Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Klub Miłośników Zegarków TISSOT

Rekomendowane odpowiedzi

oto moj Tissot, podziekowania dla Wasyla, z pewnoscia trafil w dobre rece :)

 

Niech się nosi!

Ja zostaję w klubie, Lisboy się wszak nie pozbywam ;)

12092011352.jpg

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli można, to wcisnąłbym się ze swoim PRC100, nosi się na razie super.

post-42346-0-97935200-1320997175_thumb.jpeg


Citizen CB0027, Citizen Stiletto AR3015-53E, Seiko SSC257P1, SEIKO 6M25 - "Dancing Hands"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam rozgladam sie za jakims Tissotem ;) Przegladajac oferte w oko wpald mi prs 330

tissot_prs_330_red.jpg

Co sadzicie na jego temat? wart jest zakupu? a moze ktos juz go posiada i podzieli sie wrazeniami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20100323_001.jpg

Ja mam taką małą kolekcję uwielbiam ten model dla mnie idealny garniturowiec, w sumie to taka słabość jak do Cytryn DS Podium Big jest to jeden z tych modeli który tak strasznie mi się podoba, że chciałbym mieć wszystkie odmiany.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wskazanich czasu widać, że ostani chcą być pierwszymi ;).

 

Gratuluję kolekcji. Motto Tissota zdaję się wszystko wyjaśniać: "Sprzedajemy złoto za cenę srebra". Chociaż ja osobiście wolą Omegę :-)


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduję się ze swoim, Tissot PRS516 Automatic

 

 

 

t51601b.jpg

 

 

też z przyjemnością przyłącze się do miłośników.

Swoim PRS 516

 

Cóż jeszcze powiedzieć zdjęcie dodane przez Woytec60 to jakby moje było. Jakoś znajoma deska rozdzielcza i zegarek ten sam. o co tu chodzi ?? :P

 

 

01.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko świadczy o dobrych gustach właściciela w/w deski i zegarka :) :)

Gratuluję Tissota.

Mojemu przytarłem ten czarny bezel i juz nie jest taki idealny... :)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko świadczy o dobrych gustach właściciela w/w deski i zegarka :) :)

Gratuluję Tissota.

Mojemu przytarłem ten czarny bezel i juz nie jest taki idealny... :)

 

 

Pociesze Cię że mój bezel też nie jest idealny ale od czego jest photoshop i wprawna ręka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, na moim też wyszło, że to czarne pokrycie starcza na jakiś rok intensywnego noszenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co, kto pierwszy bierze szlifierkę robi "alu bezel"? :)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można taki bezel wymienić w serwisie?

 

Ciekawe ile by to kosztowało???? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dołączę ze swoim PRS516 chronometr, świeży nabytek, to już 4. Tissot jakiego kupiłem, tak się złożyło, że za solidność wykonania m.in.

Kupując ostatnio mojego chronometerka zastanawialem się nad TAGiem Carrera Day Date. Piękny zegarek z wyglądu, ale wykonanie nie jest lepsze od mojego tisocika. Tissot cały czas sprawia wrażenie o niebo solidniejszego. Nawet te taansze omegi mnie nie porwały (tak do 13 k PLN) dopiero od 25 to juz jest super

post-38031-0-14441700-1323962018_thumb.jpg

post-38031-0-42929400-1323962046_thumb.jpg

post-38031-0-48591100-1323962079_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Stałem się szczęśliwym posiadaczem zegarka Tissot LeLocle. Chciałbym się z nim właściwie obchodzić.

Moje pytanie: czy nakręcając ten zegarek powinienem ostatecznie natrafić na jakiś opór świadczący o tym, że zegarek jest "całkowicie nakręcony" czy pozostaje mi zdać się wyłącznie na wyczucie?

Będę wdzięczny za "wskazówki" dotyczące bezpiecznego obchodzenia się z tym cackiem.

 

Pozdrawiam,

panKonrad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Stałem się szczęśliwym posiadaczem zegarka Tissot LeLocle. Chciałbym się z nim właściwie obchodzić.

Moje pytanie: czy nakręcając ten zegarek powinienem ostatecznie natrafić na jakiś opór świadczący o tym, że zegarek jest "całkowicie nakręcony" czy pozostaje mi zdać się wyłącznie na wyczucie?

Będę wdzięczny za "wskazówki" dotyczące bezpiecznego obchodzenia się z tym cackiem.

 

Pozdrawiam,

panKonrad.

Oczywiście że musisz poczuć opór, wówczas sprężyna jest naciągnięta do końca, jednak nie musisz nakręcać na siłę, jeżeli poczujesz opór więcej nie dokręcaj.


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Stałem się szczęśliwym posiadaczem zegarka Tissot LeLocle. Chciałbym się z nim właściwie obchodzić.

Moje pytanie: czy nakręcając ten zegarek powinienem ostatecznie natrafić na jakiś opór świadczący o tym, że zegarek jest "całkowicie nakręcony" czy pozostaje mi zdać się wyłącznie na wyczucie?

Będę wdzięczny za "wskazówki" dotyczące bezpiecznego obchodzenia się z tym cackiem.

 

Pozdrawiam,

panKonrad.

 

Ale po co nakrecac manualnie automatyczny zegarek? Nie jestem pewny czy to korzystnie wpływa na mechanizm.

Edytowane przez PustyRZE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dołączę ze swoim PRS516 chronometr, świeży nabytek, to już 4. Tissot jakiego kupiłem, tak się złożyło, że za solidność wykonania m.in.

Kupując ostatnio mojego chronometerka zastanawialem się nad TAGiem Carrera Day Date. Piękny zegarek z wyglądu, ale wykonanie nie jest lepsze od mojego tisocika. Tissot cały czas sprawia wrażenie o niebo solidniejszego. Nawet te taansze omegi mnie nie porwały (tak do 13 k PLN) dopiero od 25 to juz jest super

Na trzecim zdjęciu to nie jest ten 516 chronometr ( z tarczą " węglową ") tylko zwykły 516 chrono - czy to są dwa Tissoty z Twojej kolekcji

( 4 sztuki ), jeśli tak to proszę napisz jaka jest odchyłka zwyklej 516-tki chrono, od tej z chronometrem. Może to być ciekawa wskazówka dla tych , których Tissot PRS 516 Automatic Chrono Valjoux , interesuję.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w kwacowych prs 516 chrono wystepowaly mechanizmy ISA CAL. 8171???


..,.,..,...♫♪♫♪♪♪♫♫♪..,.,,.,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką wersję ety 2824 stosuje Tissot w swoich zegarkach?

Edytowane przez PustyRZE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w swoim le locle'u miałem 2824-2 w wersji podstawowej (std.)

 

czas trzymał bardzo dobrze -1s/doba

Edytowane przez Jaro_swatcH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkal sie ktos z podrobka prs516 chrono w kwarcu??


..,.,..,...♫♪♫♪♪♪♫♫♪..,.,,.,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam pytanie mam zamiar kupić PRC200-Automat mech.eta 2836-2.czym rożni się on od 2824-2? dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.