Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
STARUSZEK

Klamerki

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety rozmiarem ograniczyłeś grono nabywców.

Który Seamaster poza PO Big Size ma uszy 22mm?

nie musiałem ograniczać , klamra maiała nowego własciciela zanim została zrobiona. Rozmiar to dowolna sprawa a ten model dodatkowo nie wystaje ponad pasek o grubość klamry, a jedynie o 2mm - ma wybrany materiał od spodu na całej długości - więc pomimo swej grubości, tak naprawdę ma tylko 2mm a nie 5.

Faktycznie pierwsza wodoszczelna :) i jako jedyny wyrób nie Omegi - ma znaczek Omegi i nie jest podróbką a za to jest oryginałem :)

Edytowane przez STARUSZEK

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria klamerek z królami była zaje....... :)

Lepszych jeszcze nigdy nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może byś wymyślił coś do mojego projektu jeśli oczywiście nie koliduje to z Twoimi planami Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) a co to za pach ? , niegupi :)

Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piekna klamra - az szkoda ze zdjecia z komorki, co psuje troche efekt, ale i tak chcialbym miec taka kramerke - super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) a co to za pach ? , niegupi :)

 

Odpowiem za Piotra, to strusia łapka od Pietro; a klamerka bardzo fajna - wygląda jakby Staruszek odbił na niej swoje linie papilarne :)


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta na ostatnim strusiu mnie powala. Świetna jest. Wygląda baaaaardzo naturalnie.


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze jesteś jak Dr.Frenkenstein.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

STARUSZEK, świetne klamry! Maszyny CNC maszynami, ja cenię ręczną robotę. Dla mnie ręczna to zarówno machanie pilnikiem jak i szlifierką kątową :)


Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się taka klamerka podoba i bym u siebie widział coś w ten deseń :) Chociaż te "monetarne" także niezły kosmos.

Ogólnie to podziwiam bo póki nie zobaczyłem tego tematu to sądziłem że takie rzeczy robi się tylko maszynowo - no bo jak, przecież inaczej się nie da :)


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek to były najlepsze klamerki jeżeli chodzi o damastowe i właśnie tak mocno trawione. Te późniejsze też były fajne ale te miały taki vintydżowy klimat. Popieram reaktywację; chociaż posiadacze tych 4 szt pewnie będą mieli inne zdanie ;)


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z brązu , powinny nabrać patyny - wtedy bedą wygladały znacznie lepiej :blink:

 

 

 

 

 

 

 

 


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super ale rzeczywiście z patyną będzie im do twarzy, teraz wyglądają jak miedziane.

Edytowane przez maciato

xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe, fotki warsztatowe z komórki .

post-2678-0-18300100-1302545473_thumb.jpg

post-2678-0-93539100-1302545495_thumb.jpg

post-2678-0-45754000-1302545521_thumb.jpg

 

przy okazji anty oferta (zgodna z regulaminem :) )- nie przyjmuję już żadnych zamówień w kraju, dziękuję za zainteresowanie i przepraszam za brak czasu na odpisywanie na wiadomości, pozdrawiam Piotr.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne klamry robisz i naprawdę masz talent ...............ale to już na pewno wiesz .:) Podobają mi się i to bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek to są prawdziwe dzieła sztuki ! Piękne !

 

przy okazji anty oferta (zgodna z regulaminem :) )- nie przyjmuję już żadnych zamówień w kraju, dziękuję za zainteresowanie i przepraszam za brak czasu na odpisywanie na wiadomości, pozdrawiam Piotr.

 

To przykre co piszesz. W takim razie pokazuj chociaż zdjęcia swoich klamerek bo naprawdę jest do czego powzdychać.


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maćku przesadzasz - poważnie, nie martw się dla Znajomych zawsze jestem gotowy zrobić klamerkę, coś tam będę wklejał, a jak coś zrobię na nasz rynek

( na nasz rynek znaczy tanie ) to pierwszy się o tym dowiesz,dziękuję bardzo, pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia.

Maćku tak na marginesie , zobacz na nasze forum , 50% postów (oczywiście nie jest to regułą) to oferty handlowe lub kontekst wypowiedzi powiązany z chęcią lub planami zysku, ja się cieszę , że po pierwsze traktuję to jak zabawę, po drugie efekty sprawiają mi przyjemność, a słowa uznania są dodatkowym napędem , wiec bardzo dziękuję za wszystkie pozytywne wypowiedzi, za niepozytywne też oczywiście.

 

Piotr.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.