Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Klub Miłośników Zegarków TISSOT

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Pewnie jeszcze raz napiszę że piękna jest ta Twoja kosteczka fidelio.

Nawet rzymskie numerały (których nie trawię) tak bardzo nie przeszkadzają. Graty!

Dzięki  :) Wygląda mi na to, że to obecnie najdłużej posiadany przeze mnie zegarek. W ostatnim czasie wymieniłem w zasadzie cała kolekcję, a ten się ostaje  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki  :) Wygląda mi na to, że to obecnie najdłużej posiadany przeze mnie zegarek. W ostatnim czasie wymieniłem w zasadzie cała kolekcję, a ten się ostaje  ;)

Nie jestem ździowiony. Miałby u mnie dozywocie.


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie jestem ździowiony. Miałby u mnie dozywocie.

Też bym coś napisał o dożywociu, ale jak powszechnie wiadomo, różnie z tym bywa ;-) Choć ten akurat ma potencjał :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam zegarek Tissot T Touch. Niestety najprawdopodobniej padł sensor odpowiedzialny za wyświetlacz.

Czy sensor lub sensor z płytką jest dostępny jako część ?

 nie ma części do tych zegarków- bynajmniej nie w oficjalnej sprzedaży


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Bardzo fajne zestawienie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przywitam się tu kilkoma zdjęciami mojego Tissota. Zachwycił jasną, przejrzystą tarczą, czytelną przede wszystkim. I to mimo open heart. Odpychał trochę słabej jakości paskiem a'la aligator. Pas wymieniony, zegar robi za koszulowca.

post-99933-0-53663600-1539372833_thumb.jpg

post-99933-0-14063600-1539372844_thumb.jpg

post-99933-0-88897500-1539372898_thumb.jpg

post-99933-0-55142500-1539373006_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy poradzicie? Oryginal czy po renowacji tarcza. Wyglada dobrze ale nie podoba mi sie ten napis anty magnetyczny z myślnikiem. d81092dffb7088b33ae4a2cf84fde25a.jpg

 

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza raczej po malunku... tego myślnika być nie powinno, brakuje także napisu "swiss made" na dole. Za to wskazówki wyglądają na oryginalne, na pewno godzinowa i minutowa. Proszę mnie poprawić, jeśli się mylę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam, jak powinien wyglądać sekundnik do tego tissota i jak z jego dostępnością? Czy po numerach można określić z którego roku jest ten zegarek ? Pozdrawiam Robert 

post-102561-0-25984700-1540195260_thumb.jpg

post-102561-0-97720300-1540195279_thumb.jpg

post-102561-0-97443700-1540195291_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie odnośnie zegarka. Nie mogę go odszukać w żadnym katalogu Tissota???

 

Tissot T-Lord Automatic Chrono Valjoux

nr katalogowy: T059.527.11.058.00

 

Kiedy był produkowany? Na oficjalnej stronie też go nie ma....

 

Pozdrawiam Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolaczam do klubu ;)

Swiezy nabytek :D

Musze przyzwyczaic sie do bransy, wczesniej dlugo dlugo byla guma.e8ab594e4d1dfbd0807fcb8820c257ee.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka


Hola!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zawitał na moim nadgarstku. :)

post-1353-0-44927400-1540841300_thumb.jpg

Edytowane przez Tomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów

Moje pytanie bardziej skierowane jest chyba bardziej do techników zegarmistrzowskich.

Udało mi się upolować upragnionego TISSOTA PRX Classic model Blue (ostatnią wersję) więc pewnie z werkiem ETA G10.211. Okazuje się jednak że ma on przypadłość polegającą na tym że gdy leż na podusi w pudełeczku chodzi idealnie co do sekundy, natomiast gdy założę go na rękę zatrzymuje się notorycznie co 12 godzin dokładnie za każdym razem o 04;54. Pomaga lekkie puknięcie palcem w obudowę i rusza dalej bez problemu ale o 04;54 znowu powtarza zatrzymanie. Poradźcie proszę czy jest to usterka usuwalna i można u mistrza z tym zaradzić , czy jest to wada eliminująca napęd i trzeba zakupić nowy.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów

Moje pytanie bardziej skierowane jest chyba bardziej do techników zegarmistrzowskich.

Udało mi się upolować upragnionego TISSOTA PRX Classic model Blue (ostatnią wersję) więc pewnie z werkiem ETA G10.211. Okazuje się jednak że ma on przypadłość polegającą na tym że gdy leż na podusi w pudełeczku chodzi idealnie co do sekundy, natomiast gdy założę go na rękę zatrzymuje się notorycznie co 12 godzin dokładnie za każdym razem o 04;54. Pomaga lekkie puknięcie palcem w obudowę i rusza dalej bez problemu ale o 04;54 znowu powtarza zatrzymanie. Poradźcie proszę czy jest to usterka usuwalna i można u mistrza z tym zaradzić , czy jest to wada eliminująca napęd i trzeba zakupić nowy.

pozdr

mialem podobnie z jakims zegarkiem, okazalo sie ze wskazowki haczyly, tez chodzil caly czas a na reku zatrzymywal sie o okreslonych godzinach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:)

post-74783-0-73484800-1542472896_thumb.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.