Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

mincerz

Co to za zegarek ?

Recommended Posts

Witam Państwa .

Jestem całkowitym laikiem w zegarkach ,a mam od wielu ,wielu lat zegarek ,o którym nic nie wiem . Wystawiłem go na allegro i po jednej z wiadomości od obserwatora dowiedziałem sie o Waszym forum . Nie chciałbym sie pozbywać czegoś o czym nic nie wiem . Jeśli to jest naprawdę wartościowa pamiątka to wolałbym ją zatrzymać dla siebie . Proszę zatem o odpowiedź co to za zegarek -nie na chodzie i czy warto go sprzedawać ,czy lepiej oprawić w gablotkę i trzymać go dla siebie -nie ukrywam ,że wiele rzeczy kolekcjonuję .

tutaj link do aukcji i zdjęć http://www.allegro.pl/show_item.php?item=950751713

Pozdrawiam

Mincerz - Grzegorz

Tak na marginesie w kwestii forumowych zasad - proszę o wklejenie samych zdjęć , a nie linku do aukcji ponieważ sugeruje to nie chęć dowiedzenia się o zegarku ale rozpropagowania aukcji ..

Witam . Przepraszam i już wstawiam zdjęcia tylko jestem nowy na tym forum i nie mam pojęcia jak wstawić zdjęcia tutaj . Zreszta na aukcji już nie ma zegarka .Może na priva przesle zdjęcia ?

Pozdrawiam mincerz

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.