Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Klub Miłośników Zegarków TISSOT

Rekomendowane odpowiedzi

a fotka gdzie, pochwal sie szybciutko :)

 

Na razie udało mi się takie zrobić. Postaram się jakoś ładniej w niedalekiej przyszłości go uchwycić

 

f4MCvUK.jpg

 

Hg0671H.jpg


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle razy widziałem Tissota PRS516 na ulicy, że aż chyba się odkochałem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle razy widziałem Tissota PRS516 na ulicy, że aż chyba się odkochałem. :)

 

To delikatnie przekazana informacja, że Ci się nie podoba? :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba. Niezły stosunek jakości do ceny. Niezłe wykonanie. Tylko za bardzo popularny jakoś tak. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, drogi nie jest, a przyjemnie się na niego patrzy.

 

Mimo, że rozpocząłem przetasowanie w swoim zbiorze zegarków, ten chyba pozostanie, aż na jego miejscu będzie mógł pojawić się Chopard Mille Miglia :)

 

Do tego czasu jest bezpieczny, bo za bardzo go lubię.


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle razy widziałem Tissota PRS516 na ulicy, że aż chyba się odkochałem. :)

Ja nie wiem gdzie wy chodzicie, ja tam na ulicy widze Casio i QQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa zdjęcia w pełnej okazałości

 

eNCJUuo.jpg

 

IryLbJ8.jpg

 

Jakoś nadal mi się nie opatrzył :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ja jestem dziwny ale te dziury w kajdanie psuja calosc.

 

P.S. Nie bylo niebieskiego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś ptaku odosobniony w swych poglądach bo mnie też nie bardzo przekonują. Miałem kiedyś takowego tylko na skórzanym pasku i jak leżał w gablocie czy też na zdjęciach to mi się podobał. jak tylko zawitał na nadgarstek to dziury zaczęły irytować, a znajomy swego czasu to opalił sobie w lato nadgarstek w gustowne kóleczka...hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te kółeczka muszą być w takim razie kwestią kluczową. Bo w moim akurat przypadku jest to element, który lubię najbardziej. Głównie z tego powodu, że przypomina mi kierownicę MGB z 62' :) Dlatego gdy już Mille Miglia zawita do mojej kolekcji, będzie wersją z kółeczkami. I pewnie też wam się nie spodoba :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę z innej beczki. Ostatnio obserwuję w Poznaniu następujące zjawisko ; ze sklepów m. innymi  Swiss znikają zegarki Tissot, podobnie w M1 (nie pamiętam nazwy sklepu) . Ekspedientka poinformowała mnie, że Tissot będzie sprzedawał zegarki w swojej sieci handlowej. Nie przekonała mnie ta informacja. Czy ktoś  z Poznania ma takie same obserwacje co ja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się też to zauważyłem. W moich okolicach w sklepach SWISS  czy TIME TREND  nie uświadczysz już żadnej Certiny czy  Tissota. Gdy spytałem sprzedawcę co się dzieje to uzyskałem odpowiedź że taka jest polityka firmy bo zegarki były zbyt drogie i się mało sprzedawały, więc są dostępne jedynie na zamówienie.  Za to Fosilów Casio i jeszcze kilka modowych marek nie braknie na półce.  Źle się dzieje oj źle !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... że taka jest polityka firmy bo zegarki były zbyt drogie i się mało sprzedawały, więc są dostępne jedynie na zamówienie...

Taa, jasne :D


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę z innej beczki. Ostatnio obserwuję w Poznaniu następujące zjawisko ; ze sklepów m. innymi  Swiss znikają zegarki Tissot, podobnie w M1 (nie pamiętam nazwy sklepu) . Ekspedientka poinformowała mnie, że Tissot będzie sprzedawał zegarki w swojej sieci handlowej. Nie przekonała mnie ta informacja. Czy ktoś  z Poznania ma takie same obserwacje co ja ?

 

   Ja uzyskałem informacje od jednego sprzedawcy na śląsku, że Swatch Group będzie otwierać własne butiki z zegarkami i dlatego znikają z innych salonów. Ile jest w tym prawdy tego nie wiem. Może ktoś ma jakies pewne info na ten temat?

Edytowane przez Ponury_Żniwiarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewne info jest takie (dziwię się, że nikt jeszcze o tym na forum nie powiedział), że Swatch Group "podziękowała" za współpracę sieciom Swiss i Time Trend i tyle. Nie wiem co tu ukrywać. Tekst sprzedawcy Time Trend, który wcześniej zacytowałem jest żenujący. Tissot i Certina niby słabo rotuje, tak? To ciekawe jak im się Atlantic sprzedaje?

Wynikiem tego zawirowania jest dogadanie się tych sieci i wymiana markami, które importują. Zobaczcie, że w Swissach pojawił się Atlantic, G-Schock, w TimeTrendach pojawiły się Fossile, Diesle.

Spokojnie, zegarki SG dalej będą w salonach z tradycjami i odpowiednim standardzie ekspozycji i obsługi. Oczywiście pojawi się z pewnością kilka firmowych butików SG w Polsce, ale powiedzmy sobie szczerze, Polska jest zbyt kiepskim rynkiem, żeby SG wzięła wyłącznie na siebie sprzedaż swoich zegarków un nas.

Edytowane przez Maro66

Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio chodziłem po salonach, między innymi Swiss i Time Trend i nic takiego nie zauważyłem, nie było to problemów aby ściągnąć coś od producenta. No, ale piszę z czym innym - może ma ktoś Classic Dream'a poniżej i jest w stanie mi powiedzieć z którym paskiem wyglądałby lepiej? (Nie mam możliwości obejrzenia na żywo)

 

men-s-tissot-classic-dream-swiss-white-d

 

Paski_Tissot.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z gładkim nobliwie,

z drugim interesująco. :)


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam wrażenie, że ten gładki bardziej pasowałby do czegoś masywniejszego, może bardziej "sportowego". Drugi pasek jest od modelu z czarną tarczą z tej samej serii, ciężko mi zdecydować:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

kup oba albo jeszcze trzeci inny, ale bez logo tissot wydzie taniej :)

Edytowane przez ptaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam do wyboru ten albo ten i właśnie dlatego, że są drogie to nie wezmę jeszcze drugiego;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o to abys nie kupowal pasków z logo tissot tylko takie same ale innego producenta wtedy w cenie jednego paska z logo tissot bedzisz mial 2-3 sztuki innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale i tak dobieram pasek do zegarka, więc jest on w cenie. A skoro tak to czemu miałbym pozbawić się tej przyjemności;p Więc jak myślicie, który?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba. Niezły stosunek jakości do ceny. Niezłe wykonanie. Tylko za bardzo popularny jakoś tak. :)

zawsze można kupić prs-a 516 na automacie_ ich trochę mniej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa zdjęcia w pełnej okazałości

 

eNCJUuo.jpg

 

IryLbJ8.jpg

 

Jakoś nadal mi się nie opatrzył :)

Jeżeli ktoś ma taką bransoletę w b.dobrym stanie do prs-a to chętnie odkupię :D proszę pisać na priva

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.