Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Klub Miłośników Zegarków TISSOT

Rekomendowane odpowiedzi

Pogratulował!

Fajnie oświetlony. Wygląda jakby miał niebieską tarczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety zewnętrzny ar w tym modelu ładnie wygląda ale szybko sie rysuje. Sam zegarek jest mega wykonany w swojej klasie.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny Tissocik, mnie od razu skojarzył się z Omegą HV.

Gratuluję.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mazik77

 

Kupiłeś nówkę, czy z drugiej ręki? Pytam, bo sam posiadając egzemplarz z białą/srebrną tarczą, chętnie nabył bym do kompletu taki z ciemną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tak, fajny model, sam go niedawno mierzyłem, jego bok całkiem fajnie wygląda na żywo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nówke sztukę , Eye_lip nie strasz z tym AR,a  zegar faktycznie świetnie wykonany w swojej klasie , miałem wersje z białą tarcza i nie miał takiego efektu WOW jak ten, żona twierdzi że to najładniejszy zegar jaki kiedykolwiek miałem , a była ich już pewnie z setka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba poczekam jak pojawi się na bazarku, ale są 2 kolorki tarczy: szara T086.407.11.061.00 i czarna T086.407.11.051.00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten ciemniejszy (ładniejszy). Gratki raz jeszcze :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny Tissot Hour Vision ;) Rozważałem go bardzo poważnie jednak w tamtym czasie fascynacja komplikacją wskaźnika poziomu paliwa wygrała :)


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magia powermatica polega właśnie na spojrzeniu pod takim kątek jak na tym ujęciu.

Marketing Tissota powinien zakazać ekspozycji wyłącznie od frontu, ta plecionka z boku koperty jest świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam na forum przedstawiciela marki Tissot. Czy ktoś wie do kogo napisać ? chciałbym kupić zegarek. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magia powermatica polega właśnie na spojrzeniu pod takim kątek jak na tym ujęciu.

Marketing Tissota powinien zakazać ekspozycji wyłącznie od frontu, ta plecionka z boku koperty jest świetna.

Ta plecionka zwana czasami waflem ma podejrzewam tyle samo zwolenników co przeciwników. My akurat jesteśmy w fanklubie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam na forum przedstawiciela marki Tissot. Czy ktoś wie do kogo napisać ? chciałbym kupić zegarek. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

Jest ktoś z Dolińskich. Nick "dolinski" lub podobnie. A najlepiej www.dolinski.pl, dzwoń i proś o Karola. Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta plecionka zwana czasami waflem ma podejrzewam tyle samo zwolenników co przeciwników. My akurat jesteśmy w fanklubie :).

 

A mi właśnie ta "plecionka" jakoś nie leży i przez nią właśnie skreśliłem Powermatica z listy zegarkowych zakupów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój gust, Twoja decyzja. I tak ma być. Każdemu podoba się coś troszkę innego :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Które szczegóły sobie cenisz?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje radę. Moje łapsko prawie 20cm, a Visodate wygląda fajnie. Posiadam identycznego z czarną tarczą.

Dodatkowy bajer to pościnana koperta zwężająca się ku każdemu ze szkiełek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.