Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Klub Miłośników Zegarków TISSOT

Rekomendowane odpowiedzi

Sztos na zdjęciu, w realu tak sobie glownie przez gabarytyIMG_20220714_143046.thumb.jpg.ad8d9c5756ca65280a3707164201028e.jpgIMG_20220714_143152.thumb.jpg.4af2ff5511750e4c5266dc3763dc5164.jpg


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również po przymiarce wyleczyłem się z chrono z powodu gabarytów a nadgarstka nie mam małego. Ale wizualnie bardzo fajny projekt. :)

Edytowane przez rmickey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, mylof napisał(-a):

Niestety PRX chrono to grubas straszny.  Dla mnie liczy się tylko Powermatic 80, który nosi mój syn, oraz model kwarcowy z niebieską tarczą. 

Takie grubasy chrono znajdziesz rowniez w ofercie Omegi czy TH, ale zhadzam sie - musi to odpowiadac, choc w porownaniu do wczesniej wspomnianych ten uklada sie na moim nadgarstku lepiej 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, coś wiadomo o PRX z powermaticiem w mniejszych kopertach?
Oczywiście wiem, że jest ze złotym bezelem i diamentami, ale pytam o bardziej codzienną wersję. Może tym razem tarcza teak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba bardziej byłem do niego przekonany jak go kupowałem, ale i tak go lubię. Całkiem

0e78a1c6b72f1d1994f53708735f36de.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post po poście, ale to dla podbicia, żeby nie zniknęło w czeluściach ;) 

 

Widziałem, że Tissot planuje podnieść ceny zegarków od początku lutego i tutaj rodzi się pytanie. Czy podwyżka ma dotyczyć wszystkich modeli? Czaję się na PRXa w Powermaticu, a z tego co kojarzę, to już jedna podwyżka całkiem niedawno była i to dosyć spora :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, jezyk10 napisał(-a):

Post po poście, ale to dla podbicia, żeby nie zniknęło w czeluściach ;) 

 

Widziałem, że Tissot planuje podnieść ceny zegarków od początku lutego i tutaj rodzi się pytanie. Czy podwyżka ma dotyczyć wszystkich modeli? Czaję się na PRXa w Powermaticu, a z tego co kojarzę, to już jedna podwyżka całkiem niedawno była i to dosyć spora :( 

Wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Post po poście, ale to dla podbicia, żeby nie zniknęło w czeluściach  
 
Widziałem, że Tissot planuje podnieść ceny zegarków od początku lutego i tutaj rodzi się pytanie. Czy podwyżka ma dotyczyć wszystkich modeli? Czaję się na PRXa w Powermaticu, a z tego co kojarzę, to już jedna podwyżka całkiem niedawno była i to dosyć spora  

Czaić to się można na Rolexy z wtórnego, bo ceny lecą w dół.
PRX z salonu tańszy już był. Trzeba szarpać dobry rabat i brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo czekać na

 

W dniu 15.01.2023 o 22:24, łowca napisał(-a):

Wczoraj w Tk maxxie za grosze :)

 

 

;)

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś byłby zainteresowany zakupem PRXa, to właśnie wystawiłem swojego na bazarek 🙂

 

 

 

Edytowane przez eisbar03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.01.2023 o 08:12, Jan napisał(-a):

Sztos na zdjęciu, w realu tak sobie glownie przez gabarytyIMG_20220714_143046.thumb.jpg.ad8d9c5756ca65280a3707164201028e.jpgIMG_20220714_143152.thumb.jpg.4af2ff5511750e4c5266dc3763dc5164.jpg


Gdzie go mierzyłeś? Ile cm nadgarstek?

We Wrocławiu obdzwoniłem wszystkie sklepy, nigdzie nie mają, a wersja z czarnymi totalizatorami kusi...


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tomekr89

 

Zurych w czerwcu 22. Nadgarstek zwykle 17,5 chociaż wtedy były takie upały ze raczej bliżej 18 było.


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Elob500 napisał(-a):

Nowy/stary nabytek.

A co sie dzieje z data? 😬

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Elob500 napisał(-a):

A zmienia się  o 4 :).

Czas już na serwis :).

To zależy o której wstajesz 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstaję później :), jak już jest dobrze.

Dzień zmienia się o północy a data o 4 nad ranem.

Ten ma szybką zmianę daty, korzystałem, więc może się rozregulował. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chronometry, chyba najtańsze jakie znam, biorąc pod uwagę nowe i tanie...

Bardzo mi te zegarki się podobają. Najpierw kupiłem srebrnego, potem czarnego i oba na mojej małej łapce leżą ok. 

Tak mi się spodobały, że dokupiłem srebrnego, teraz te ceny to jakiś kosmos jest... nawet się bałem że jakaś dostaw z chin była...

ale nie wszystko jest OK. Kierowniczka osobista powiedziała, że mam się jednego srebrnego pozbyć.

No ale jak przecież jednego noszę (tego co noszę ma inny pasek, pasek jest NOS) a drugi cały jest NOS....ech te kobiety.

Jak znów zobaczy to się już nie wyłgam... 

