Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Klub Miłośników Zegarków TISSOT

Rekomendowane odpowiedzi

Pasek ktory wyciekł jest do wersji 40mm, a co do dorabiania paska to są juz tacy co robią takie rzeczy. Nie mam linku pod ręką ale mozna wyszukać


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seastar 1000 juz na pasku.

 

2BQBu4.jpg

 

Naprawde podobba mi sie ten zegarek i generalnie linia Seastar.

Na tyle,ze chyba kupie Seastar 2000 professional-bo oferuje on naprawde duzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biję się z myślami odnośnie kolorystyki ;)

 

Jako EDC myślę że nada się idealnie.

Tissot-PR-100-Sport-Gent-T1016101104100_jpg.jpg

Tissot-PR-100-Sport-Gent-T1016101105100_jpg.jpg


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos chcial niebieskiego prxa w automacie to sprzedaje swojego


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak jak zaplanowalem,do Seastar 1000,dolaczyl wiekszy brat Seastar 2000 Professional.

 

Minelo juz kilka dni,od kiedy go mam-a na paszczy caly czas mam banana.Swietnie wykonany sikor,do tego naprawde fajnie wyposazony.

 

MECyWy.jpg


Vv2v0X.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeden z najpopularniejszych Tissotów w ostatnim czasie. Pokusiłem się i mam namiastkę Royal Oak'a ;) aczkolwiek przyznam, że na żywo wygląda extra i nosi się dobrze. Aż dziw, że sprzedają za 3,2k, ale chyba schodzi jak woda, bo w Kruku terminy dostaw tylko skaczą od 1 do 5 dni.

6004DDAC-1E2A-4DC2-AEC0-73234CC72FF0.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest absolutny hicior a hype bedzie szedl i napełniał kabzę Tissota wraz z wyjściem wersji 35mm, pasków i nowych kolorów w oryginalnej serii


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Jan napisał(-a):

To jest absolutny hicior a hype bedzie szedl i napełniał kabzę Tissota wraz z wyjściem wersji 35mm, pasków i nowych kolorów w oryginalnej serii

 

Słusznie, słusznie, może w końcu namówię żonę na kupko szwajcarskiego automatu w fancy kolorach ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie było staruszków a ten trzyma się całkiem dzielnie :)

Jubileum z 1953 wersja na rynki skandynawskie z okazji 100-lecia powstania firmy.

 

DSC_0475.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Wy w nim widzicie (PRX), ani na zdjęciach, ani na żywo, jak dla mnie D..Y nie urywa 😜

Ale to dobrze, każdy ma inny gust.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tommly napisał(-a):

Nie wiem co Wy w nim widzicie (PRX), ani na zdjęciach, ani na żywo, jak dla mnie D..Y nie urywa 😜

Ale to dobrze, każdy ma inny gust.


a my nie wiemy czego Ty w nim NIE widzisz ;) jeden z częściej noszonych ostatnio przeze mnie zegarków 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, orlis napisał(-a):


a my nie wiemy czego Ty w nim NIE widzisz ;) jeden z częściej noszonych ostatnio przeze mnie zegarków 

Może dlatego

4 minuty temu, tommly napisał(-a):

 

Ale to dobrze, każdy ma inny gust.

 


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny jest. Tissot idealnie wstrzelił się z designem i momentem wypuszczenia tego modelu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Osgiliath napisał(-a):

Chyba jeden z najpopularniejszych Tissotów w ostatnim czasie. Pokusiłem się i mam namiastkę Royal Oak'a ;) aczkolwiek przyznam, że na żywo wygląda extra i nosi się dobrze. Aż dziw, że sprzedają za 3,2k, ale chyba schodzi jak woda, bo w Kruku terminy dostaw tylko skaczą od 1 do 5 dni.

 

 

I najlepsze, że za 2400-2500 idzie (szło niedawno) go wyrwac na promocji okresowej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i tak jak zaplanowalem,do Seastar 1000,dolaczyl wiekszy brat Seastar 2000 Professional.
 
Minelo juz kilka dni,od kiedy go mam-a na paszczy caly czas mam banana.Swietnie wykonany sikor,do tego naprawde fajnie wyposazony.
 
MECyWy.jpg&key=24db41d945d3531cf4208ce7f6a09b682507a9f888fac7357ed978201595ed47

Vv2v0X.jpg&key=0d62ddf508fe713bc11c28ef64adc77ddd0c05ef005e8b3327820637711b3cca
Jest świetny,niech się nosi :)

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się zgrzałem na PRXa bardzo, po przymiarce mi przeszło, może mniejsza wersja bardziej mi podejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, ecipeci napisał(-a):

ja się zgrzałem na PRXa bardzo, po przymiarce mi przeszło, może mniejsza wersja bardziej mi podejdzie

 

Mam dokładnie tak samo :)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko szkoda, że go zmniejszyli aż do 35 mm... Troszkę chyba przesadzili. Tak z już 37 byłoby miłe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Krygo napisał(-a):

Tylko szkoda, że go zmniejszyli aż do 35 mm... Troszkę chyba przesadzili. Tak z już 37 byłoby miłe. 

też racja 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Hogg napisał(-a):

Jest świetny,niech się nosi :)

Hogg
 

Dziekuje.Będzie się nosil,bo to jeden z tych zegarków co do których ma.sie przekonanie,że zostaną.Jezeli ktoś potrafi przełknąć fakt ,że to Tissot,to może w fajnych pieniądzach cieszyć się dopasionym zegarkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Krygo napisał(-a):

Tylko szkoda, że go zmniejszyli aż do 35 mm... Troszkę chyba przesadzili. Tak z już 37 byłoby miłe. 

 

2 godziny temu, ecipeci napisał(-a):

też racja 


Poczekajmy z ocenami do przymiarek, bo coś mi się wydaje, że dzięki dosyć specyficznej budowie, odczuwalnie będzie on znacznie większy, niż te 35 mm na papierze.

 


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to chciałem napisać, te 35mm bedzie optycznie większe i wg mnie będziecie zadowoleni :)


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że będzie optycznie większe , tak samo jak 40 mm nosi się jak 42+ mm . Mam nadzieje że poza kwarcem będzie również automat , tarcze w bateryjkach mi się nie podobają . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.01.2022 o 13:49, BARTOLO napisał(-a):

Mimo swojego wieku chodzi piknie 😀

 

 

20220126_134206.jpg

Nadal jest piękny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.