Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Klub Miłośników Zegarków TISSOT

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.02.2021 o 13:22, cordi7 napisał(-a):

 

Ładny, ale jednak trochę stonowany, by nie powiedzieć smutny jest ten granatowy odcień tarczy. Szkoda, że kolor zwany "electric blue", taki jak w pierwowzorze, odszedł ostatnio w zapomnienie. Być może za bardzo osadzony jest w estetyce szalonych lat 70.? Przez kilka lat miałem jednak Longinesa z taką tarczą (z tamtej epoki oczywiście) i w zależności od światła "electric blue" robił niesamowite wrażenie. A wracając do nowych PRX - bransoleta na zdjęciach wygląda dobrze. Trzeba będzie przymierzyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wafel na tarczy musi być aby nie było złudzeń do kogo jest nawiązanie

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Cadisena z Ali

Bez przesady, właśnie spoko, że taka faktura tarczy, czymś się różni od kwarcowego poza mechanizmem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, michszy napisał(-a):

Do Cadisena z Ali emoji28.png

Bez przesady, właśnie spoko, że taka faktura tarczy, czymś się różni od kwarcowego poza mechanizmem.

 

Może i Tissot wprowadzi do produkcji nowy model PRX z napędem automatycznym,  chociaż nic o tym chyba nie wspomina, ale te zdjęcia wyglądają mi na fejki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Może i Tissot wprowadzi do produkcji nowy model PRX z napędem automatycznym,  chociaż nic o tym chyba nie wspomina, ale te zdjęcia wyglądają mi na fejki.
To rendery, a nie zdjęcia.
Jak to fake, to wymyślono im nawet numery ref. i parametry.
https://watchbase.com/tissot/prx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Może i Tissot wprowadzi do produkcji nowy model PRX z napędem automatycznym,  chociaż nic o tym chyba nie wspomina, ale te zdjęcia wyglądają mi na fejki.
Proponuję zgłębić informację, bo wspomniał o tym od czasu pojawienia się prx w kwarcu. Żaden fake, zresztą kolega wyżej już wyjaśnił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, M.Mike napisał(-a):

To rendery, a nie zdjęcia.
Jak to fake, to wymyślono im nawet numery ref. i parametry.
https://watchbase.com/tissot/prx

Tylko  dlaczego Tissot o tym nie wspomina?

Numery ref w przypadku Tissota stworzyć bardzo prosto .

T137 to symbol zegarka, reszta dotyczy koloru koperty,  paska lub  bransolety, tarczy, 

Przykład  T127.407.11.041.00:   Tissot Gentleman Powermatic 80 Silicium - T1274071104100 | Tissot ® UK (tissotwatches.com)

A na stronie Erkek Kol SaatiTISSOTT137.407.11.041.00Tissot Prx Erkek Kol Saati T137.407.11.041.00 (gunkutsaat.com) można ponoć go kupić, nawet z rabatem,.  :)

Na stronie watchbase też mi się nie zgadza z grafika opis wykończenia tarczy - szlif słoneczny

 

 

Godzinę temu, michszy napisał(-a):
1 godzinę temu, Smurf napisał(-a):
 
Może i Tissot wprowadzi do produkcji nowy model PRX z napędem automatycznym,  chociaż nic o tym chyba nie wspomina, ale te zdjęcia wyglądają mi na fejki.

Pokaż więcej  

Proponuję zgłębić informację, bo wspomniał o tym od czasu pojawienia się prx w kwarcu. Żaden fake, zresztą kolega wyżej już wyjaśnił.

 

Mógłbyś wstawić link do informacji firmy Tissot na temat PRX z napędem automatycznym?

 

 

Edytowane przez Smurf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krucjata 2: Reloaded 🤣 Czekamy na Krucjata 3: Rewolucje 😆

 

https://www.esquire.com/uk/watches/a35316666/tissot-prx-40-205/
 

Inside, expect a highly precise quartz movement, but if you're more of an automatic sort of guy, sit tight until a late 2021 release which will see the PRX-40-205 refitted with a new stomach. We're sure the current iteration will more than suffice, though.

