Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

plusoko

longines- prośba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie wszystkich użytkowników.

To forum znalazłem podczas "przeczesywania" internetu próbuje ustalić czy to jest oryginał, jaki jest wiek tego zegarka i ile w przybliżeniu może być wart.Wszedłem w jego posiadanie przypadkowo (transakcja wiązana). Fotkę mam zrobioną ale nie wiem jak dołączyć ale napiszę co widać "gołym" okiem:

na cyferblacie Longines, poniżej grand prize, automatic, na koronce logo Longinesa, koperta złota, ale tył-"dekielek" stalowy (chyba bo nie żółty)z tyłu na kopercie:USE, Admiral, Wrench, 14k gold bezel, ss rack? te ostatnie bardzo malutkie literki

będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje-byłem w moim mieście u zegarmistrza ale on miałem wrażenie jakby się go bał nawet nie chciał go otworzyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... z tyłu na kopercie:USE, Admiral, Wrench, 14k gold bezel, ss rack? te ostatnie bardzo malutkie literki

będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje-byłem w moim mieście u zegarmistrza ale on miałem wrażenie jakby się go bał nawet nie chciał go otworzyć

 

He was affraid of using admiral wrench. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucasz zdjecie na imageshack.us

Potem wklejasz je na forum piszac w poscie:

 [img=bezposredni link do zdjecia] 

A jak Ci nie wyjdzie,to daj link na imageshacka,tez ujdzie.


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie wszystkich użytkowników.

To forum znalazłem podczas "przeczesywania" internetu próbuje ustalić czy to jest oryginał, jaki jest wiek tego zegarka i ile w przybliżeniu może być wart.Wszedłem w jego posiadanie przypadkowo (transakcja wiązana). Fotkę mam zrobioną ale nie wiem jak dołączyć ale napiszę co widać "gołym" okiem:

na cyferblacie Longines, poniżej grand prize, automatic, na koronce logo Longinesa, koperta złota, ale tył-"dekielek" stalowy (chyba bo nie żółty)z tyłu na kopercie:USE, Admiral, Wrench, 14k gold bezel, ss rack? te ostatnie bardzo malutkie literki

będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje-byłem w moim mieście u zegarmistrza ale on miałem wrażenie jakby się go bał nawet nie chciał go otworzyć

 

spróbuj załączyć zdjęcie według wątku jak dołączyć zdjęcie,

bo inaczej będziesz czekał i czekał aż się nie doczekasz. Ze zdjęciem łatwiej ktoś Ci udzieli odpowiedzi,

a Ty nie zniechęcisz się do forum, że nikt Ci nie chce pomóc.


do you feel lucky ?

janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie wszystkich użytkowników.

To forum znalazłem podczas "przeczesywania" internetu próbuje ustalić czy to jest oryginał, jaki jest wiek tego zegarka i ile w przybliżeniu może być wart.Wszedłem w jego posiadanie przypadkowo (transakcja wiązana). Fotkę mam zrobioną ale nie wiem jak dołączyć ale napiszę co widać "gołym" okiem:

na cyferblacie Longines, poniżej grand prize, automatic, na koronce logo Longinesa, koperta złota, ale tył-"dekielek" stalowy (chyba bo nie żółty)z tyłu na kopercie:USE, Admiral, Wrench, 14k gold bezel, ss rack? te ostatnie bardzo malutkie literki

będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje-byłem w moim mieście u zegarmistrza ale on miałem wrażenie jakby się go bał nawet nie chciał go otworzyć

 

Witaj.

Bez porzadnych zdjęć zegarka (tarcza, dekiel od zewnatrz i od srodka, no i przede wszystkim mechanizm) nikt nie bedzie w stani Ci pomóc.

Do wstawiania zdjęć uzyj np tego

http://imageshack.us/

 

Po przesłaniu zdjęcia ze swojego kompa do tego hostingu skopiuj wygenerowany link do forum, po czym wklej ten link w treść postu.

Z twojego opisu wynika, że to automatyczny longines w stalowej kopercie ze złotym bezelem (tą ramką wokół szkiełka). Ale równie dobrze może być to podróba.

Tylko przyzwoite zdjęcia pozwolą powiedzieć sensownie o tym zegarku


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza wyglada na oryginalna,jednak na 4tym zdjeciu zwrociy moja uwage bardzo dziwne i tandetne lutowania uszu do koperty.Albo byl odnawiany przez kogos z parkinsonem,albo to koperta nie jest oryginalna.


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladny, co do pochodzenia i wartosci patrz na te aukcje:

 

http://www.allegro.pl/item929669780_longines_admiral_aut_gold_filled_10k_idealny.html

 

Bardzo podobny, nawet takie same wskazowki, mechanizm tez pewnie z tej serii (napis "Grand Prize" zobowiazuje).

 

EDIT: rzeczywiscie, Jimmy ma racje - dziwne te uszy.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladny, co do pochodzenia i wartosci patrz na te aukcje:

 

http://www.allegro.pl/item929669780_longines_admiral_aut_gold_filled_10k_idealny.html

 

Bardzo podobny, nawet takie same wskazowki, mechanizm tez pewnie z tej serii (napis "Grand Prize" zobowiazuje).

 

EDIT: rzeczywiscie, Jimmy ma racje - dziwne te uszy.

 

 

co fachowiec to fachowiec, czyli co Panowie lipka to jakaś? chyba więcej dowiem się jak znajdę jakiegoś zegarmajstra co go otworzy i zajrzy mu w "trzewia" a tak pobieżnie jeżeli okazałby się autentyczny jaka wartość w przybliżeniu tego sprzętu (czy wart jest tyle ile ktoś jest w stanie za niego zapłacić)bo raczej nie zostawię go dla siebie mam 31 lat a jak go zakładam to żona mówi ze wyglądam z nim jak dziadziunio ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co fachowiec to fachowiec, czyli co Panowie lipka to jakaś? chyba więcej dowiem się jak znajdę jakiegoś zegarmajstra co go otworzy i zajrzy mu w "trzewia" a tak pobieżnie jeżeli okazałby się autentyczny jaka wartość w przybliżeniu tego sprzętu (czy wart jest tyle ile ktoś jest w stanie za niego zapłacić)bo raczej nie zostawię go dla siebie mam 31 lat a jak go zakładam to żona mówi ze wyglądam z nim jak dziadziunio :P

 

Sam go nie otworzysz, bo on się otwiera od przodu, czyli trzeba wyjąć szkło. Daj zegarmistrzowi, niech otworzy, powie swoje zdanie, a Ty zrób fotki werku i wrzuć na forum. Na podróbę nie wygląda.

Żona twierdzi, że z takim longinesem wyglądasz jak dziadunio? To ja bym się zastanawiał, czy pozbyć się zegarka, czy może.... ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chronofil,moja luba nazwala mojego seiko ochydnym (wszystkim sie podoba),a poljota de luxe wlasnie zjechala za to,ze wyglada jak dziadkowy zegarek ^^

Watpie,zeby to byla podroba,nie wyglada na taka.Moze ktos oderwal uszy?Tylko jak?Wszystko sie okaze jak obnazysz nam mechanizm (-;


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.