Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Klub Miłośników Zegarków TISSOT

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.11.2022 o 10:42, marcinboro napisał(-a):

Dzięki za info.

Czyli zeszli Ci z ceny ok. 20%.

Kupowałeś w salonie czy przez internet ?

Od tego czasu tylko chyba katalogowa cena poszła na 1.950 zł. Ciekawe, czy nadal byłaby szansa na 20%. Z drugiej strony na chrono z Włoch czy Niemiec z dostawą można wyrwać za ok. 1.600 zł bez proszenia się o zniżkę.

przez neta - zegarki.zgora - zapytałem o rabat przez neta i z bomby tyle dostałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Istvan napisał(-a):

Zakup Quadrato to prawdziwa sentymentalna podróż do starych czasów. Nie żałuję jego kupna. Pora jednak iść dalej, więc jest do wzięcia.

 

7.jpg

Piękny zegarek! 


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;] 

IMG_20221126_101855.png

IMG_20221126_102246.jpg

IMG_20221126_092142-01.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Mistrzu!

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam inspiracji piaskowej dla mojego Chemin des Tourelles - zegarek ma dożywocie z racji ładunku emocjonalnego ale mam z nim trochę problem. Przy 42 mm średnicy jest za duży na typowego eleganta, rzadko zreszta takie zegarki noszę obecnie bo nie mam do czego. Na typowo sportowy ma za dużo elegancji i niezłe ale jednak zbyt małe na takie zastosowania WR 50m. Sytuację pogarsza fabryczny a la krokodyl, jakieś pomysły co będzie pasować?

 

Zdjęcie poglądowe z internetu:

 

68FAB51C-BE7A-4C85-88DA-43202FBD3E3F.jpeg

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może taki brąziak jak sobie uszyłem do Longinesa. 

 

 

 

IRaDrZL.jpeg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu: nowe nabytki. Pierwszy egzemplarz jaki przyszedł po zamówieniu wyglądał tak:

19db881666616e9ed8453202834be757.jpg&key=0a6bdafa7e54693f12e15b5c4a125ad3cf669e3d3eb71204f2fea3ce8eaf5f35

Która godzina? Druga, trzecia, czy w pół do trzeciej?

Szybko wymienili  i drugi egzemplarz jest już dobry

5a3613dc9ca24def7129d719806f6d41.jpg

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, cordi7 napisał(-a):

Szukam inspiracji piaskowej dla mojego Chemin des Tourelles - zegarek ma dożywocie z racji ładunku emocjonalnego ale mam z nim trochę problem. Przy 42 mm średnicy jest za duży na typowego eleganta, rzadko zreszta takie zegarki noszę obecnie bo nie mam do czego. Na typowo sportowy ma za dużo elegancji i niezłe ale jednak zbyt małe na takie zastosowania WR 50m. Sytuację pogarsza fabryczny a la krokodyl, jakieś pomysły co będzie pasować?

 

Zdjęcie poglądowe z internetu:

 

68FAB51C-BE7A-4C85-88DA-43202FBD3E3F.jpeg

 

 

Czarny pasek wymusza na nim bardziej oficjalny wygląd, a jak zauważyłeś przy 42 mm to trochę dziwne.

Moim zdaniem jakiś brąz, granat czy jasny beż będą fajnie wyglądały.

Celem sprawdzenia wrzuciłbym go na jakieś nato, co mu nada jeszcze luźniejszego wyglądu.

 

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mirosuaw napisał(-a):

Z cyklu: nowe nabytki. 

Gratulacje. Nie dziwię się, że do niego wracasz (dziwiłem się sprzedaży). Dla mnie najładniejszy Tissot z obecnie oferowanych. Trzy razy mierzyłem, ale nadal mi nadgarstek do niego nie dorósł :(.


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, cordi7 napisał(-a):

Szukam inspiracji piaskowej dla mojego Chemin des Tourelles - zegarek ma dożywocie z racji ładunku emocjonalnego ale mam z nim trochę problem. Przy 42 mm średnicy jest za duży na typowego eleganta, rzadko zreszta takie zegarki noszę obecnie bo nie mam do czego. Na typowo sportowy ma za dużo elegancji i niezłe ale jednak zbyt małe na takie zastosowania WR 50m. Sytuację pogarsza fabryczny a la krokodyl, jakieś pomysły co będzie pasować?

 

Zdjęcie poglądowe z internetu:

 

 

 

Ja bym go widział na szarym zamszu/nubuku 😉

Mam taki do Montblanc Heritage Chronometrie i daje radę (jak na taniego budżetowca): 

https://cnswatchbands.com/products/classic-dark-gray-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, rafalmosty napisał(-a):
Dzień dobry!