IMG_20230123_182807.jpg

 

Edytowane przez Elob500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Elob500 ja mam tak z le locle

YzfQIGW8MW5JbG1tM1EE_UfLjzJobn7S6F8kHktC0900BwdtNtjavg5iNXKcad75CkXRxV-n5Xnanx2vci05YLUHhMzBM6y-D5BsMS2lwxvxQ4mZtiInC4iZYfHL3L8gi__39I__8LnziKDMt33ND6fjvO7DaBF_pxB7gGq68f5SXYYfhTqTHrLi_JqSOK8HVIesS9lP6ohWR2trgFglu3JiGDFoSg4hGDWgXlaZ_gpFFhBzehCMcR_Fx7u3v42w7_nOae-5goVEi8BNe1OjuqLOaMhEVxhUc97Q6jOCtk7p32CcHE1BAYpjJEhBDYPBhDbAQ1eYQoCwVjHMr28o7LqnuFCBx3__TvwzY1VA1XqI1NZJio0jTgYAnzFv1sW831zIp9yXvGsxNidn-ZWHSQF6h7JYFGrDi1lVFA3mPpcFAFibY05XAQPUwSiiss1MQbq6g6qhfQivtoZqF0i7hvH_D3wJjlpvuCTfIBXSgCe9XYJ4c1csgEBDLkwfm7SoIRaX8jbCquOWYzArKLYfD3UkGPc6YusuZEQYSvF2a2MZTRpPAwE4gO3koY_oYRgSpZBXor-34AkAHJWzOPH4dkd8-hweLXkJ_ivLHAatAqdz_BHA0B02dY44vIOaY8kbZThvW9CW1EkP5c3QwT0dnbHw63s3wbTTBNTkIELevk2cUGuQipbAQqXRgO43XHBmrBSuSdrYKhlxg38GmY4ig8bJfe3xfYAHD019tV_ceKSCpI0uc8mJIWBgXlJAAd3Ju_rq3pWtF2LGr-aQCzjz_2pQQd5sl4wfKkhHCbKmlvZadAfJqCU7joXYi-TCFAWr6oEoGH8gRpr-9arnvQmtVyeBQenTWXGmD5zrCcsTI5EK2BMzEg0Ibn7nnNMuQBZHiNlUwxdYE_hWKDSX8yXNanPDqVA3uqD7njpmenpQWcbNTfTs=w2308-h1297-no?authuser=0

 

Jeszcze mam czarnego na bransolecie ;)


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielę się zniżką na PRXy, tu akurat zielone, ale więcej modeli jest przecenionych:

 

https://dolinski.pl/tissot-prx-powermatic-80-t137.407.11.091.00/?gclid=CjwKCAiA5sieBhBnEiwAR9oh2v2OdlMa5ZUe4T6PyWVRehJFRX-xm6EOeJu452iZlGxHK4UswfP3KxoC9_4QAvD_BwE

 

z newsletterem wychodzi 2999 i pudełeczko w cenie. Jak na to, że zbliża się podwyżka cen sugerowanych, to myślę, że dobra oferta :D 

 

ja długo czekałem, ale dzisiaj się złamałem, teraz tylko czekać na kuriera 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jest! Od tego modelu zaczynam moją przygodę z zegarkami automatycznymi. Zupełnie się nie spodziewałem, że kiedykolwiek ten model mi się spodoba, ani tym bardziej, że go kupię. W momencie jak była jego premiera i bodajże wersja kwarcowa została zegarkiem roku, to się zastanawiałem dlaczego i co w nim takiego jest. Sprawy przybrały zupełnie inny obrót w momencie obejrzenia go na żywo i przymierzenia. Pojechałem przymierzyć Balla Fireman Enteprise, żeby tylko utwierdzić się w przekonaniu, że to dobry wybór, a skończyło się na zauroczeniu PRXem. Jeszcze wczoraj jak go odbierałem, to się zastanawiałem czy to tylko zauroczenie i zaraz mi się odwidzi, ale od wczoraj dzielnie mi towarzyszy i czuję, że zostanie ze mną na dłużej! 

 

Śmieszna sprawa, ponieważ jak się zupełnie nie znałem na zegarkach, to bardzo chciałem mieć Tissota, kupiłem T Traditionw kolorze różowego złota na pasku i też dzielnie mi towarzyszył przez długi okres czasu, a nawet robił za zegarek ślubny. Jednak zgłębiając się w temat zegarków, uznałem, że lepiej tego Tissota odsprzedać i polować na inne,  ciekawsze marki, po czym kupiłem Tissota... :D 

 

Jeszcze w poniedziałek muszę podjechać wydłużyć bransoletę o pół ogniwa, bo niestety delikatnie się odciska na nadgarstku, przez co po paru godzinach noszenia robi się niekomfortowo. Mam nadzieję, że dodanie połówki ogniwa pomoże i będzie wtedy leżał wygodniej, bo chociaż wydaje mi się, że idealnie leży teraz, to jednak na dłuższe noszenie wolę wygodę. Teraz już wiem, czemu ludzie narzekali na brak mikroregulacji.

 

 

 

 

IMG_5950.thumb.jpeg.7a901b5e21acc7f770ebe649ad12b44d.jpeg

 

 

Edytowane przez jezyk10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Skracałeś bransę o półogniwo i chcesz je z powrotem założyć? Czy skracałeś więcej? Chodzi mi m.in. o to, czy masz te półogniwo, czy będziesz je dokupywał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.