09b72bb1fb4f7dfe418a540e6df7ff29.jpg
OI000882.thumb.jpg.8d1210f20fcc12045ecaefec3a9bd92b.jpg
1238166636_OI001452(1).thumb.jpg.9ca098093df4ef80168a1f4f1a71cae0.jpg
OI001447.thumb.jpg.cdaf732e7530eae3fe0ae5438ebed4d1.jpg
OI001449.thumb.jpg.07d4cccb0e83de63e38bcc917353467b.jpg
OI001450.thumb.jpg.1095611e893100c4f9890bb406861d52.jpg
OI001453.thumb.jpg.540a12c3878bf2e4ba88817bd3fdd6a9.jpg
OI000871.thumb.jpg.58c9104b6e6d609f7f550c214821ae1a.jpg
929798113_OI000878(1).thumb.jpg.a81bd4f1b2ada191c68acaca0b3f0d27.jpg
OI000879.thumb.jpg.02d5af2b3468bf132d42ab6ac9874947.jpg
OI000880.thumb.jpg.ee1352ed985a9c15b8bc07f574498a86.jpg
Skąd wykopałeś takie cudo? Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na vinted. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny model, dziękuję

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.04.2022 o 21:46, Ariel napisał(-a):

Szukam Panowie dobrych okularów do samochodu. Co moglibyście polecić ? Czy coś z marek tj. Ray Ban, Persol, Solano( może coś innego ?)znajdzie się ?Mam obecnie jakieś tanie chińczyki z aliexpress i gdyby nie słaba jakoś wykonania to bym ich nie zmieniał. Soczewki są typu day&night, jasne i dzięki temu bardzo dobrze prowadzi się w nich auto. Chętnie wysłucham waszych propozycji Panowie. 

Jak od lat używam Polaroidów, najfajniejsze są ze szkłem XOOR ale jest ich mało do wyboru i nie każdemu pasuje design. Te bursztynowe rozjaśniają i zwiększają kontrast, świetnie nadają się na deszczową pogodę. Używam zamiennie z aviatorami od.... Xiaomi ( Turok Steinhardt ), jak za swoja cenę bezkonkurencyjne.

W ramach odmładzania się kupiłem niedawno polskie Rookie Hero Premium i jestem bardzo zadowolony - lekkie, wygodne, dobre szkło, świetnie widać, w aucie tez się sprawdzają.

W dniu 28.06.2022 o 08:02, eye_lip napisał(-a):

Kupiłem na vinted. 

Fajne znalezisko tylko raczej dla panów w wieku Caine'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeszcze, choć nie wiadomo jak długo, w naszym kraju można nosić to co się komu podoba. 

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.