Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
cepeen

Okulary przeciwsłoneczne

Rekomendowane odpowiedzi

czyli masz astygmatyzm 

A Ty Cwaniaku, nie tylko na samochodach się znasz  :D  :D  :D

Przyznaj się, że jesteś okulistą, a zegarki i auta to jedynie pasja  :D


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, google odpowie na każde pytanie  ;)  poza tym mam kumpla co nosi cylindry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko czy ktoś zna tą stronę ? Dostałem maila i ceny są super, ale nie wiem czy to nie jest jakieś naciąganie albo sprzedaż podróbek Jak kyoś kojarzy to proszę o info

W Polsce okulary Oakley ceny zaporowe, ale jak to oryginały, to chętnie

www.oakleymeet.com

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez a_team

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie :o  :lol:  :lol:  :lol:  naprawdę jesteś taki naiwny ?

to będą chińskie feje i to te najgorszej jakości  /foty sa oryginałów/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No za taką cenę się domyślam, a foty wyglądają jak oryginałów. Naiwny raczej nie, raczej chce się upewnić, że dobrze myślę i skończy się na innych. Może ktoś się orientuje gdzie można kupić okulary podobne do Oakley Holbrook powiedzmy te z niebieskimi szkłami ? Jakaś marka okularów, optyk albo coś ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

robił ktoś zakupy w sklepie 4oczy.pl?

Ceny na Solano aż za dobre. :D

Nie wietrzę tutaj podstępu, ale wolę podpytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są gdzieś aktualnie jakieś fajnie wyprzedaże?

Muszę dokupić okulary. W samochodzie służbowym mam Solano, w prywatnym moje Arctica się rozsypały. Myślałem może jakichś Polaroida.

Pytanie czy są gdzieś dobre wyprzedaże.

Edytowane przez RoKoKo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TK-MAX

 

carrera safari była za około 150zł

wayfarery te z ciekawszych wzorów po 300zł

cerruti po około 150zł

polaroidy za około 100zł

Edytowane przez CIESLUT

OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są gdzieś aktualnie jakieś fajnie wyprzedaże?

Muszę dokupić okulary. W samochodzie służbowym mam Solano, w prywatnym moje Arctica się rozsypały. Myślałem może jakichś Polaroida.

Pytanie czy są gdzieś dobre wyprzedaże.

Duży wybór w często bardzo dobrych cenach w porównaniu z tymi w PL znajdziesz na optykaworld.pl. Okulary idą z zagranicy. Oczywiście są oryginalne. Kupowałem już kilka razy korekcyjne i dwukrotnie przeciwsłoneczne.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem okulary w galerii przymorze w ocular canada. Są (były) maui jim z -25% ale i tak ceny z kosmosu.


Zim, Poljot Signal, Tissot Seastar, Stowa Flieger, G-Shock, Seiko Orange Monster. Budziki Slava, zegary Majak i Mołnia, Poljot De Luxe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem dzisiaj nowe RB 4267 601/9A z  wstawionymi szarymi soczewkami korekcyjnymi z polaryzacją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Czy ktoś może realizował usługę sprawdzenia okularów pod kątem posiadanych filtrów UV u optyka?

Czytałem kiedyś w internecie, że można to zrobić, a wtedy zakupy w internecie wydają się dużo bardziej bezpieczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Czy ktoś może realizował usługę sprawdzenia okularów pod kątem posiadanych filtrów UV u optyka?

Czytałem kiedyś w internecie, że można to zrobić, a wtedy zakupy w internecie wydają się dużo bardziej bezpieczne.

 

Nie każdy optyk dysponuje odpowiednim sprzętem żeby to dokładnie sprawdzić , potrzebny jest spektrometr UV . Jak jesteś z W-wy lub okolic to zapraszam sprawdzę nieodpłatnie . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudów nie będzie, ale czy jest szansa w okolicach 100 zł na jakieś przyzwoite okulary przeciwsłoneczne. Tzn inaczej, co będzie najlepsze w tej kwocie?

Drugie pytanie- czy kupujecie przez internet nie przymierzając wcześniej w sklepie? A może jest jakiś konfigurator gdzie można przymierzyć online okulary do zdjęcia swojego, jak człowiek będzie wyglądal?

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stałem się szczęśliwym posiadaczem Ray Banów RB2027 W1847 ze szkłami G-15. Udało się je kupić w przyzwoitych pieniądzach.

Wolałbym z polaryzacją  RB2027 601/W1 ale obecnie są niedostępne, a tam gdzie są to cena jest za wysoka.

I tu moje pytanie do znawców. 

Warto poczekać na takie z polaryzacją czy kupić same oryginalne soczewki i je samemu przełożyć (lub zrobić to w sklepie) nadmienię że cena po zsumowaniu będzie podobna do ceny gotowych z polaryzacją ale mam dwa rodzaje soczewek. Czy taka operacja uszkadza oprawki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto kupować bo sa za drogie, lepiej iść do optyka -tylko nie sieciówka , i zamówić szkła z polaryzacją np z JZO wyjdzie pewnie ok 130-150 zł z montażem

dobre szkła polaryzacyjne to maja okulary Maui Jim a nie Ray Bany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maui Jim podobają mi się ale rozmiaru nie mogę trafić. Już bym nawet cenę przebolał. Przy RB nie narzekam to i tak dużo lepiej niż w reszcie do której mogę mieć ewentualnie dostęp. Mam z polaryzacyjne i bez i widać różnicę.

Ale czy do RB2027 uda się dobrze szkła czy tu jest jakaś specjalna soczewka bo one są troszkę wygięte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maui Jim podobają mi się ale rozmiaru nie mogę trafić. Już bym nawet cenę przebolał. Przy RB nie narzekam to i tak dużo lepiej niż w reszcie do której mogę mieć ewentualnie dostęp. Mam z polaryzacyjne i bez i widać różnicę.

Ale czy do RB2027 uda się dobrze szkła czy tu jest jakaś specjalna soczewka bo one są troszkę wygięte?

Da się 

Nicon różnią się , do zwykłego używania wystarczą , nie będę się tu rozwodził o typach filtrów powłok itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się

Nicon różnią się , do zwykłego używania wystarczą , nie będę się tu rozwodził o typach filtrów powłok itp

Dziękuję zobaczę co mi powie optyk i na ile wyceni taka usługę.

Kiedyś wymieniałem soczewki w oprawkach innej firmy i tu niestety kształt oprawek uległ zmianie.

W czasie jazdy g-15 a zielone z polaryzacyjne to widzę różnicę na korzyść tych z p. G-15 wydają się ciemniejsze choć to to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamietaj idź do małego zakładu optycznego nie do sieciówki bo tam maja ceny z kosmosu

pytaj o soczewki JZO mają kilka kolorów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem jedne i drugie, jedne i drugie zgubilem :) Podobny komfort i materialy, w ciemno bym nie okreslil ktore sa ktore, obie marki sie sprawdzily u mnie.

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.