 


https://www.gq-magazine.co.uk/watches/article/tissot-prx-40-205
 

Tissot has made a few subtle tweaks for this new edition. The three luminescent hands have been stacked very tightly on top of one another, and the dial has been brought forward, very close to the glass, giving the visual effect of a watch that is slimmer than it really is. And if you have hang-ups about quartz, fear not: an automatic version is set to be released in the summer offering a generous 80-hour power reserve.

 


https://www.watchpro.com/tissot-turns-to-classical-1970s-design-for-everyday-quartz-watch/

 

There are blue, black or silver sunburst dial options for the quartz model and the same choices expected when the automatic arrives.

 

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, cordi7 napisał(-a):

Krucjata 2: Reloaded 🤣 Czekamy na Krucjata 3: Rewolucje 😆

 

https://www.esquire.com/uk/watches/a35316666/tissot-prx-40-205/
 

Inside, expect a highly precise quartz movement, but if you're more of an automatic sort of guy, sit tight until a late 2021 release which will see the PRX-40-205 refitted with a new stomach. We're sure the current iteration will more than suffice, though.

 


https://www.gq-magazine.co.uk/watches/article/tissot-prx-40-205
 

Tissot has made a few subtle tweaks for this new edition. The three luminescent hands have been stacked very tightly on top of one another, and the dial has been brought forward, very close to the glass, giving the visual effect of a watch that is slimmer than it really is. And if you have hang-ups about quartz, fear not: an automatic version is set to be released in the summer offering a generous 80-hour power reserve.

 


https://www.watchpro.com/tissot-turns-to-classical-1970s-design-for-everyday-quartz-watch/

 

There are blue, black or silver sunburst dial options for the quartz model and the same choices expected when the automatic arrives.

 

 

 

Żaden z tych linków nie przedstawia informacji firmy TISSOT.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhm, wszystkie redakcje przeciez pisza artykuly bez sprawdzenia zrodel - naturalnie masz racje. Znow.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny profil Tissot na Instagramie. Pod każdym zdjęciem PRXa wiele ludzi pyta o automat i odpowiedź pada wielokrotnie.

 

 

Screenshot_20210222-091418.jpg

Screenshot_20210222-091221.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, pijootr napisał(-a):

Oficjalny profil Tissot na Instagramie. Pod każdym zdjęciem PRXa wiele ludzi pyta o automat i odpowiedź pada wielokrotnie.

 

 To nadal fake news dla kolegi - udowodnij prosze, ze oficjalny profil firmy Tissot na Instagramie jest prowadzony przez firme Tissot i przedstawia jej oficjalne stanowisko :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, cordi7 napisał(-a):

 

 To nadal fake news dla kolegi - udowodnij prosze, ze oficjalny profil firmy Tissot na Instagramie jest prowadzony przez firme Tissot i przedstawia jej oficjalne stanowisko :D

 

 

Naucz się czytać ze zrozumieniem!

Napisałem że załączone zdjęcia wyglądają mi na fejki!

Oficjalne stanowisko firmy TISSOT jest zawarte w wydanych oficjalnych  komunikatach tej firmy i na stronie internetowej.

 

Może i Tissot wprowadzi do produkcji nowy model PRX z napędem automatycznym,  chociaż nic o tym chyba nie wspomina, ale te zdjęcia wyglądają mi na fejki.

 

Chyba ten tekst nie powinien nikomu sprawiać problemu ze zrozumieniem.

