Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Klub Miłośników Zegarków TISSOT

Rekomendowane odpowiedzi

W.Kruk w Posnanii, salon na parterze.

Dzięki. Czasem zapominam, że świat zegarków, zwłaszcza tych bardziej dostępnych cenowo, nie kończy się na Warszawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.05.2022 o 23:16, rafi napisał(-a):


Dzięki. Czasem zapominam, że świat zegarków, zwłaszcza tych bardziej dostępnych cenowo, nie kończy się na Warszawie.

Mają jednego w Kruku w Jankach, trochę bliżej :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mają jednego w Kruku w Jankach, trochę bliżej  

To faktycznie bliżej Dzięki.
Jak nie znajdę gdzieś na mieście, to pewnie podjade


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny jest

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś z Was ostatnio albo sprzedawał le locle? Od dłuższego czasu myślę czy nie puścić dalej i zastanawiam się jaki kanał sprzedaży jest teraz najpopularniejszy. U nas na forum za bardzo nich nie widzę, do OLX jestem trochę zrażony no ale jak mus to mus


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, vvv napisał(-a):

Kupował ktoś z Was ostatnio albo sprzedawał le locle? Od dłuższego czasu myślę czy nie puścić dalej i zastanawiam się jaki kanał sprzedaży jest teraz najpopularniejszy. U nas na forum za bardzo nich nie widzę, do OLX jestem trochę zrażony no ale jak mus to mus

 

Fejsbuk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam słabość do sportowych stalowych zegarków ma zintegrowanej bransolecie (a tu dodatkowo genialny kolor tarczy jest) więc ode mnie będą tylko ochy i achy :)

 

GRATULACJE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki [mention]cordi7 [/mention]
Mam tę samą słabość. Kolor chyba ostatecznie przesądził o tym, że zrezygnowałem z nieco droższej i nieco lepiej wykonanej alternatywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, cordi7 napisał(-a):

Mam słabość do sportowych stalowych zegarków ma zintegrowanej bransolecie (a tu dodatkowo genialny kolor tarczy jest) więc ode mnie będą tylko ochy i achy :)

 

GRATULACJE!

 

51 minut temu, rafi napisał(-a):

Dzięki [mention]cordi7 [/mention]
Mam tę samą słabość. Kolor chyba ostatecznie przesądził o tym, że zrezygnowałem z nieco droższej i nieco lepiej wykonanej alternatywy

To jest nas trzech 😁

Świetny model! Zazdroszczę!

I sam już nie wiem czy bardziej podoba mi się niebieski czy zielony. Długo wahałeś się nad kolorem? 

 

W przyszłym tygodniu w środę i czwartek jestem w Warszawie. Oczekuję przymiarki 😜


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rafi napisał(-a):

Dzięki [mention]cordi7 [/mention]
Mam tę samą słabość. Kolor chyba ostatecznie przesądził o tym, że zrezygnowałem z nieco droższej i nieco lepiej wykonanej alternatywy


A na co jeszcze patrzyłeś? FC Highlife czy ML Aikon?

 

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest nas trzech 
Świetny model! Zazdroszczę!
I sam już nie wiem czy bardziej podoba mi się niebieski czy zielony. Długo wahałeś się nad kolorem? 
 
W przyszłym tygodniu w środę i czwartek jestem w Warszawie. Oczekuję przymiarki 



Dzięki. Powiem tak - nad niebieskim się dłuuugo zastanawiałem i czegoś zabrakło, żeby wyłożyć kasę. Ostatnio odkryłem zielonego, zacząłem mu się przyglądać, no i jak trafiłem sztukę, to długo się nie zastanawiałem.

Jasne, pisz PW, jakoś się złapiemy. A w jakich rejonach stolicy będziesz urzędował?


A na co jeszcze patrzyłeś? FC Highlife czy ML Aikon?
 


Highlife do mnie nie gada, zbyt biżuteryjnym jak na ten typ zegarka (przynajmniej na mój gust). Myślałem o Aikonie w wersji 39 mm.
Ostatecznie padło na Tissota z kilku powodów, kolor był jednym z nich, na pewno nie jedynym i nie najważniejszym, ale jednak odegrał rolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie widziałem.

No ale jak napisałem, nie był to ani jedyny, ani najważniejszy powód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, cordi7 napisał(-a):


A na co jeszcze patrzyłeś? FC Highlife czy ML Aikon?

Mocno lobbowałem Aikona, ale się nie udało :P

 

33 minuty temu, rafi napisał(-a):

 


Dzięki. Powiem tak - nad niebieskim się dłuuugo zastanawiałem i czegoś zabrakło, żeby wyłożyć kasę. Ostatnio odkryłem zielonego, zacząłem mu się przyglądać, no i jak trafiłem sztukę, to długo się nie zastanawiałem.

Jasne, pisz PW, jakoś się złapiemy. A w jakich rejonach stolicy będziesz urzędował?

 

Jakiś hotel na Al. Krakowskiej. 

Jak firma nie zorganizuję mi czasu po szkoleniu, to jestem chętny na piwko 😉

17 minut temu, michszy napisał(-a):

Aikony są też zielone emoji12.png
 

Jak w końcu będę się decydował na Aikona, to zielony będzie mocnym kandydatem. 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrzebalem zegarek mojego śp. brata... kiedys go nosilem - moze warto czasem zalozyc ☺️ Co sadzicie - fajny? 🤔

5BDA9318-7FB5-494A-A1D5-9D75364E7B40.jpeg

3A4011E2-6347-40D9-ABA4-E2C1D48888D0.jpeg

0B432ACD-1281-4E68-9A8E-006C4F386140.jpeg

2D96AE1C-7DA0-481C-8B57-E109AF2D5E9A.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[mention]artme [/mention] Wykonanie zdaje się niczego sobie. Teraz takie tłoczenia na zapięciu to chyba tylko za miliony monet. I mechanizm ciekawy. Ja bym nosił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rafi napisał(-a):

[mention]artme [/mention] Wykonanie zdaje się niczego sobie. Teraz takie tłoczenia na zapięciu to chyba tylko za miliony monet. I mechanizm ciekawy. Ja bym nosił.

Wykonanie na poziomie... ok 😁 Bardziej martwi mnie wielkosc - jakis taki maly mi sie teraz wydaje 😬

 

Ale wlasnie sobie uswiadomilem, ze on ma 24 lata - to juz chyba vintage 😂

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam takiego tylko białasa na ecie IMG_20211210_100513313.thumb.jpg.a5a5b711717fc2320e05c03559922899.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, lobo82 napisał(-a):

Też mam takiego tylko białasa na ecie IMG_20211210_100513313.thumb.jpg.a5a5b711717fc2320e05c03559922899.jpg

Ja też, tylko mój jest na wylocie :D

 

4.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.