Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Klub Miłośników Zegarków TISSOT

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Krygo napisał(-a):

 

 

Leży świetnie. A kolor tarczy bardzo przypomina koszulki Manchester City, więc tym bardziej pasuje! A nie, czekaj... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czerwonego bym nie kupił ;) Możesz jednak sam spróbować bo do koszulek Urugwaju mu też blisko :D

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1684005884521.thumb.jpg.c355f5f534755ac7bbe0cec6ec2f99cb.jpgIMG_20230513_2153113.thumb.jpg.7e304a73fee41a2859c9a69a4fefbdc2.jpgIMG_20230513_2219570.thumb.jpg.16d7d7772666c1b27d06ab377a2efabd.jpg

Edytowane przez mtu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję i zazdroszczę! :wub:


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, wojtek91 napisał(-a):

Po zakupie Petite Seconde ponad dwa lata temu wiedziałem, że nie jest to mój ostatni Tissot. Bardzo lubię wypusty z linii Heritage, a jako że miałem już kiedyś vintage Navigator to stwierdziłem, że czas na jego współczesny odpowiednik. 

DSC01679.jpg

Piękny! 👍


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Sol napisał(-a):

Gratuluję i zazdroszczę! :wub:

Dziękuję!

10 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Piękny! 👍

Nie tak spektakularny jak Twoja panda, ale to solidnie zbudowany i ciekawie nawiązujący do pierwowzoru model 😉 Swoją droga gratulacje Mariusz Daytony! 

Edytowane przez wojtek91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, wojtek91 napisał(-a):

Dziękuję!

Nie tak spektakularny jak Twoja panda, ale to solidnie zbudowany i ciekawie nawiązujący do pierwowzoru model 😉 Swoją droga gratulacje Mariusz Daytony! 

Dziękuję! 👍


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.05.2023 o 21:36, wojtek91 napisał(-a):

Po zakupie Petite Seconde ponad dwa lata temu wiedziałem, że nie jest to mój ostatni Tissot. Bardzo lubię wypusty z linii Heritage, a jako że miałem już kiedyś vintage Navigator to stwierdziłem, że czas na jego współczesny odpowiednik. 

 

 

Rewelacyjnie się prezentuje. Fajny jest ten niebieski akcent, piękne szkiełko. No i nadgarstek masz chyba naprawdę solidny, bo chrono wygląda na nim całkiem zgrabnie, Gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.05.2023 o 23:05, Edmund Exley napisał(-a):

 

Rewelacyjnie się prezentuje. Fajny jest ten niebieski akcent, piękne szkiełko. No i nadgarstek masz chyba naprawdę solidny, bo chrono wygląda na nim całkiem zgrabnie, Gratulacje!

Szkiełko jest podobne do użytego w Petite Seconde, również posiada niebieski poblask i jest w podobnym stopniu wypukłe. Ogólnie w porównaniu do innych zegarków z szafirem które mam/miałem, szkła od Tissot bardzo mi się podobają. 

Nadgarstek nie jest jakiś monumentalny, ale dość płaski. Mam 17.5 w porywach do 18cm 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny inspirowany latami 70 tymi model, niestety ma swój niepomijalny  rozmiar/ ciężar…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt. Niemniej noszę go od kilku dni ciągiem i nie jest w żaden sposób niekomfortowy. Jestem bardzo zadowolony nie tylko z jakości wykonania, ale i komfortu noszenia. A przerzuciłem się bezpośrednio z Seamastera 2230.50 który jest dla mnie niesamowicie wygodny (zwłaszcza na pasku single pass). Wiadomo, trzeba pamietać że to beczułkowate chrono, ale nie demonizowałbym aż tak rozmiaru i wagi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Ceteth napisał(-a):

I znowu on :D 

 

IMG_6329.thumb.jpeg.90787a4478c635b6b4dbacdb91eb3090.jpeg

 

Piękny! Taki automat w 37/38 i byłbym zadowolony..


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie fotki trafiłem. Porównanie pokazuje wyraźnie jak się uszy w Tissot układają słabo dla małym nadgarstku. No i data w kolorze dla mnie jest istotnym elementem bo na tarczy waśnie to w tissot mi nie odpowiadało. 
 

 

 

 

IMG_8648.jpeg

IMG_8649.jpeg

IMG_8650.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.05.2023 o 09:34, Nomateus napisał(-a):

 

Piękny! Taki automat w 37/38 i byłbym zadowolony..


no dokładnie. Durni są ci designerzy z Tissota. Myślą że jak przywrócą 1do 1 rozmiar zegarka sprzed kilkudziesięciu lat to będzie to to samo co przed latami. Przecież kilkadziesiąt lat temu nie było praktycznie zegarków damskich tego typu, to dlatego 35 mm nosili faceci. Dziś 35 mm jest dla kobiet….

W dniu 23.05.2023 o 09:34, Nomateus napisał(-a):

 

Piękny! Taki automat w 37/38 i byłbym zadowolony..


no dokładnie. Dziwni są ci designerzy z Tissota. Myślą że jak przywrócą 1do 1 rozmiar zegarka sprzed kilkudziesięciu lat to będzie to to samo co przed latami. Przecież kilkadziesiąt lat temu nie było praktycznie zegarków damskich tego typu, to dlatego 35 mm nosili faceci. Dziś 35 mm jest dla kobiet….

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.05.2023 o 21:36, wojtek91 napisał(-a):

Po zakupie Petite Seconde ponad dwa lata temu wiedziałem, że nie jest to mój ostatni Tissot. Bardzo lubię wypusty z linii Heritage, a jako że miałem już kiedyś vintage Navigator to stwierdziłem, że czas na jego współczesny odpowiednik. 

DSC01679.jpg

Świetny jest!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zakupił PRX 35mm w automacie (mimo braku oficjalniej premiery) od jednego z niemieckich AD. Wrzucił post razem z linkiem do sklepu na Reddita. Link do sklepu już dzisiaj nie działa, ale sam go otwierałem jeszcze wczoraj i dostępne były cztery wersje: czarna, granatowa, zielona oraz biała, wszystkie w stali. 

 

image.png.cfba672a6bd30bf1a6d2e2ad4c89da76.png

 

Dzisiaj dodał aktualizację - sklep odmówił sprzedaży i poinformował, że zegarek będzie dostępny od 5 lipca. Sklep to uhrenlounge.de

 

image.thumb.png.b523c79ea539f133d90ec3567cdad4ce.png

 

Można zatem potwierdzić, że plotki okazały się prawdziwe - premiera 35mm auto już w lipcu! 


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.