Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
cepeen

Okulary przeciwsłoneczne

Rekomendowane odpowiedzi

To akurat okulary marki Cazal, tylko czy przeciwsłoneczne?

 

 

zgadza się tylko budżet sie koledze nie zamknie ;)

 

 

No z budżetem będzie faktycznie ciężko :) 

 

Chodzi mi tylko o kształt oprawek, ale nigdzie nie mogę znaleźć podobnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to mogą być za okulary, jakiej firmy, model, cokolwiek.

 

A może coś podobnego? Koniecznie ten kształt czyli grube oprawki+ to ścięcie dołu oprawek do góry. Będę wdzięczny za podpowiedzi.

 

0127289.jpg

 

cffbd1d5d180255c752621228e80b510.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z budżetem będzie faktycznie ciężko :)

 

Chodzi mi tylko o kształt oprawek, ale nigdzie nie mogę znaleźć podobnych.

carrera safari, podobne ale bardziej masywne ma diesel


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o takich

Polaryzacja daje w nich rade ?

Oakley OO9096-44.

u2eqahej.jpg

Edytowane przez swiatus85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjne wykonanie i polaryzacja, polecam

F7221D18-93AC-472A-8415-EA39C9D96023_zps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić mi jakiegos konkretnego sprzedawce z allegro ewentualnie z innych stron internetowych, Poszukuje modelu Ray Ban 3025 (Aviatorów) złoty kolor ramki rozmiar 58 - 14. 


Tutaj sprzedawca daje 12 miesięcy gwarancji: http://allegro.pl/ra...4383343099.html ale nie wiem czy oryginalne?


"Rozłąka osłabia mierne uczucie, a wzmaga wielkie,

 tak jak wiatr gasi świece, a rozpala ogień" - Francois de la Rochefoucauld

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda pinyndzy… Powinny kosztować co najmniej 380... po tyle widziałem na wyprzedaży


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki sklep polecisz? 

http://allegro.pl/ray-ban-rb-3025-001-3f-aviator-roz-58-14-nowe-i4408522685.html

 

Znalazłem ten:

http://lentica.pl/c/1567/ray-ban-okulary-przeciwsloneczne.html

 

Wydaje się w porządku. 

Edytowane przez jogi91

"Rozłąka osłabia mierne uczucie, a wzmaga wielkie,

 tak jak wiatr gasi świece, a rozpala ogień" - Francois de la Rochefoucauld

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten.

http://www.optica.pl/

Kupiłem u Niego kilka sztuk.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki


"Rozłąka osłabia mierne uczucie, a wzmaga wielkie,

 tak jak wiatr gasi świece, a rozpala ogień" - Francois de la Rochefoucauld

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakby nie miał w danym momencie modelu który Ci interesuje. Sprowadzi go.

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;)  potrzebuję  jakiś  plażowy - kolorowy "rowerek"  :P   tak na szybko  wylukałem takie cuś ...

 

 

http://allegro.pl/okulary-polaryzacyjne-solano-ss-20172h-i4346294176.html

 

lub

 

http://allegro.pl/okulary-przeciwsloneczne-uvex-lgl-12-lustrzanki-i4346151443.html

 

 

co do Solano to czytałem ,  że polecane , a ten Uvex ??  jak  z jakością  do ceny  - warto ??

 

 

aha ........

w opisie  stoi , że to damskie  ,  czy wogóle nada się to na  "chłopski duży  łeb"  :D

 

 

podziekował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;)  potrzebuję  jakiś  plażowy - kolorowy "rowerek"  :P   tak na szybko  wylukałem takie cuś ...

 

 

http://allegro.pl/okulary-polaryzacyjne-solano-ss-20172h-i4346294176.html

 

lub

 

http://allegro.pl/okulary-przeciwsloneczne-uvex-lgl-12-lustrzanki-i4346151443.html

 

 

 

co do Solano to czytałem ,  że polecane , a ten Uvex ??  jak  z jakością  do ceny  - warto ??

 

 

 

 

 

 

 

 

 

podziekował

Uvex jest gorzej wykonany od Solano , płacisz za to ze jest to rozpoznawalna niemiecka marka ale produkowana na Tajwanie . Solano maja soczewki polaryzacyjne , to duży plus .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to mogą być za okulary, jakiej firmy, model, cokolwiek.

 

A może coś podobnego? Koniecznie ten kształt czyli grube oprawki+ to ścięcie dołu oprawek do góry. Będę wdzięczny za podpowiedzi.

 

0127289.jpg

 

cffbd1d5d180255c752621228e80b510.jpg

 

Ponawiam pytanie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy mógłby mi ktoś polecić jakiś sklep z okularami przeciwsłonecznymi w Warszawie? Najbardziej zależy mi na szerokim wyborze RB. :)

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, a jaki styl RB Cię interesuje najbardziej ?

 

Karol, ostatnio szukałeś czegoś na rower. Ja sobie właśnie zamówiłem kolejne Oakleye, tym razem Canteen, wersja limitowana dla Ferrari. Jeżeli chcesz, to mogę zrobić jakąś galerie tych okularków. Na żywo prezentują się naprawde znakomicie. Polecam.

 

Tak mniej więcej wyglądają :

 

post-27475-0-55625000-1405863870_thumb.jpg

 

Jest to nowość u Oakleya.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

    Mam do Was taką prośbę. Czy był by mi ktoś w stanie powiedzieć czy posiadam oryginalne okulary?

