Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
cepeen

Okulary przeciwsłoneczne

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
8 minut temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

 

Nie. Ja bardzo te oksy lubię, bo to klasyka. Własne mam w wersji TDF (2020 albo 2021). Ale aktualnie soczewka w nich na te bardziej pochmurne, mniej sloneczne dni - Trail Torch czy jakoś tak, więc rzadko je zakładam. Generalnie Sutro wybieram. Ostatnio w wersji Lite. Choć mam też 3 pary od Rudy Projecta. Ale ostatnio raczej Oakley... 

IMG_20220705_211434.jpg

 

Wlasnie Sutro do mnie leca, bo wydaja sie wygodniejsze, choc jestem rozczarowany aktualna jakoscia Oakley... od czasu gdy sa w grupie, jest gorzej...

Rudych uzywalem w latach 90-00, zreszta jak wiele osob w PL i wtedy bardzo ustepowaly Oklejom 

Edytowane przez SzefSzefow

Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

Wlasnie Sutro do mnie leca, choc jestem rozczarowany aktualna jakoscia Oakley... od czasu gdy sa w grupie, jest gorzej...

 

Mi bardzo wersja Lite przypasowała, bo pojawiły się dodatkowe gumowe wstawki (w szczególności na zausznikach), które fajnie te oksy stabilizują. O jakości trudno mi mówić... Bo ledwie od końca zeszłego roku zacząłem na Oakleya stawiać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

 

Mi bardzo wersja Lite przypasowała, bo pojawiły się dodatkowe gumowe wstawki (w szczególności na zausznikach), które fajnie te oksy stabilizują. O jakości trudno mi mówić... Bo ledwie od końca zeszłego roku zacząłem na Oakleya stawiać. 

 

 

Jak mi przyjda Sutro to zrobie rodzinne zdjecie 😀


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi z oakley teraz te podpasowaly, tylko dla odmiany wziąłbym inny kolor szkieł Screenshot_20220705-095946_Chrome.thumb.jpg.44543bcf365c9b34b2bb91141b8b794f.jpg


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh tez mialem kiedys kolezanke, co pracowala w Grupie Luxotica…

ale juz niestety te czasy dawno minely:(

zalatwialem nawet ludziom z forum okularki, bo miala praktycznie nieograniczony dostep.

 

holbrooki normalne nawet mi gdzies leza z odlamanym zausznikiem… bardzo je lubilem;)

 

Irekm porownywales moze normalne holbrooki do tytanowych? Leza tak samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie miałem okazji ich zobaczyć, nawet moja córka ich w sklepie nie miała. 

 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzieki. Jakbys zamawial, to podziel sie prosze wrazeniami;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno je zamówię jeżeli się okaże że te ramki są w stanie przyjąć moją receptę na szkła. 

Jutro mi córka sprawdzi 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.07.2022 o 21:39, irekm napisał(-a):

Mi z oakley teraz te podpasowaly, tylko dla odmiany wziąłbym inny kolor szkieł Screenshot_20220705-095946_Chrome.thumb.jpg.44543bcf365c9b34b2bb91141b8b794f.jpg

 

 

Bardzo fajne 👍


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sutro przyszly wiec przy okazji zrobilem rodzinne zdjecie tego co uzywam na co dzien

Czesc mojej kolecji vintage (RB, Persol, Oakley) jest jeszcze w PL

b3698ef45207c12bbdf1516b215e559b.jpg


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyspamuję Dunhillami z piatkowymi pozdrowieniami dla kolegi @Bugs. Cat 1 to szkla prawie przezroczyste, lekko tylko ciemniejsze. Strasznie leje, ale zamiast eleganckiego płaszcza mam na sobie coś w temacie forum😁

IMG_20220708_134521.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, eye_lip napisał(-a):

Przyspamuję Dunhillami z piatkowymi pozdrowieniami dla kolegi @Bugs. Cat 1 to szkla prawie przezroczyste, lekko tylko ciemniejsze. Strasznie leje, ale zamiast eleganckiego płaszcza mam na sobie coś w temacie forum😁

IMG_20220708_134521.jpg

Doceniam i dziękuję, te Dunhille są naprawdę wyjątkowe chociaż moje skojarzenia są specyficzne ;)

 

 

768x576_ku0pmp.jpg

furman.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyspamuję Dunhillami z piatkowymi pozdrowieniami dla kolegi [mention=40960]Bugs[/mention]. Cat 1 to szkla prawie przezroczyste, lekko tylko ciemniejsze. Strasznie leje, ale zamiast eleganckiego płaszcza mam na sobie coś w temacie forum
IMG_20220708_134521.thumb.jpg.d04a8219b39a1f62c05cb49575bc02c4.jpg

za***iste sa! Ups, pardon - swietne

Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś moje ulubione Lozza Firenze 8.

