Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
cepeen

Okulary przeciwsłoneczne

Rekomendowane odpowiedzi

Jak takie słowa padają o marce Persol, to trzeba będzie je przymierzyć. :) Zobaczymy, może ten kierunek okaże się właściwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić wybrane ramki Persola z soczewkami bez korekcji czyli tzw. "zerówki"(kosztują między 100-200usd na ebay) i zgłosić się do dobrego zakładu optycznego(najlepiej ktoś po Polibudzie) z receptą od okulisty ;)

Moja mama ma takie już 3 pary(ostatnimi laty szybko pogarsza się jej wzrok), co prawda, nie Persol, ale Givenchy, Armani i Prada, więc domyślam się, że skoro optyk poradził sobie z bardziej fantazyjnymi kształtami, to poradzi sobie również z Persolami ;)

 

A jak będzie z jakością takich soczewek? Względem na przykład firmowych Persola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sirkozi , da się , każdy zakład optyczny powinien to oferować .

 

Możesz zamówić :

 

- soczewki barwione o rożnym stopniu nasycenia np. 25% , 50%,75%

Możesz zażyczyc sobie dodatkowe nałożenie antyrefleksu .

Polecane są barwy fizjologiczne : brązowa , szara, zielona .

Najlepsza opcja czyt. najdroższa to soczewki korekcyjne z polaryzacja i antyrefleksem .

 

P.S.

Kolego sirkozi te soczewki produkują wiodący producenci soczewek na świecie i w PL , to najwyższa jakość . Sam noszę soczewki przeciwsłoneczne korekcyjne z polaryzacja i antyrefleksem firmy HOYA i jestem więcej niż zadowolony . Swoim klientom polecam także francuska firmę Essilor i polskie JZO

Edytowane przez Drake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza opcja czyt. najdroższa to soczewki korekcyjne z polaryzacja i antyrefleksem .

 

Takie by były najlepsze. ;)

 

Dzięki za rady. Trzeba będzie sobie sprawić takie bryle. Nie lubię na co dzień nosić kontaktów i bardzo niewygodnie się czułem musząc zakładać soczewki i zwykłe okulary przeciwsłoneczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jednak ktoś dysponował namiarami na sprawdzony sklep z Ray Banami to proszę o sygnał - przymierzam się do zakupu Clubmasterów i szukam pewnego źródła poza salonami optycznymi. Z góry dzięki.

Ten polecam. Tylko ja kupuję u Niego "stacjonarnie". :)

 

http://optica.pl/

 

Kupiłem u Niego Oakley, , ale RB tez ma.

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie 20% zniżki na RB: http://www.1242.eu/, lub przez Facebook 5% na Oakley, które ja preferuję.


Lubię zegarki jak konie owies.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc domyślam się, że skoro optyk poradził sobie z bardziej fantazyjnymi kształtami, to poradzi sobie również z Persolami ;)

Zależy od oprawki, rozstawu źrenic i grubości szkieł - wielkości wady wzroku. Przy grubszych szkłach większe oprawki mogą źle wyglądać, nawet przy szkłach cieniowanych z tzw. indeksem.

 

KJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc domyślam się, że skoro optyk poradził sobie z bardziej fantazyjnymi kształtami, to poradzi sobie również z Persolami ;)

Zależy od oprawki, rozstawu źrenic i grubości szkieł - wielkości wady wzroku. Przy grubszych szkłach większe oprawki mogą źle wyglądać, nawet przy szkłach cieniowanych z tzw. indeksem.

 

KJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś miałby jakieś fajne okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją na sprzedaż to chętnie się skuszę :) Max 250zł ;) Oferty na PW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie czy mozliwe jest kupienie jakis sensownych okularow tak do 50-70 pln?. Chcialbym aby mialy ksztalt klasyczny cos na wzor ray banow i szkla z jakims filtrem.