Ale jak się chce czepiać nie wiadomo czego, to przecież każdy powód będzie dobry, szczególnie jak się nie ma za wiele do powiedzenia.  :)

 

Edytowane przez Smurf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, cordi7 napisał(-a):

 

 To nadal fake news dla kolegi - udowodnij prosze, ze oficjalny profil firmy Tissot na Instagramie jest prowadzony przez firme Tissot i przedstawia jej oficjalne stanowisko :D

 

To i tak mało, trzeba poświadczyć przed Sądem umowę o prace osoby z działu Public Relation bo to też nic oczywistego 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, pijootr napisał(-a):

Oficjalny profil Tissot na Instagramie. Pod każdym zdjęciem PRXa wiele ludzi pyta o automat i odpowiedź pada wielokrotnie.

 

 

Screenshot_20210222-091418.jpg

Screenshot_20210222-091221.jpg

 

Odpowiedź pada dość enigmatyczna i  nie do końca oficjalna.  :)

Instagram to tylko instagram.

Oficjalnej informacji Tissota, ani zdjęć i specyfikacji  nie ma.

 

 

9 minut temu, sbsqad napisał(-a):

To i tak mało, trzeba poświadczyć przed Sądem umowę o prace osoby z działu Public Relation bo to też nic oczywistego 🤣

 

Niektórzy najpierw powinni pójść do szkoły na naukę czytania ze zrozumieniem, tylko ten COVID.... 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Proszę o życzliwe przyjęcie do klubu miłośników Tissota 16140263058426679196965864702500.thumb.jpg.c951a8880bd2db8e9c550f0e9731e6d7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.02.2021 o 08:43, Smurf napisał(-a):

 

Żaden z tych linków nie przedstawia informacji firmy TISSOT.

 

 

Jest i oficjalna informacja firmy Tissot - jako, ze mieszkam w Niemczech to po niemiecku:

 

image.thumb.png.e118c161b9c8dff5f978e031a7110130.png

 

Model PRX ma wyjsc w automacie na jesieni, nie moga na razie podac bardziej szczegolowych informacji.

 

image.thumb.png.ed85904e86e86dd6389ee8550326972a.png

 

To chyba ostatecznie rozwiazuje kwestie czy PRX pojawi sie w automacie czy nie :)

Co do samej tarczy to czy pojawi sie na niej motyw clou de paris czy nie - pojecia nie mam.

Patrzac na model Gentleman sa pewne roznice pomiedzy kwarcem a mechanikiem ale nie az takie 🤔

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, cordi7 napisał(-a):

 

Jest i oficjalna informacja firmy Tissot - jako, ze mieszkam w Niemczech to po niemiecku:

 

image.thumb.png.e118c161b9c8dff5f978e031a7110130.png

 

Model PRX ma wyjsc w automacie na jesieni, nie moga na razie podac bardziej szczegolowych informacji.

 

image.thumb.png.ed85904e86e86dd6389ee8550326972a.png

 

To chyba ostatecznie rozwiazuje kwestie czy PRX pojawi sie w automacie czy nie :)

Co do samej tarczy to czy pojawi sie na niej motyw clou de paris czy nie - pojecia nie mam.

Patrzac na model Gentleman sa pewne roznice pomiedzy kwarcem a mechanikiem ale nie az takie 🤔

 

 

Co jednak zupełnie nie uwiarygadnia wcześniej załączonych i komentowanych zdjęć, o których napisałem że wyglądają mi na fejki, i dalej tak twierdzę. 

Nie kwestionowałem że tak może być - napisałem wcześniej że może i Tissot wypości PRX z mechanizmem automatycznym.  :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zdjec jak pisalem nie podejmuje sie odpowiedziec, czy to przecieki, przypuszczenia czy tez dezinformacja. Zobaczymy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ale clou de paris w tym modelu mnie nie przekonuje jakos.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łał, wlazłem tu przez przypadek, ale ten temat Tissota to jest kopalna złota :) 

przepychanki z dyskusji o sytuacjach kolejkowych roleksa się chowają! ;)  

 

 

 

 

Edytowane przez MichTheOne

It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.