Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Klub Miłośników Zegarków TISSOT

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, mój błąd! Antea jest na Peseux, a Maryna oczywiście 2804-2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super czytelna tarcza, gratuluję pięknego T :)

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Bico fajne, ale tak z daleka, nie patrząc na znaczek, to bardzo mi przypomina modele z linii ds1 od Certiny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach wyglądają bardzo zacnie

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos Certiny. Kiedy oglądałem ichniego divera w sieci (nie Powermatic, ten wcześniejszy) to uznałem go za bardzo ładny. Jak poszedłem go obejrzeć na żywo, to wydał mi się taki ... no wyglądał w moich oczach jak zabawka dla lalek. To mnie zaskoczyło, więc zacząłem się przyglądać innym Certinom. Niemal z każdym mam to samo - jakby to była plastikowa zabawka dla misia, nie prawdziwy, poważny "sikor".  :D

Nie mam takiego wrażenia z innymi zegarkami z podobnej półki (i wyższej), no może w przypadku pojedynczych egzemplarzy ...

A propos Tissota. Po paru miesiącach zauważyłem, że w moim Visodate jest jedna rzecz, która mnie wkurza bardziej, niż myślałem początkowo, że będzie. Brak antyrefleksu. Może srebrne na czarnym tak by nie raziło; niestety, dla mnie jedyna opcja w takim zegarku to srebrne na białym  :rolleyes:

Wniosek na przyszłość - w ogóle nie brać pod uwagę zegarka ze szkłem bez niej ... :D

Edytowane przez arturdebicki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Bez AR da się żyć. Mam szkło bez AR w Todorze i jakoś daję radę  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez AR da się żyć. Mam szkło bez AR w Todorze i jakoś daję radę  :)

 

I dlatego nie napisałem, że chcę go sprzedać :D

Ale gdyby miał AR, gościłby częściej na nadgarstku ... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos Certiny. Kiedy oglądałem ichniego divera w sieci (nie Powermatic, ten wcześniejszy) to uznałem go za bardzo ładny. Jak poszedłem go obejrzeć na żywo, to wydał mi się taki ... no wyglądał w moich oczach jak zabawka dla lalek. To mnie zaskoczyło, więc zacząłem się przyglądać innym Certinom. Niemal z każdym mam to samo - jakby to była plastikowa zabawka dla misia, nie prawdziwy, poważny "sikor". :D

Nie mam takiego wrażenia z innymi zegarkami z podobnej półki (i wyższej), no może w przypadku pojedynczych egzemplarzy ...

 

Też mam podobne zdanie. Nowy Diver na materiałach marketingowych wygląda rewelacyjnie, ale na żywo jakiś taki zabawkowy.. ¯_(ツ)_/¯

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez palikowaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę oryginalny i także się zgodzę.

Macałem dwa divery Certiny i miałem podobne odczucia.

 

A co do bikolorów, to biały całkiem fajnie wygląda. Nie wiem czy bym taki nosił, ale wygląda fajnie ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bico fajne, ale tak z daleka, nie patrząc na znaczek, to bardzo mi przypomina modele z linii ds1 od Certiny...

 

Motyw cross-hair zawsze wygląda dość podobnie, Tissot po prostu zrobił porządną realizację sprawdzonego układu tarczy. Wszystko ma tu jednak moim zdaniem właściwe wymiary i wygląd (podoba mi się, że na wskazówkach jest cienki pasek lumy - nawet nienaświetlona ułatwia odczyt godziny). Do tego dobry mechanizm, no i bezel ze złota, a nie ze złotą powłoką. 

 

 

A propos Tissota. Po paru miesiącach zauważyłem, że w moim Visodate jest jedna rzecz, która mnie wkurza bardziej, niż myślałem początkowo, że będzie. Brak antyrefleksu. Może srebrne na czarnym tak by nie raziło; niestety, dla mnie jedyna opcja w takim zegarku to srebrne na białym  :rolleyes:

Wniosek na przyszłość - w ogóle nie brać pod uwagę zegarka ze szkłem bez niej ... :D

 

Cóż, to też był dla mnie główny mankament Visodate. Miałem czarną tarczę i niestety nie zawsze była czytelna. A najgorsze, że trudno było mu zrobić ładne zdjęcie  ;)

http://zegarkiclub.pl/forum/gallery/album/2500-tissot-visodate/

 

Bez AR da się żyć. Mam szkło bez AR w Todorze i jakoś daję radę  :)

 

Ale Ty masz w Tudorze płaskie szkiełko, prawda? Chyba robi to jednak różnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Słuszna uwaga, szkło w Tudorze faktycznie jest płaskie, co bez wątpienia pomaga :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ołowiany_zołnierzyk

W sensie, podwójne uderzenie? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ołowiany_zołnierzyk

Tyż prawda :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

42mm średnicy b/k i 52mm L2L, do tego wypukły szafir

Świetny zegarek. A ja mam prośbę do Ciebie. Gdybyś miał możliwość założenia mniej formalnego ubranka np paseczek nato. Nie mogę znaleźć nic w sieci. Jaki masz nadgarstek ? Mam wrażenie że uszy w tym zegarku są takie jak  w longinesie lld.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jeśli chodzi o suche wymiary, to wygląda to dokładnie tak jak w LLD (oczywiście mam na myśli wersję o średnicy 42 mm).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj Balladki mają towarzystwo PRzystojniaka  ;) Nie wiem co tam się będzie w tym pudełku po nocach działo, nie wnikam hahah... Chyba rotomat nie będzie potrzebny  :D

 

 

 

post-69547-0-17724200-1570270012_thumb.jpg

post-69547-0-96668000-1570270049_thumb.jpg

post-69547-0-44358800-1570270130_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

...to Tissot kostka, aktualnie na perlonie  :). Bardzo dobrze, bo to pikny zygor!

Edytowane przez paul221

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

...to Tissot kostka, aktualnie na perlonie  :). Bardzo dobrze, bo to pikny zygor!

 

Dokładnie  :)

Ale lepiej mu na skórce...

 

Zrobi się zimniej, pewnie na skórę wróci  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.