Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
cepeen

Okulary przeciwsłoneczne

Rekomendowane odpowiedzi

Promocja jak w Turcji, czy innym Egipcie


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jest cena za samo etui ;)

 

Okazyjne ceny, to jest 60% za nowe, np. ok 120usd za Persol'e z US.

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do obeznanych w temacie.

Czy da się zakupić w budżecie do 100 zł jakieś okulary przeciwsłoneczne męskie które miałyby przyzwoitą jakość? Wiem, że w tej cenie kokosów nie będzie.

Jeśli tak proszę o wskazanie jakimi markami się sugerować oraz ewentualnie sklepów internetowych bądź stacjonarnych np. w Krakowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak troche dołożysz to kupisz okulary Polaroid ew Solano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solano w Krakowie to ponad 200 zł więc musiałbym dołożyć dwa razy tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solano w Krakowie to ponad 200 zł więc musiałbym dołożyć dwa razy tyle.

Jak dobrze poszukasz to może za 180 zł znajdziesz . Solano z roku na rok poprawia jakość ale co za tym idzie i ceny . Wszystkie modele mają polaryzację , a niektóre nawet polaryzację z AR , do tego świetny gatunkowo futerał ze ściereczką przy którym ten raybanowski wygląda tanio :D

 

Przy sztywnym budżecie jaki założyłeś możesz zerknąć na ofertę firmy Arctica np.

http://www.arcticasport.pl/p8326/S-203.html

 

około 100 zł możesz także nabyć tańsze produkty firmy Brenda Sport

https://www.brendasport.com/index.php?id=3&id_pro=1161

Edytowane przez Drake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem moją czwartą parę Polaroidów. Te okulary są świetne, w przedziale cenowym do 200pln ciężko znależć podobną jakość. Ray Bany są fajne, ale ponad dwukrotnie droższe a szczególnie denerwuje mnie fakt, że RB każe sobie słono dopłacać za polaryzację. 

Przymierzyłem dzisiaj ze 20 par różnych marek i mogę z całą stanowczością powiedzieć, że jedynie Persole wybijają się ponad przeciętność i są warte swojej ceny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ray Bany są fajne, ale ponad dwukrotnie droższe a szczególnie denerwuje mnie fakt, że RB każe sobie słono dopłacać za polaryzację.

Niech Cię to denerwuje , technologia produkcji soczewki polaryzacyjnej z antyrefleksem jest po prostu zdecydowanie droższa od technologii stosowanej przez nich przy produkcji zwykłej soczewki p/słonecznej , nie wspominajac już o tej folii polaryzacyjnej stosowanej przez producentów budżetowych .

Edytowane przez Drake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pora zakupic porządne okulary. Jakie sklepy polecacie w Wawie z duzym wyborem? Mam duzy i szeroki łeb wiec wiekszosc modeli jakie zawsze mierzylem jest raczej za wąska - ma ktos podobny problem i zaproponuje cos?;)

No i macie sprawdzone sklepy w necie gdzie zamowie w lepszych cenach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zależności jakich okularów szukasz, jak coś typu Ray Ban, itp. to polecam sieć sklepów Lynx Optique, sam tam kupiłem sobie i żonie Ray Bany, kilka razy byliśmy na czyszczeniu/regulowaniu i zawsze wszystko ekstra (oczywiście gratis).

 

PS. Mi wypadło jedno szkiełko i się zabiło, wymienili także gratis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maui Jim ma większą rozmiarówkę niż Ray Ban, poza tym to "podobno" lepsza odmiana Ray Ban'a,

60+mm to w przypadku MJ standard i bez kłopotów powinieneś znaleźć coś dla siebie.

 

 

Pora zakupic porządne okulary. Jakie sklepy polecacie w Wawie z duzym wyborem? Mam duzy i szeroki łeb wiec wiekszosc modeli jakie zawsze mierzylem jest raczej za wąska - ma ktos podobny problem i zaproponuje cos? ;)
No i macie sprawdzone sklepy w necie gdzie zamowie w lepszych cenach?


"w sensie: nie skorzana bransoleta i nie oGragly"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.optykaworld.pl

 

Tylko zwracaj uwagę na termin wysyłki bo to jest międzynarodowa firma zamawiająca bezpośrednio u producenta i czasami ponad dwa tygodnie można czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.optykaworld.pl

 

Tylko zwracaj uwagę na termin wysyłki bo to jest międzynarodowa firma zamawiająca bezpośrednio u producenta i czasami ponad dwa tygodnie można czekać.