Okulary o które mi chodzi to model  JULBO Dirt Zebra czarny/brylant takie jak poniżej

post-53545-0-30767500-1405891484.jpg

 

   Nie znam sie na okularach a powyższy model znalazłem jak byłem we Francji. Sprawdziłem na necie ich cenę i jakoś nie chce mi się wierzyć że są oryginalne. Ponieważ w porównaniu do okularów solano jakie noszę na co dzień te wypadają raczej słabo. Wydaje mi się że szkła minimalnie zniekształcają oraz nie zauważyłem w nich efektu polaryzacji. Gdy je oglądam i porównuje z tymi ze zdjęcia- oryginalnymi, to każdy detal wygląda tak samo łącznie z logiem "Zebra" na lewym szkiełku. No prawie każdy, bo nie zauważam w tych ze zdjęcia napisów na wewnętrznej części tych skłądanych elementów (nie wiem jak sie je fachowo nazywa) . Moje okulary wyglądają tak:

post-53545-0-63287700-1405892546_thumb.jpg

post-53545-0-20750900-1405892558_thumb.jpg

post-53545-0-88821400-1405892717.jpg

 

Jest ktoś w stanie określić ich oryginalność???

Edytowane przez Ponury_Żniwiarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, przedewszystkim Clubmastery bo mojej lubej się spodobały :). Ja mam swoje aviatory RB i katuję je, w międzyczasie wpadły mi stare Wayfarery jeszcze z czasów B&L, któregoś dnia wrzucę kilka zdjęć ich bo są całkiem ciekawe :)

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś był (kub ktoś inny) zainteresowany, to miałbym do sprzedania RB takie jak pokazywałem tutaj na 21 stronie (3479). Jako że mam sporo okularów przeciwsłonecznych, to stan więcej niż bardzo dobry :) Co do Clubmasterów, to z tego typu okularów mam tylko Persole - pomyśle, może też któreś będę chciał sprzedać. Jak coś, to się odezwij na pw.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, przedewszystkim Clubmastery bo mojej lubej się spodobały :). Ja mam swoje aviatory RB i katuję je, w międzyczasie wpadły mi stare Wayfarery jeszcze z czasów B&L, któregoś dnia wrzucę kilka zdjęć ich bo są całkiem ciekawe :)

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Patom , Clubmaster RB 2156 901 , czyli czarne elementy z tworzywa + soczewka G15 ( szkło ) mam na półce , jakby luba chciała podjechać i przymierzyć to pw poproszę podam namiary . Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie zauważyłem efektu polaryzacji"

 

Znaczy jest ten efekt czy nie ma?

 

Sprawdzić łatwo - weź zegarek z wyświetlaczem cyfrowym i popatrz na niego przez okulary obracając tarczę zegarka (wokół osi prostopadłej do tarczy), w pewnym momencie godziny znikną.

 

Na zdjęciach które załączyłeś okulary wyglądają jakoś tak nie bardzo podobnie do oryginałów, ale może to wina zdjęć.

 

KJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie zauważyłem efektu polaryzacji"

 

Znaczy jest ten efekt czy nie ma?

 

Sprawdzić łatwo - weź zegarek z wyświetlaczem cyfrowym i popatrz na niego przez okulary obracając tarczę zegarka (wokół osi prostopadłej do tarczy), w pewnym momencie godziny znikną.

 

Na zdjęciach które załączyłeś okulary wyglądają jakoś tak nie bardzo podobnie do oryginałów, ale może to wina zdjęć.

 

KJ

   No właśnie dokładnie tak sprawdzałem polaryzacje, tylko na telefonie. W innych okularach w pewnym momencie ekran sie robi czarny podczas obracania, ale w tych okularach widać jak przez zwykłe szkła bez polaryzacji. Nie jestem jednak pewien czy one oryginalnie powinny mieć polaryzacje. Coś mi sie zdaje że są to podróbki, bo we Francji jest pełno podróbek które sprzedają tamtejsze brudasy. Chciał bym jednak aby mi ktoś potwierdził na 100%. Bo jak są oryginalne to bym je komuś dał jako że mi nie leżą za bardzo a jak podróbki to wiadomo co.

    A co do zdjęć to raczej wina zdjęć że nie wyglądają podobnie.

Edytowane przez Ponury_Żniwiarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

No właśnie dokładnie tak sprawdzałem polaryzacje, tylko na telefonie.

 

Ten sam efekt osiągniesz testując je na monitorze komputerowym.

 

Moim zdaniem podróbka, ale na 100% pewny nie jestem. Na zdjęciach rzuca się w oczy strasznie kiepskie wykonanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sam efekt osiągniesz testując je na monitorze komputerowym.

 

Moim zdaniem podróbka, ale na 100% pewny nie jestem. Na zdjęciach rzuca się w oczy strasznie kiepskie wykonanie.

   Wiem. Dlatego szczerze mówiąc o ile polaryzacja jest przydatna np w sytuacji takiej że widzimy kto siedzi w nadjeżdżającym aucie z naprzeciwka,bo nie ma odbić w szybie to o tyle jest uciążliwa że podczas patrzenia w okularach na telefon, zegarek lcd w samochodzie, czy też nawigacje niekiedy nic nie widać jak jest zły kąt.

 

Co do jakości wykonania to faktycznie jest słaba, bo okulary za 20 zł z bazaru mają podobną jakość.

 

Jakie okulary polecili byście do biegania?

Edytowane przez Ponury_Żniwiarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.