A dzień dobry!

8b97948cce6f642eaae23a011a773661.jpg

 

 

W dniu 28.11.2022 o 10:32, AK&AK napisał(-a):

Gratulacje. Nie dziwię się, że do niego wracasz (dziwiłem się sprzedaży). Dla mnie najładniejszy Tissot z obecnie oferowanych. Trzy razy mierzyłem, ale nadal mi nadgarstek do niego nie dorósł :(.

 

Mój nadgarstek też nie dorósł, ale to jakoś zasadniczo nie rzutuje :D

 

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tam pasek, PRX z lupą? to mod jak rozumiem?


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.11.2022 o 21:07, kornel91 napisał(-a):

A może taki brąziak jak sobie uszyłem do Longinesa. 

 

W dniu 28.11.2022 o 10:32, Sol napisał(-a):

Czarny pasek wymusza na nim bardziej oficjalny wygląd, a jak zauważyłeś przy 42 mm to trochę dziwne.

Moim zdaniem jakiś brąz, granat czy jasny beż będą fajnie wyglądały.

Celem sprawdzenia wrzuciłbym go na jakieś nato, co mu nada jeszcze luźniejszego wyglądu.

 

W dniu 28.11.2022 o 11:22, wojtek91 napisał(-a):

Ja bym go widział na szarym zamszu/nubuku 😉

Mam taki do Montblanc Heritage Chronometrie i daje radę (jak na taniego budżetowca): 

https://cnswatchbands.com/products/classic-dark-gray-1

 

Dzieki panowie za inspiracje - w sumie myslalem o niebieskim ale z szarym czy jakims piaskowym kolorem tez powinien fajnie zagrac.

Zrobilem wstepne rozeznanie, chyba jakas koncepcja sie rodzi, zobaczymy. @wojtek91 pasek z CNS mowisz jakosciowo OK?

 

A mesh jak np. w Visodate? Czy raczej mam nie isc ta droga?

 

20150812_130836-jpg.4983001

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co tam pasek, PRX z lupą? to mod jak rozumiem?

jakoś tak mi się kojarzy z oyster quartzem, już sie przygotowałem na moje stare lata, kiedy date ciężko dostrzec.

1afec668015428a517c1e1a9c5adbb21.jpg&key=4659670b30a1c1cbfb7be937393b5f42983cf5d6320cd60553b990df79a1de2c


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, cordi7 napisał(-a):

Dzieki panowie za inspiracje - w sumie myslalem o niebieskim ale z szarym czy jakims piaskowym kolorem tez powinien fajnie zagrac.

Zrobilem wstepne rozeznanie, chyba jakas koncepcja sie rodzi, zobaczymy. @wojtek91 pasek z CNS mowisz jakosciowo OK?

 

Dla mnie ich paski to takie "hit or miss". Niektóre są świetne i wytrzymują długo, a niektóre są nieco sztywne lub nie do końca idealnie wykonane przy teleskopach (malowanie, dziurka na szybki teleskop itp.). Z drugiej strony to paski po 6-12 dolarów, a jak się kupi większą ilość to jest jeszcze rabat 20%... Co do ceny są okej, można sobie przetestować nowy kolor lub fakturę paska, a nieczęsto miło zaskakują jakością. Ten konkretny zaskoczył mnie mocno na plus. 

31 minut temu, Slimturtle napisał(-a):


jakoś tak mi się kojarzy z oyster quartzem, już sie przygotowałem na moje stare lata, kiedy date ciężko dostrzec.

1afec668015428a517c1e1a9c5adbb21.jpg&key=4659670b30a1c1cbfb7be937393b5f42983cf5d6320cd60553b990df79a1de2c


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mocno się zastanawiam czy nie wziąć sobie kwarcowego PRX na obecnych promocjach. Trzeba dać ok 1400zł więc kusi 😉 Gdyby nie to, że miałem już niczego nie kupować w tym roku to pewnie już bym kliknął granatowego na bransolecie. 

Edytowane przez wojtek91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.12.2022 o 13:52, Mirosuaw napisał(-a):

4c55135179bf88e0095889c40a146439.jpg

Piękny zegar. Szkoda że aż tak duży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, desmo napisał(-a):

Piękny zegar. Szkoda że aż tak duży.

 

Większy zegar, więcej piękna :)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, desmo napisał(-a):

Piękny zegar. Szkoda że aż tak duży.

W środku zacny mechanizm, nie może być mniejszy 😉.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.