IMG_20220727_133000.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filip, masz chyba kopalnię takich perełek :) Gratuluję

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopasowanie idealne 😇

IMG_20220827_163945.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem zapytać kolegów o markę DITA

 

Szukam nowych okularów, wpadłem do przypadkowego optyka i losowo pasowały mi właśnie DITA.

Niby zwykłe okulary a jak to wziąłem do ręki to mi szczena opadła jak są wykonane i że jednak nawet w przypadku okularów można mieć efekt "czuć pieniądz". Coś niesamowitego jak można dopieścić okulary.

 

Teraz szukam kogoś kto ma dostęp do zniżek bo z jakością w parze poszła mocno cena ;) 

 

 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na pięć minut odebrałem swoje Oakley Holbrook Ti, tylko mi źle "uszyli" szkła i poszły spowrotem do firmy po nowe , ogólnie super okulary. 

 

 

Odebrałem też te Ray Ban, tu sobie ze szkłami poradzili bez problemu, wybrałem kolor z polecania pani sprzedawaczki, bo w salonie nie mieli akurat żadnej pary z tymi szkłami, i jestem super zadowolony. 

 

20220915_150442.jpg

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona użytkująca polaroidy w końcu zdała sobie sprawę, że 4 letnie raybany, które użytkuję, wyglądają lepiej niż te jej po 2 latach. Macie rozeznanie czy jakieś sklepy (najlepiej online)  po sezonowo mogą mieć warte uwagi wyprzedaże? 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, RoKoKo napisał(-a):

Żona użytkująca polaroidy w końcu zdała sobie sprawę, że 4 letnie raybany, które użytkuję, wyglądają lepiej niż te jej po 2 latach. Macie rozeznanie czy jakieś sklepy (najlepiej online)  po sezonowo mogą mieć warte uwagi wyprzedaże? 

 

 

 

 

Tak, jakość RayBan robi różnicę.

Promocje? 

Były już - przy niskiej cenie dolara...

 

Jeżeli szukasz to zobacz te oferty:
https://www.ray-ban.com/poland/sunglasses/clearance

 

Ja kupowałem swoje ostatnie RayBany w kwietniu w sklepie: wokularach.pl.

Chciałem dokupić jeszcze jedną parę (bo sezon się skończył) ale widzę, że są około 100zł droższe... 

Kurs dolara zabija okazje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde a ja kupuję 5-7 par na aliexpress co roku i do jesieni zostają mi 1 bo albo zgubię, albo rozwalę. Miałem pomysł, że może jak kupię coś droższego to zmienię podejście, ale rejbanany wytrzymały u mnie 1 bezalkoholowy weekend w Sopocie i po okularach... 


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Remy napisał(-a):

 

Tak, jakość RayBan robi różnicę.

Promocje? 

Były już - przy niskiej cenie dolara...

 

Jeżeli szukasz to zobacz te oferty:
https://www.ray-ban.com/poland/sunglasses/clearance

 

Ja kupowałem swoje ostatnie RayBany w kwietniu w sklepie: wokularach.pl.

Chciałem dokupić jeszcze jedną parę (bo sezon się skończył) ale widzę, że są około 100zł droższe... 

Kurs dolara zabija okazje. 

 

RayBany jakosc mialy przed przejeciem przez Luxottica, teraz... eeeh 😔


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, zielony.m napisał(-a):

Kurde a ja kupuję 5-7 par na aliexpress co roku i do jesieni zostają mi 1 bo albo zgubię, albo rozwalę. Miałem pomysł, że może jak kupię coś droższego to zmienię podejście, ale rejbanany wytrzymały u mnie 1 bezalkoholowy weekend w Sopocie i po okularach... 

 

No z takim podejściem to te 5-7 par z aliexpress najlepiej wychodzą.

 

Ja mam Ray Bany przez wiele lat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.09.2022 o 22:12, zielony.m napisał(-a):

Kurde a ja kupuję 5-7 par na aliexpress co roku i do jesieni zostają mi 1 bo albo zgubię, albo rozwalę. Miałem pomysł, że może jak kupię coś droższego to zmienię podejście, ale rejbanany wytrzymały u mnie 1 bezalkoholowy weekend w Sopocie i po okularach... 

 

Trochę to nieekologiczne kolego :) to raz a dwa, że bym się obawiał o jakość filtrów w tych okularach.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.