Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mincerz

Co to za zegarek ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Państwa .

Jestem całkowitym laikiem w zegarkach ,a mam od wielu ,wielu lat zegarek ,o którym nic nie wiem . Wystawiłem go na allegro i po jednej z wiadomości od obserwatora dowiedziałem sie o Waszym forum . Nie chciałbym sie pozbywać czegoś o czym nic nie wiem . Jeśli to jest naprawdę wartościowa pamiątka to wolałbym ją zatrzymać dla siebie . Proszę zatem o odpowiedź co to za zegarek -nie na chodzie i czy warto go sprzedawać ,czy lepiej oprawić w gablotkę i trzymać go dla siebie -nie ukrywam ,że wiele rzeczy kolekcjonuję .

tutaj link do aukcji i zdjęć http://www.allegro.pl/show_item.php?item=950751713

Pozdrawiam

Mincerz - Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie w kwestii forumowych zasad - proszę o wklejenie samych zdjęć , a nie linku do aukcji ponieważ sugeruje to nie chęć dowiedzenia się o zegarku ale rozpropagowania aukcji ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Przepraszam i już wstawiam zdjęcia tylko jestem nowy na tym forum i nie mam pojęcia jak wstawić zdjęcia tutaj . Zreszta na aukcji już nie ma zegarka .Może na priva przesle zdjęcia ?

Pozdrawiam mincerz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.