Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Klub Miłośników Zegarków TISSOT

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ ta zieleń jest piękna, mam ogromny zgryz, czy wybrać ten, czy ,,lodowy". Większość producentów w mojej opinii używa fatalnych odcieni zieleni, a Tissot  poradził sobie z tym doskonale. Dzisiaj idę na przymiarkę, mam nadzieję, że mój nadgarstek nie okażę się za mały (wprawdzie 19cm, ale niestety nie jest płaski). Czekam też na tissotowe gumowe paski w oficjalnej ofercie :).

Edytowane przez wjtk123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Ceteth napisał(-a):

Mam tylko nadzieje, że nie powielam jakiegoś fejka,

 

tak myślałem na początku ale zauważyłem że data jest bliżej bezela i ucina połowę indeksu gdzie w wersji 40mm index jest cały.

Edytowane przez Jan

Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gumowe paski już są, @Edmund Exley pokazywał swój kilka postów wstecz. Myślę, że przy 19 cm, 40mm wersja będzie siedziała idealnie, 35 raczej będzie za mała. Mnie ten zielony urzekł na tyle, że Ice Blue szybko przestało być opcją :) 

 

Proporcje samych napisów i wskazówek również są inne, a wersja two tone w automacie i 35mm jest na stronie Tissota.

 

Edytowane przez Ceteth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Ceteth napisał(-a):

Gumowe paski już są, @Edmund Exley pokazywał swój kilka postów wstecz. Myślę, że przy 19 cm, 40mm wersja będzie siedziała idealnie, 35 raczej będzie za mała. Mnie ten zielony urzekł na tyle, że Ice Blue szybko przestało być opcją :) 

 

Proporcje samych napisów i wskazówek również są inne, a wersja two tone w automacie i 35mm jest na stronie Tissota.

 

 

To nie mój - ja na razie badam temat i śledzę ruchy Tissota :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że i wersje 35mm i gumowe paski wjechały do butików, a dopiero przygotowują temat na stronę. Mają hit, niech go ujeżdżają :) Bransoleta jest świetna, ale jak by zrobili zieloną skórkę, to pewnie się skuszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymiarka skończyła się zakupem :). Ależ ten zegarek jest piękny i jak dobrze leży na moim nadgarstku! Odcień zieleni jest idealny, przy czym jak widać na zdjęciach, przy domowym oświetleniu ciężko ją wydobyć. Nic to jednak, idzie wiosna/lato i dziennego światła nie będzie brakowało.

 

Zdecydowanie zgadzam się z opiniami, że jest to jeden z lepiej wycenionych zegarków.

D37BBDF3-00DE-4DEE-A096-ED731AC02F61.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Miałem czarnego, sprzedałem ale teraz chce wrócić albo do zielonego albo do nowego Icy Blue

 

0D6F179B-777B-4BA2-B655-4E8B588B92F2.thumb.jpeg.e777cb3791f815b0159b12cc7d191739.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy PRX automat, czy Was też czasami uwiera zapięcie motylkowe w tym modelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, Kriso811 said:

Mam pytanie do posiadaczy PRX automat, czy Was też czasami uwiera zapięcie motylkowe w tym modelu?


U mnie problemem był fakt, ze przy zakupie nie usunięto wszystkich fragmentów folii ochronnej i przy noszeniu zegarek zwyczajnie mnie drapał. Problem zniknął dopiero jak usunąłem folie ze wszyskich elementów zapięcia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrono super, miałem wersję bez i dobrze wspominam :) U mnie dalej PRX. 

 

D5C0A5A8-421F-466E-B50B-814042AA28E0.thumb.jpeg.47768fcf64a645c08bd9aa0dc81e2958.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IFL watches robił już takie coś z Casio Oak-iem. Ogólnie biorą zegarki w mniejszej kasie, rzucają kolorowe kropki na tarcze, składają i sprzedają jako limitki. Ciekawe kiedy w końcu komuś nadepną na odcisk. Nico Leonard regularnie promuje ich produkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tylko ,,rzucają kropki" na istniejącą tarczę, to w Europie nikt im nic nie zrobi, bo jeśli przerabiany egzemplarz został wcześniej wprowadzony do obrotu, to nastąpiło wyczerpanie prawa własności intelektualnej w zakresie tego egzemplarza i każdy może go dowolnie przerabiać oraz odsprzedawać. Niedozwolone byłoby np. produkowanie przez nich własnych tarcz i nakładanie nazwy "Tissot". Rolex wygrał kiedyś sprawę z customizującą amerykańską firmą, ale wtedy właśnie rozbiło się to o takie niuanse.

 

A tym czasem zastanawiam się, czy w najbliższej przyszłości pojawi się oficjalny, zielony, gumowy pasek do PRXa :). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam zamiar kupić jak zrobią w zieleni tarczy. Chociaż z drugiej strony, bransoleta to dla mnie co najmniej 50% uroku tego zegarka :P 

Nie wiem jak tutaj wygląda prawo dla takich dużych partii. Bo z jednej strony jak najbardziej, kupujesz, więc możesz modyfikować, ale kiedy idzie to w kilkaset sztuk, pewnie w końcu kogoś zainteresuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem takiego IFLa limitowanego do 100 sztuk na jednym forum i poszedł w kilka dni od wystawienia: 

afbeelding

Edytowane przez vvv

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i lektura klasyk

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś PRX chrono? 


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to zachorowałem na Tissota Le Locle, przypomina mi takie stare zegary jak kiedyś na dworcach... w tym roku chyba nie kupię ale może się jednak zdziwię 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, tomekr89 napisał(-a):

Ma ktoś PRX chrono? 

Chyba niestety nikt - ale jestem bliski... 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem. Jeśli przymiarka będzie pozytywna, zostawiam. 


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, tomekr89 napisał(-a):

Zamówiłem. Jeśli przymiarka będzie pozytywna, zostawiam. 

A jaki model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.