Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

matimumi

Paladin co to takiego?

Recommended Posts

nikt nic nie wie czy w zlym miejscu dalem temat??

Mechanizm to Slava 2427,czyli radziecki.Nikt Ci o tym nie powie,bo na tym forum jest taka maniera,ze nikt nie przeniesie,nikt sie nie odezwie,wszyscy olewaja temat i koniec.

Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Ciekawe, ze na rotorze napisano "27 jewels".

Firma nieznana, a mechanizm rzeczywiscie wyglada na radziecki. Moze mod przeniesie w takim razie do dzialu: "rosyjskie i radzieckie"?

Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

no właśnie też mnie to zastanawiało dlaczego na tarczy pisze 25 jewels a na rotorze 27 jewels, ale cena 50zł za taką ciekawostkę to chyba nie jest dużo?? tym bardziej, że zegarek sprawny

Różnica w liczbie kamieni wynika z tego że to składak. Tarcza z czego innego a werk z czego innego. Znam wiekszośc brandów eksportowych w ruskach ale z czmś takim się nie spotkałem. Paladin kojarzy mi się raczej z krajem helwetów albo z małymi żółtymi rączkami udającymi helwetów. Wielokrotnie spotykałem na bazarach rosyjskie mechanizmy upychane w kopertach z chinoli (np. z podróbek seiko5 bo są stalowe a wiec "dobre") albo z tarczą alebo werk przykryty jakąkolwiek tarczą w dobrym stanie która pasowała. Tutaj obstawiłbym mechanizm sławy wpasowany pod tarczę i w kopertę z owego paladina. Pierwotnie mógł byc w środku mechanizm seagulla ST25 (automat, 25kamyków) lub jakiś inny ETApodobny automat.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.