Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Klub Miłośników Zegarków TISSOT

Rekomendowane odpowiedzi

Super, ja kupiłem kiedyś do Le locka za prawie stowke na aliexpress i leży w szufladzie... Niestety, za cholere nie można założyć

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Tak, bransoleta ori Tissota.

 

Wygląda na porządnie zlicowaną z kopertą i uszami. Możesz zdradzic, jaki koszt takiej bransolety?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie mały. 

580 zł i ciężko dostać. Znalazłem u dolinskiego Jest to dedykowana do tego modelu bo można kupić ten zegarek na bransolecie. 

Ja kupiłem 2 lata temu na pasku. Teraz wiem, aby zawsze na bransolecie bo pasek zawsze łatwiej i taniej dostać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od czasu kupienia mojego Tissota L'l na pasku jakieś 9 lat temu, też się nauczyłem żeby kupować tylko na kajdanie (o ile jest taka wersja)

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No niestety nie mały. 

580 zł i ciężko dostać. Znalazłem u dolinskiego Jest to dedykowana do tego modelu bo można kupić ten zegarek na bransolecie. 

Ja kupiłem 2 lata temu na pasku. Teraz wiem, aby zawsze na bransolecie bo pasek zawsze łatwiej i taniej dostać.

 

Prawda :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;]

post-74783-0-70395300-1579252191_thumb.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zaiste, Navigator pięknym zegarkiem jest :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jest piękny ale coś ostatnio rzadko gości na nadgarstku, muszę to zmienić ;]

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No tak, szkoda go w pudełku trzymać :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne wskazówki. Gdyby takie były w Seiko Samurai, to już bym go miał ;)

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ładny zegarek :)

 

 

 

jeszcze w foliach gdyż idzie w świat...

Ładny, Własnie do mnie leci ze srebrną tarczą :)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów i koleżanków :) melduję się z moim niedawno zakupionym Lelokiem. Bransoletka wyrywała włosy, więc zrobiłam do niego pasek. Całkiem wygodnie się nosi takiego drobiazga.43d242611d0844c584f89a86df09c83c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego uwielbiam mojego Le Locle :) To giliszowanie jest świetne

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co jeszcze u mnie ;)98087b97c4959c13e116a388d87d0137.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM proponuje zacząć temat klub miłosników Tissota

krótka historia znaleziona w necie

Tissot to szwajcarskie przedsiębiorstwo mające swoją siedzibę w miejscowości Le Locle w Szwajcarii, od 1853 roku specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości zegarków.

 

Historia przedsiębiorstwa sięga 1853 roku, kiedy to Charles Emil Tissot wraz z synem wraca z wyprawy do Ameryki, do Le Locle gdzie też zakłada przedsiębiorstwo produkujące zegarki, które w późniejszym czasie miałyby być sprzedawane do Ameryki oraz Rosji. W 1904 roku Tissot otrzymuje order od cesarza rosyjskiego za dostarczenie najlepszego zegarka kieszonkowego dla armii Imperium Rosyjskiego. W 1915 roku Tissot tworzy swój pierwszy zegarek naręczny, a po pięciu latach zaczyna je produkować na skale masową. Najbardziej popularnym modelem zegarka był model Knoplock. W 1930 roku przedsiębiorstwo wypuszcza na rynek pierwszy zegarek antymagnetyczny, a w roku 1944 do sprzedaży wchodzi Tissot PR 500 którego projektantem był Paul Tissot - wnuk Charlesa. Od ponad 150 lat przedsiębiorstwo wciąż udoskonala swój produkt tak aby każdy model zegarka był idealny, niepowtarzalny i wpasowywał się w szwajcarskie normy jakości i solidności wykonania. Firma Tissot do 1930 roku była przedsiębiorstwem rodzinnym, teraz jest własnością Swatch Group, w skład której wchodzą również takie firmy jak: BLANCPAIN, OMEGA, LONGINES, RADO, TISSOT, CERTINA, MIDO, HAMILTON, PIERRE BALMAIN, CALVIN KLEIN, LANCO, SWATCH oraz fabryka mechanizmów ETA.

oto moje tisoty

2nib7mo.jpg

244w5sp.jpg

jeżeli ktoś maciekawe egzemplarze bardzo prosze się pochwalić dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też męczył, ale ani pudełko, ani szuflada nie jest z gumy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.