Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Klub Miłośników Zegarków TISSOT

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Cyrhla

Bardzo fajny zegarek, który dla mnie ma jedną nie do przełamania wadę. Grubas jest.

Edytowane przez Konrad Wróblewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma jeszcze jedną wadę, która czasami może być zaletą :).

Brak AR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc jak nie lubię grubych zegarkow i mam naprawdę płaskie zegarki, to o visodate nie myślałem nigdy że jest gruby, a bardzo dobrze znam ten model. Ar jest dla mnie bez znaczenia. Może być byle nie na zewnątrz, jak nie ma w ogóle, to jest to dla mnie bez znaczenia. Visodate to super zegarek.

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Miałem i chwalę sobie ten model. Może kiedyś odkupię, ale tym razem chyba zdecyduję się na jasną/białą tarczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest grubas w porównaniu np do Hamiltona Intra matic :) jednak to daje mu właśnie tą uniwersalność bo nie wygląda jak typowy garniturowiec :) a w odniesieniu do poprzednich wypowiedzi kolegów to fakt potrzebny mu jakiś dobry pachol :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pachol potrzebny od zaraz :).

A to mój Powermatic na nowej skórce....

 

post-81882-0-50283400-1447251825_thumb.jpg

 

post-81882-0-47614300-1447251872_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł Ci bardzo ciekawy "vintage" i mimo że jak wiesz nie za bardzo lubię jasne tarcze to ten "nosiłbym" :P W ogóle Tissoty przyciągnęły moją uwagę bo są w moim przedziale cenowym, mają ciekawy wygląd i dobre wykonanie :) A jeśli mogę wtrącić małą dygresję dla czytających i zastanawiających się nad zakupem tissota, to omijać Allegro szerokim łukiem :) Np na allegro klasyczne czarne Lelocle kosztuje 1700 zł (czasem nawet za używane chcą tyle :P) a w profesjonalnych sklepach internetowych z zegarkami trzeba zapłacić mniej więcej 1500 zł z wysyłką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powermatiki masz - jak zapewne dobrze wiesz - z tarczami czarnymi, szarymi, ostatnio też są granatowe i brązowe.

Co do zakupów na allegro - wszystko by było ok, gdyby te le locle tam sprzedawane były oryginalne. Nie mówię oczywiście o sklepach, które tam sprzedają, bo one zazwyczaj (!) mają oryginalny i pełnowartościowy towar. Z indywidualnymi sprzedawcami bywa różnie, choć zdarzają się niezłe kąski :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gienek_mkb, świetny wybór, niech sprawuje się tak dobrze jak mój i cieszy co najmniej tak samo :)

 

Choć ten brak antyrefleksu to jednak coś, co bym zmienił. Czasem utrudnia to odczyt godziny, a niemal zawsze - robienie zdjęć na forum:

 

post-64635-0-62911400-1447278041_thumb.jpg

 

post-64635-0-09872100-1447278061_thumb.jpg

Edytowane przez Edmund Exley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam żałować, że się pozamieniałem :unsure:.

Trzeba będzie jednak odkupić Visodata :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mój, bo dostarczony na testy. Warto jednak wrzucić kilka fotek do wątku :)

tissot_nad_002.jpg
tissot_nad_003.jpg
tissot_nad_004.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma wadę - przynajmniej dla mnie: te dodatkowe tarczki. Poza tym bardzo fajny.

Taka stylistyka do mnie bardziej przemawia:

 

post-81882-0-70065100-1447581206_thumb.jpg

post-81882-0-77953600-1447581209_thumb.jpg

Edytowane przez seb71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@seb71 - pomijając fakt, że jestem fanem chronografów, to w tym właśnie projekcie są one wyjątkowo dyskretne i nie rażą swoją obecnością - ale to moje odczucie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się całkowicie. Ja z kolei nie przepadam za chrono, stąd moje 3 grosze.

Tu chrono faktycznie delikatne, ale jednak IMO psuje bardzo ładną tarczę.

Robią na szczęście takie i takie, ale na różnych mechanizmach. Dla każdego..... :)

Edytowane przez seb71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gienek_mkb, świetny wybór, niech sprawuje się tak dobrze jak mój i cieszy co najmniej tak samo :)

 

Choć ten brak antyrefleksu to jednak coś, co bym zmienił. Czasem utrudnia to odczyt godziny, a niemal zawsze - robienie zdjęć na forum:

 

attachicon.gifaIMG_0012.jpg

 

attachicon.gifaIMG_0016.jpg

Fotki very nice. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze do Visodate, to bardzo fajny i uniwersalny zegarek. Moja przygoda z nim zaczęła się, gdy szukałem zegarka na prezent na 60 urodziny dla ojca, spodobał mi się wtedy na tyle, że wziąłem od razu dwa. Ojciec dostał złoty z białą tarczą i brązowym paskiem, a ja przygarnąłem taki z czarną tarczą i paskiem.

Pasuje zarówno do jeansów jak i garnituru to raz, a jak widać trafia również w gusta wielu pokoleń.

 

Jakiś czas temu widziałem też srebrną kopertę z białą tarczą na czerwonym pasku, albo wiśniowym i wyglądał rewelacyjnie. Nie mogę znaleźć tego zdjęcia, ale gdy go szukałem natknąłem się na taki, również niczego sobie zestaw:

ed32e25d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pozamiatałeś temat "dziadkiem"  :D


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawno mnie nie tu było ... chyba całkiem od forum uwolnić się nie da.

 

 

piotrek

 

Piękny Tissot. Ale sensacją jest dla mnie Twój powrót, bo tyle razy widziałem Twojego pierwszego posta w temacie "Jaki zegarek masz dziś na ręku", a licznik pozostawał bez zmian i zastanawiałem się, czy już definitywnie porzuciłeś Forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.