Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Klub Miłośników Zegarków TISSOT

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Która Marina jest na Peseux 7001? Sam mam rzymiankę i ona co prawda jest na werku manulanym, ale to eta 2804-2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, mój błąd! Antea jest na Peseux, a Maryna oczywiście 2804-2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super czytelna tarcza, gratuluję pięknego T :)

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Bico fajne, ale tak z daleka, nie patrząc na znaczek, to bardzo mi przypomina modele z linii ds1 od Certiny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach wyglądają bardzo zacnie

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos Certiny. Kiedy oglądałem ichniego divera w sieci (nie Powermatic, ten wcześniejszy) to uznałem go za bardzo ładny. Jak poszedłem go obejrzeć na żywo, to wydał mi się taki ... no wyglądał w moich oczach jak zabawka dla lalek. To mnie zaskoczyło, więc zacząłem się przyglądać innym Certinom. Niemal z każdym mam to samo - jakby to była plastikowa zabawka dla misia, nie prawdziwy, poważny "sikor".  :D

Nie mam takiego wrażenia z innymi zegarkami z podobnej półki (i wyższej), no może w przypadku pojedynczych egzemplarzy ...

A propos Tissota. Po paru miesiącach zauważyłem, że w moim Visodate jest jedna rzecz, która mnie wkurza bardziej, niż myślałem początkowo, że będzie. Brak antyrefleksu. Może srebrne na czarnym tak by nie raziło; niestety, dla mnie jedyna opcja w takim zegarku to srebrne na białym  :rolleyes:

Wniosek na przyszłość - w ogóle nie brać pod uwagę zegarka ze szkłem bez niej ... :D

Edytowane przez arturdebicki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Bez AR da się żyć. Mam szkło bez AR w Todorze i jakoś daję radę  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez AR da się żyć. Mam szkło bez AR w Todorze i jakoś daję radę  :)

 

I dlatego nie napisałem, że chcę go sprzedać :D

Ale gdyby miał AR, gościłby częściej na nadgarstku ... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos Certiny. Kiedy oglądałem ichniego divera w sieci (nie Powermatic, ten wcześniejszy) to uznałem go za bardzo ładny. Jak poszedłem go obejrzeć na żywo, to wydał mi się taki ... no wyglądał w moich oczach jak zabawka dla lalek. To mnie zaskoczyło, więc zacząłem się przyglądać innym Certinom. Niemal z każdym mam to samo - jakby to była plastikowa zabawka dla misia, nie prawdziwy, poważny "sikor". :D

Nie mam takiego wrażenia z innymi zegarkami z podobnej półki (i wyższej), no może w przypadku pojedynczych egzemplarzy ...

 

Też mam podobne zdanie. Nowy Diver na materiałach marketingowych wygląda rewelacyjnie, ale na żywo jakiś taki zabawkowy.. ¯_(ツ)_/¯

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez palikowaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę oryginalny i także się zgodzę.

Macałem dwa divery Certiny i miałem podobne odczucia.

 

A co do bikolorów, to biały całkiem fajnie wygląda. Nie wiem czy bym taki nosił, ale wygląda fajnie ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bico fajne, ale tak z daleka, nie patrząc na znaczek, to bardzo mi przypomina modele z linii ds1 od Certiny...

 

Motyw cross-hair zawsze wygląda dość podobnie, Tissot po prostu zrobił porządną realizację sprawdzonego układu tarczy. Wszystko ma tu jednak moim zdaniem właściwe wymiary i wygląd (podoba mi się, że na wskazówkach jest cienki pasek lumy - nawet nienaświetlona ułatwia odczyt godziny). Do tego dobry mechanizm, no i bezel ze złota, a nie ze złotą powłoką. 

 

 

A propos Tissota. Po paru miesiącach zauważyłem, że w moim Visodate jest jedna rzecz, która mnie wkurza bardziej, niż myślałem początkowo, że będzie. Brak antyrefleksu. Może srebrne na czarnym tak by nie raziło; niestety, dla mnie jedyna opcja w takim zegarku to srebrne na białym  :rolleyes:

Wniosek na przyszłość - w ogóle nie brać pod uwagę zegarka ze szkłem bez niej ... :D

 

Cóż, to też był dla mnie główny mankament Visodate. Miałem czarną tarczę i niestety nie zawsze była czytelna. A najgorsze, że trudno było mu zrobić ładne zdjęcie  ;)

http://zegarkiclub.pl/forum/gallery/album/2500-tissot-visodate/

 

Bez AR da się żyć. Mam szkło bez AR w Todorze i jakoś daję radę  :)

 

Ale Ty masz w Tudorze płaskie szkiełko, prawda? Chyba robi to jednak różnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Słuszna uwaga, szkło w Tudorze faktycznie jest płaskie, co bez wątpienia pomaga :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ołowiany_zołnierzyk

W sensie, podwójne uderzenie? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ołowiany_zołnierzyk

Tyż prawda :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

42mm średnicy b/k i 52mm L2L, do tego wypukły szafir

Świetny zegarek. A ja mam prośbę do Ciebie. Gdybyś miał możliwość założenia mniej formalnego ubranka np paseczek nato. Nie mogę znaleźć nic w sieci. Jaki masz nadgarstek ? Mam wrażenie że uszy w tym zegarku są takie jak  w longinesie lld.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jeśli chodzi o suche wymiary, to wygląda to dokładnie tak jak w LLD (oczywiście mam na myśli wersję o średnicy 42 mm).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj Balladki mają towarzystwo PRzystojniaka  ;) Nie wiem co tam się będzie w tym pudełku po nocach działo, nie wnikam hahah... Chyba rotomat nie będzie potrzebny  :D

 

 

 

post-69547-0-17724200-1570270012_thumb.jpg

post-69547-0-96668000-1570270049_thumb.jpg

post-69547-0-44358800-1570270130_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

...to Tissot kostka, aktualnie na perlonie  :). Bardzo dobrze, bo to pikny zygor!

Edytowane przez paul221

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.