Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Klub Miłośników Zegarków TISSOT

Rekomendowane odpowiedzi

Ladniutki :) i ten pasek fajnie mu pasuje. Tak btw to zastanawiam sie jaki pasek mozna dac do mojego bo skora na lato to chyba nie jest najlepszy pomysl. Cos procz mesha byloby dobre?

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Visodate oryginalnie na meshu a nosiłem na pasku. Na czarnej Modenie Hirscha. Jak się taki pasek zapoci, to można go umyć pod kranem i wysuszyć.

 

4786577__MG_4392.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o tym zegarku? Może właściciel coś więcej napiszę.

Mi się bardzo podoba, przeszkadzają trochę te plastikowe guziki i brak sekundnika..


Witam.

Najnowszy nabytek.

TISSOT T-TOUCH EXPERT SOLAR T091.420.44.051.00

Co powiecie o tym zegarku? Może właściciel coś więcej napiszę.

Mi się bardzo podoba, przeszkadzają trochę te plastikowe guziki i brak sekundnika..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na żywo sprawia dobre wrażenie, choć też bym wolał jeszcze wskazówkę sekundową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachorowałem wczoraj na Tissot Heritage PR 516 Automatic T071.430.11.041.00 i nie mogę go znaleźć w żadnym sklepie. Jesteście w stanie mi pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PR 516 został wycofany z produkcji.

To wiem, ale może w jakimś znanym wam sklepie został jeszcze jakiś model do sprzedania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachorowałem wczoraj na Tissot Heritage PR 516 Automatic T071.430.11.041.00 i nie mogę go znaleźć w żadnym sklepie. Jesteście w stanie mi pomóc?

I słusznie bo jest zjawiskowy, zwłaszcza ekscentryczna bransoleta - ale bardzo wygodna. Chciałem sprzedać mojego ale chyba tego jednak nie zrobię.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, i ją się dołącze z moim kwarcowym "cygankiem".

post-90572-0-20943500-1460330044_thumb.jpg

Edytowane przez Robertoos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachorowałem wczoraj na Tissot Heritage PR 516 Automatic T071.430.11.041.00 i nie mogę go znaleźć w żadnym sklepie. Jesteście w stanie mi pomóc?

Obawiam się, że tylko używkę można kupić. Zegar już nie produkowany i zapasy sklepowe wyczerpane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PR 516 został wycofany z produkcji.

Wielka szkoda, bo naprawdę ikoniczny zegarek. Gdzie można go jeszcze dostać? Jakieś outlety? Na rynku wtórnym ani widu ani słychu....

Ostatnio na Ebayu licytowałem dokładnie taki model. Ostatecznie poszedł za 1200 + szip więc cena naprawdę niewygórowana. Niestety w ostatniej chwili zostałem przebity. Proponuję pozakładać filtry z powiadomieniami na ebay :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwości. Prędzej albo później wypłynie na tym, albo na drugim forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wolę ten :-) mechanizm zmodyfikowany z cert COSC:-) wersja limitowana 516 szt. chodzi bezbłędnie i jest śliczny, z pięknymi zdobieniami, inne sprężyna i włos, IMO śliczności . Może oddam w dobre ręce, mam na szczęście 2 egz, jeden stan NOS, z gwarancją i nieużywany never :-) sorki, zdjęcie an face z innego modelu, dodaję poprawne, z włókna węglowego 

post-38031-0-97136000-1461012198_thumb.jpg

post-38031-0-00734300-1461012220_thumb.jpg

post-38031-0-43117200-1461012240_thumb.jpg

post-38031-0-08966400-1461012276.jpg

post-38031-0-87848100-1461012290_thumb.jpg

post-38031-0-97521400-1461012561_thumb.jpg

Edytowane przez Adamator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mi się te PRSy nie podobały. Z czasem jednak zmieniłem zdanie. Bardzo fajne zegarki.

 

Tymczasem dziś powrót Visodate'a na oryginalny pasek.

 

423e252a12c121bfgen.jpg


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się Visodate. Gdyby tak był ze 2-3mm większy.......... to bym swojego nie sprzedał :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to czasem jest. Ja przeważnie mam problem na odwrót. "Piękny zegarek - gdyby tak był ze 2-3mm mniejszy - to bym kupił" :)


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę :). Tissot niestety nie robi zegarków w różnych wielkościach kopert jak to czynią niektóre inne firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny Tisek pod mankiet. Dawno dawno temu miałem rzymską wersję z giloszem :).

 

4911110_FMG_5188.jpg

4911109_FMG_5214.jpg

 

Dekielek genialny :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz w wątku zapytania i sugestie jest tam wątek o Tissotach, w dwóch słowach duże ryzyko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przywiało mnie tu z działu radzieckiego bo znalazłem taki oto zegarek:

 

http://olx.pl/oferta/tissot-prc-200-t17-1-586-32-zdjecia-mechanizmu-CID87-IDeVwjb.html

 

Czy wszystko z nim ok?

 

Dziękuję za pomoc.

Kupowanie tego modelu na olx czy all to duża szansa na wtopę. Jest to najczęściej podrabiany model Tissota.

Nawet jeśli fotki wydają się ok, historia zna przypadki, kiedy co innego przynosił kurier. Ja bym się nie odważył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na powiew lat 40stych zeszłego wieku? Tak wiem, jakiś deb*l pomalował wskazówki na czarno :(

25959623833_3dec7f9ce1_c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Wskazówki trochę jakby nie od tego się stały. Może da radę dokupić nowe. Będziesz odnawiał tarczę i kopertę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.