Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

matimumi

Paladin co to takiego?

Rekomendowane odpowiedzi

nikt nic nie wie czy w zlym miejscu dalem temat??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm to Slava 2427,czyli radziecki.Nikt Ci o tym nie powie,bo na tym forum jest taka maniera,ze nikt nie przeniesie,nikt sie nie odezwie,wszyscy olewaja temat i koniec.


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ze na rotorze napisano "27 jewels".

 

 

Firma nieznana, a mechanizm rzeczywiscie wyglada na radziecki. Moze mod przeniesie w takim razie do dzialu: "rosyjskie i radzieckie"?


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie też mnie to zastanawiało dlaczego na tarczy pisze 25 jewels a na rotorze 27 jewels, ale cena 50zł za taką ciekawostkę to chyba nie jest dużo?? tym bardziej, że zegarek sprawny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica w liczbie kamieni wynika z tego że to składak. Tarcza z czego innego a werk z czego innego. Znam wiekszośc brandów eksportowych w ruskach ale z czmś takim się nie spotkałem. Paladin kojarzy mi się raczej z krajem helwetów albo z małymi żółtymi rączkami udającymi helwetów. Wielokrotnie spotykałem na bazarach rosyjskie mechanizmy upychane w kopertach z chinoli (np. z podróbek seiko5 bo są stalowe a wiec "dobre") albo z tarczą alebo werk przykryty jakąkolwiek tarczą w dobrym stanie która pasowała. Tutaj obstawiłbym mechanizm sławy wpasowany pod tarczę i w kopertę z owego paladina. Pierwotnie mógł byc w środku mechanizm seagulla ST25 (automat, 25kamyków) lub jakiś inny ETApodobny automat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.