 

wyslano z klawiatury telefonu przy pomocy paluchow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie czy mozliwe jest kupienie jakis sensownych okularow tak do 50-70 pln?. Chcialbym aby mialy ksztalt klasyczny cos na wzor ray banow i szkla z jakims filtrem.

wyslano z klawiatury telefonu przy pomocy paluchow

Niestety w tych pieniądzach bedą musiały być bardzo słabe gatunkowo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś używane Polaroidy na pewno Ci się uda znaleźć w tej cenie (nówki w tej cenie też bywają). Ostatnio na tablicy widziałem oryginalne Moscoty za 90 zł z przesyłką, niestety się spóźniłem. Z plastików wybór jest dość spory, ja polecam krajowe Arctica - dobrej jakości szkła polaryzacyjne, za te pieniądze nic lepszego nie znam http://allegro.pl/okulary-arctica-s-75d-polaryzacja-dla-kierowcow-i4158377410.html


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś używane Polaroidy na pewno Ci się uda znaleźć w tej cenie (nówki w tej cenie też bywają). Ostatnio na tablicy widziałem oryginalne Moscoty za 90 zł z przesyłką, niestety się spóźniłem. Z plastików wybór jest dość spory, ja polecam krajowe Arctica - dobrej jakości szkła polaryzacyjne, za te pieniądze nic lepszego nie znam http://allegro.pl/okulary-arctica-s-75d-polaryzacja-dla-kierowcow-i4158377410.html

To co jest w Arctice napewno nie jest szkłem polaryzacyjnym .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Re arktici sa calkiem fajne tylko moze maja bardziej klasyczne modele?. Boje sie podrobek, ktorych jest na all... cala masa.

 

wyslano z klawiatury telefonu przy pomocy paluchow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/okulary-przeciwsloneczne-ray-ban-czarne-i4180724968.html mniej wiecej chodzi o taki model.

 

wyslano z klawiatury telefonu przy pomocy paluchow

podróbka , na alle jest tego pełno teraz

oryginał za przyzwoite pieniadze masz np. tu http://www.edel-optics.pl/NEW-WAYFARER-(RB2132-901)-Ray-Ban,2,1,8,1745,VTFZ6ABZXB13C,,.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie wolalbym nie wydawa 360 pln na okulary, wole dolozyc do zegarka :). Dlatego szukam jakiejs znacznie tanszej alternatywy. Chodzi mi o model, aby troszke byl podobny do tych ray banow.

 

wyslano z klawiatury telefonu przy pomocy paluchow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj sobie okulary BRENDA , mają zbliżony model w ofercie w różnych wersjach kolorystycznych , cena 99 pln .

http://www.brenda.pl/index.php?id=3&id_pro=1150

http://www.brenda.pl/index.php?id=3&id_pro=1140

http://www.brenda.pl/index.php?id=3&id_pro=1143

Edytowane przez Drake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne. A jak z ich zakupem?

 

wyslano z klawiatury telefonu przy pomocy paluchow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co jest w Arctice napewno nie jest szkłem polaryzacyjnym .

 

Owszem, jest :) bo sprawdzałem. Choć polaryzacja nie działa tak dobrze jak np. w szkiełkach Zeissa


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, jest :) bo sprawdzałem. Choć polaryzacja nie działa tak dobrze jak np. w szkiełkach Zeissa

Z mojej wiedzy tam jest zwykła folia polaryzacyjna :) Technologia wykonania szkła z polaryzacją jest bardzo droga i rzadko która firma produkująca okulary przeciwsłoneczne decyduje się na jej stosowanie a juz napewno nie w okularach za 70 pln ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś z modeli Goggle

Edytowane przez Mistrz17

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że jest to folia - nie wnikałem. Jak napisałem, nie działa to tak dobrze jak w droższych okularach, ale jak za te pieniądze to swoją funkcję spełnia lepiej niż okulary ze stojaka w Mielnie :)


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie o takie okularymi chodzi. Zdaje sobie sprawe, ze fajerwerkow nie bedzie ale nie chce kupowac okularow z suszarki na pranie ustawionej na ulicy w Mielnie.

 

wyslano z klawiatury telefonu przy pomocy paluchow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie, proszę. Chcę zamówić Ray Bany w tym sklepie:

 

http://optique.pl/product-pol-2876-Ray-Ban-Okulary-AVIATOR-RB8041-086-M3.html

 

Jak wygląda wiarygodność tego sklepu, robił może ktoś zakupy ?

 

I druga sprawa. W tym modelu oprawki są tytanowe i  nie wiem czy to dobry pomysł. Czy lepiej  kupić w stalowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.