Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Klub Miłośników Zegarków TISSOT

Rekomendowane odpowiedzi

 

11 godzin temu, rafalmosty napisał(-a):

Zrobiony na zamówienie przez @eye_lip Jest świetny👍💪😎 

pozdrawiam 

Super zegareczek oraz dobrany pasek. Jaki masz wymiar nadgarstka ? Bo przy moim 17 cm i l2l tego Tissota to mogę o nim zapomnieć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Saper223 napisał(-a):

 

Super zegareczek oraz dobrany pasek. Jaki masz wymiar nadgarstka ? Bo przy moim 17 cm i l2l tego Tissota to mogę o nim zapomnieć :(

Ja mam 17,5-18 cm i mam jeszcze zapas. Chociaż ja mam dość ,,płaski” nadgarstek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model T091420 czy można kupić sam bezel (jak widać trochę wytarty) poza serwisem Tissota?

Czy pozostaje tylko firmowy serwis i jaka może być cena wymiany?

tissot.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Ceteth napisał(-a):

Po dłuższej przerwie wracam do klubu :)

2F3E7C2B-79AD-41E0-A21B-36AE0CF6BC9D.jpeg


Świetnie siedzi, gratuluję! :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jedyna taka witryna w Europie, z drzwiami gabloty otwieranymi na pilota. Na żywo mega wrażenie!
 

80C0A401-1FE6-4BBC-BCE9-F575A67BEDDF.thumb.jpeg.b488fd8e2c8e0425eee09e72f0b08785.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20230227_1050530.thumb.jpg.b1b83b0ceeaf88cd3b9c7fe2a8841537.jpgIMG_20230227_1748548.thumb.jpg.e2225081f5005ae8e539b3dbced84a26.jpgIMG_20230227_1748548_c1.thumb.jpg.471c6c418541149de931fa6c252b77b2.jpg

Edytowane przez mtu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.02.2023 o 23:19, Jan napisał(-a):

Nowe prx'y wyciekły

 

 

"Ice blue" na żywo:

 

Tissot_PRX_IceBlue-5.jpg

 

Ciekawe, czy zrobią automatyczne w rozmiarze 35mm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zielony nie chce zejść z nadgarstka. Bransoleta jest świetna i daje się pięknie wyregulować, dzięki pół ogniwom, zielony cały czas zmienia odcień, na razie jedyne do czego mogę się przyczepić, to chciałbym odrobinę dłuższą przeciwwagę w sekundniku. A jak jest to jedyna rzecz, do której człowiek ma uwagi, to świadczy o tym jak udany jest to projekt. Niezdecydowanym bardzo polecam choćby przymierzyć. Jeden z moich najtańszych zakupów przez ostatnie 3 lata, a jednak z wielkim efektem wow :) 

 

1BD97D64-CB10-4C30-AA43-575F5D4665B7.thumb.jpeg.81a02d02304cee2ac0505376f24c5ee4.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 2/28/2023 at 9:32 AM, Ceteth said:

U mnie zielony nie chce zejść z nadgarstka. Bransoleta jest świetna i daje się pięknie wyregulować, dzięki pół ogniwom, zielony cały czas zmienia odcień, na razie jedyne do czego mogę się przyczepić, to chciałbym odrobinę dłuższą przeciwwagę w sekundniku. A jak jest to jedyna rzecz, do której człowiek ma uwagi, to świadczy o tym jak udany jest to projekt. Niezdecydowanym bardzo polecam choćby przymierzyć. Jeden z moich najtańszych zakupów przez ostatnie 3 lata, a jednak z wielkim efektem wow :) 

 

1BD97D64-CB10-4C30-AA43-575F5D4665B7.thumb.jpeg.81a02d02304cee2ac0505376f24c5ee4.jpeg


Faktycznie świetny zegarek. W moim lekko drażnił mnie mechanizm zapięcia, ale kilka kropel smaru silikonowego rozwiązało problem. Pomiędzy PRX’em a Zenit’em Defy jest duża przestrzeń, w której zdaje się, ze żaden z innych producentów nie stara się umieścić swojego produktu. Duży błąd w mojej opinii. 
Zegarek warty swej ceny, zdecydowanie.

Edytowane przez Walezy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.02.2023 o 14:28, Edmund Exley napisał(-a):

 

"Ice blue" na żywo:

 

Tissot_PRX_IceBlue-5.jpg

 

Ciekawe, czy zrobią automatyczne w rozmiarze 35mm?

Ciekawy ten kolor. Miałbym wątpliwości czy ten czy zielony…

udane modele trzeba przyznać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, TylerVega napisał(-a):

Ciekawy ten kolor. Miałbym wątpliwości czy ten czy zielony…

udane modele trzeba przyznać 


Jakiś czas temu sprawiłem sobie zielonego i teraz patrząc na zdjęciach na Ice Blue, to gdybym teraz kupował, to miałbym dylemat który z nich wybrać. Na zdjęciach prezentuje się bardzo dobrze ten kolor, muszę zobaczyć na żywo. Najlepiej by było mieć oba :D 

 

Przyznaję, że modele udane. Ja się totalnie zakochałem w PRXach…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy ten kolor. Miałbym wątpliwości czy ten czy zielony…
udane modele trzeba przyznać 

Jak zrobią go w tym kolorze w mniejszej kopercie, to może pomyślę nad zmianą. Póki co zieleń.

90fe571559901262e26ca9306fc99fcc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20230304_203920_edited.jpeg


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AK&AK napisał(-a):

 

Fajne porównanie damskiego z męskim😊👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 3 tygodni podchodząc do rotomatu mówię sobie, dzisiaj założę coś innego, a potem znów wychodzę z domu z Tissotem. Najtańszy zegarek w kolekcji, a rozpycha się niesamowicie.9508F0E3-2E45-4BDC-BE92-2FC6E060336B.thumb.jpeg.bf2b36e06d570034afcad7895ce709c9.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klamerka klasyczna czy jakiś motylek dali?

 

u mnie dalej zielony :)

 

 

79D24C29-53FE-47B8-BD39-FC70A8498109.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.