Taka jest polityka firmy produkującej Ray-bany , Oakleye , Persole itp. dlatego

polskie salony optyczne i sklepy internetowe też zamawiają bezpośrednio w fabryce i też czeka się średnio 1.5 do 2 tygodni jeżeli danego modelu/wersji nie mają na półce .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o fischer i czy to są oryginały.

http://allegro.pl/okulary-gogle-fischer-fs-03-polaryzacja-gratisy-i4843050903.html

Mam kilka lat okulary Brenda ale szukam jakiś sportowych. Ma na aukcjach też wybór Arctic.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o sklepy z okularami przeciwsłonecznymi, szczególnie Ray Banami to z czystym sumieniem polecam sklepy sieci Fielmann. Kupiłem tam już 9 par różnych okularów, w tym 6 par Ray Banów przeciwsłonecznych. Ceny są także niższe niż u jakiejkolwiek konkurencji, za Clubmastery bez polaryzacji zapłaciłem 405 zł a za Aviatory z polaryzacją 605, więc ceny są atrakcyjne.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na http://yoox.com jest promocja na Ray Bany i Persole - 30%. Do tego wysyłka za darmo.

 

http://www.yoox.com/pl/men/shoponline?dept=cntdwnm&gender=U&page=1&season=X/d=2972&dept=cntdwnm&gender=U&page=1&attributes=%7b%27ctgr%27%3a%5b%27cchl%27%5d%7d&season=X&sort=3

 

Cena aktualizuje się po dodaniu do koszyka.

Edytowane przez spy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pora zakupic porządne okulary. Jakie sklepy polecacie w Wawie z duzym wyborem? Mam duzy i szeroki łeb wiec wiekszosc modeli jakie zawsze mierzylem jest raczej za wąska

Na ,,duży i szeroki łeb '' jak to określiłeś ;) polecam nowy model Oakleya o nazwie Turbine , ma przekątną soczewki 65 mm a mostek 17 mm co daje w sumie prawie 15 cm szerokości frontu + opływowy kształt .

Edytowane przez Drake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj kupiłem takie. Czekam na przesyłkę.

 

CSrd2nP.png


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was miał może do czynienia z okularami firmy Santino? (Sprzedawane przez sklep kodano). Szukam czegoś budżetowego, dlatego ta marka wpadła mi w oko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu chcę, muszę, zakupić okulary przeciwsłoneczne. Jako zawodowy kierowca będą one miały u mnie dużo roboty, kilka do kilkunastu godzin dziennie. Pierwszą myślą byłe Ray bany, sprzedawane u nas na bazarku i często się pojawiające, czytałem też dużo pozytywnych opinii na temat polaroidów. Chciałbym kupić dobre okulary z antyrefleksem oraz polaryzacją. Kwota jaką mogę na dziś przeznaczyć to trzy stówki, im mniej tym lepiej, marzy mi się jeszcze kurtka M65 ;)  a budżet jak to budżet, ograniczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za trzy stówki możesz zapomnieć o RayBanach z polaryzacją. Żadne RayBany nie mają też powłoki antyrefleksyjnych. Ta druga jest dość rzadka i występuje raczej w sportowych okularach z wyższej półki.

Raczej obejrzyj ofertę producenta Polaroid. Wszystkie ich soczewki maja polaryzację.

 

Skoro okulary do jazdy, powinieneś wziąć pod uwagę następujące parametry:

- kolor soczewek. Dla kierwoców zalecany jest bursztynowy, ponieważ wzmacnia odbiór koloru czerwonego (sygnalizacja świetlna i światła stop pojazdów).

- poziom zaciemnienia nie większy niż 3.

- unikaj cienkich drucianych oprawek.

- oprawki najlepiej matowe, żeby nic nie odbijało światła.

- nauszniki jak najgrubsze. Ograniczy to wpływ światła bocznego,
Do prowadzenia używam okularów Polaroid Suncovers. Mojego modelu nie ma już w sprzedaży, ale można znaleźć podobne.

Ten model:

polaroid_p8042b_04.jpg

kosztuje obecnie 199 zł. Ma wszystkie cechy o których mówiłem, w dodatku 4 soczewki, dzięki czemu Twoje oczy chronione są dodatkowo przed światłem słonecznym padającym z boku. Mocno obudowane, nie potrzebują antyrefleksu, bo słońce nie oświetla ich od tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za odpowiedź, naświetla mi to wybór kształtu okularów i na co zwracać uwagę. Czy poza polaroidami są jakieś inne firmy warte zainteresowania? Na alle można wpisać okulary dla kierowców i pozycji mamy od metra lecz raczej zmierzam w kierunku osobistego zakupu stacjonarnie w 3 city ze względu na dopasowanie ich względem swej facjaty ;)

 

Okulary przedstawione powyżej są w moim typie, druciaki odpadają. Z antyrefleksu oczywiście mogę zrezygnować, dobrze jak będzie ale nie jest to konieczność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za trzy stówki możesz zapomnieć o RayBanach z polaryzacją. Żadne RayBany nie mają też powłoki antyrefleksyjnych.

dejko skąd masz tą wiedzę ?? Jestem dystrybutorem Ray-bana od wielu lat i wszystkie modele z polaryzacją ,które miałem w rękach miały antyrefleks .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.